Dtown מציגים: DigiTown 2019 - תערוכת אודיו - וידאו הגדולה בישראל!

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
תהיה רשימת כול המשתתפים, מציגים וחברות?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
יפה וכול הכבוד!
תומר - תפעיל ספירה לאחור:)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דיגיטאון בכל הכוח! החגיגה הכי גדולה בישראל לאוהבי סאונד ותמונה!

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
לא יכול כבר לחכות:D:מאזין::מנצח:

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
הללויה

zariel

חבר משקיען
מעורבות
717
נקודות
113
סוף סוף,
חזר לי הצבע לפנים...

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
בהצלחה :כל-הכבוד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מגיע!
יהיה Naim?

יהיה גם יהיה.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי נמר

כל הכבוד על הכוונה להרים תערוכה השנה , זה ממש מבורך
כמה רעיונות שיש לי שיכולים לצור עוד קצת עניין

תוכן
אני חושב שיכול להיות מאד מעניין אם התערוכה תכלול גם תוכן מעניין שיועבר על ידי החברות המציגות בתערוכה , בנושאי אודיו מעניינים (טכנולוגיות חדשות , פטיפון מול סטרימר , השפה האודיופילית , ..) ונוכל להתעדכן בלוז של כל אחת מהפעילויות האלה

השוואת כבילה\חשמל
אני שמעתי על כמה הדגמות שהוצג בהם השינוי בסאונד במעבר מסדרת כבלים אחת לשנייה , מצד שני בתערוכה הקודמת הייתה רק תצוגה סטטית , מישהו מרים את הכפפה להדגמה כזאת , זה יכול להיות מאד משכנע ?

חדר יד שנייה
מה דעתך על חדר עם ציוד יד שנייה , שיאפשר לאנשים לשים שם ציוד למכירה (בתשלום כמובן) , עם חשיפה לכל באי התערוכה , בנושא זה היו כמה פוסטים לאחרונה , וזה יכול ליצור עניין ובאזז ..

תחרות
אפשרות לדרג את כל החדרים , הכי אנלוגי , הכי טוב עד 20K , המוזיקה הכי טובה דרך אפליקציה , ולבסוף הצגת הזוכים

יבש בגרון
תקליטים ואודיו הולכים ממש טוב עם כוס יין , או בירה קרה , למיטב זיכרוני בפעם הקודמת הייתה עמדת קפה , יש מצב לשדרוג .. ?

הגרלה
היה ממש נחמד בפעם האחרונה .. , במיוחד לזוכה המאושר ..

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
יד 2 היה בפעם הקודמת- דני בכור. בין החדרים הטובים והכייפים שהיו בתערוכה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תוכן
אני חושב שיכול להיות מאד מעניין אם התערוכה תכלול גם תוכן מעניין שיועבר על ידי החברות המציגות בתערוכה , בנושאי אודיו מעניינים (טכנולוגיות חדשות , פטיפון מול סטרימר , השפה האודיופילית , ..) ונוכל להתעדכן בלוז של כל אחת מהפעילויות האלה

תודה על הרעיונות הנהדרים. אך אינני יכול להתערב בחדרי ההדגמה עצמם. אני מאמין שהיבואנים עוקבים אחרי הדף הזה, כנראה גם קוראים את הרעיונות שלך, בוא נקווה שמישהו ירים את הכפפה. אם אחד היבואנים מעוניין לעשות משהו לימודי, למרות שבשביל זה יש אירועים ואחרי התערוכה נכריז על כמה וכמה אירועים בסגנון הזה, אז קדימה, שירים את הכפפה. אני לא חושב שזה נכון בתערוכה.

השוואת כבילה\חשמל
אני שמעתי על כמה הדגמות שהוצג בהם השינוי בסאונד במעבר מסדרת כבלים אחת לשנייה , מצד שני בתערוכה הקודמת הייתה רק תצוגה סטטית , מישהו מרים את הכפפה להדגמה כזאת , זה יכול להיות מאד משכנע ?

שוב. כמו קודם. אני לא יכול להתערב בתצוגות. אמנם אני מגביל את התצוגות בסכום מינימום של מערכות, אבל לא ברמת התוכן ואופן הישום.

חדר יד שנייה
מה דעתך על חדר עם ציוד יד שנייה , שיאפשר לאנשים לשים שם ציוד למכירה (בתשלום כמובן) , עם חשיפה לכל באי התערוכה , בנושא זה היו כמה פוסטים לאחרונה , וזה יכול ליצור עניין ובאזז ..

היה בתערוכה הקודמת. התערוכה הזו קצת שונה. יותר גדולה אמנם (כפולה במימדיה), אבל אפשר לבקש מדני בכור שיביא את מוצרי ההיילייט המשומשים שלו. לא חסר כאלה. בלי קשר, בילוי באודיו אקסטרים זה כמו תערוכת יד שניה.

תחרות
אפשרות לדרג את כל החדרים , הכי אנלוגי , הכי טוב עד 20K , המוזיקה הכי טובה דרך אפליקציה , ולבסוף הצגת הזוכים

לא חושב שכדאי לעשות תחרות ולבחור את המיצג הטוב ביותר באופן רשמי בחסות האתר. כל היבואנים משקיעים, משתדלים, מתאמצים. למה ליצר תחרות רשמית. אחרי התערוכה כל אחד יכול לאמר את דעתו כאן. אני מאמין שיהיו יבואנים בולטים יותר ובולטים פחות.

יבש בגרון
תקליטים ואודיו הולכים ממש טוב עם כוס יין , או בירה קרה , למיטב זיכרוני בפעם הקודמת הייתה עמדת קפה , יש מצב לשדרוג .. ?

אני אבקש שימכרו בירה בקפיטריה. מקווה שזה אפשרי.

הגרלה
היה ממש נחמד בפעם האחרונה .. , במיוחד לזוכה המאושר ..

לא. לא תהיה הגרלה אם כי מלא הגרלות. ואם נלך על התכלס? יותר מ-100,000 ש״ח מוצרים שיוגרלו. ממסכים ועד רסיברים שבדרך אוזניות ורמקולים. אפילו פטיפונים יוגרלו.

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
לא הייתי בכל השנים האחרונות בתערוכות אבל מאד אהבתי באחת התערוכות לפני כמה שנים שהיו חדרי הדגמה אקוסטים בחדרי השינה שבבית המלון. מקווה שזה יחזור.

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
ישששש
תודה !
מחכה לזה :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור