המלצה לטלוויזיה

om1312

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, אני מחפש טלוויזיה לחדר, תקציב עד 3200 (אפשר קצת יותר) אבל עדיף לחסוך רק אם זה לא יבוא על חשבון האיכות.
המרחק צפייה הוא בערך 3 מטר ואני צופה מהמיזרון (שהוא בלי מיטה) כלומר מלמטה ללמעלה לאיפה שהטלוויזיה נמצאת, על שידה יחסית גבוהה. עדיף שהטלוויזיה תהיה חכמה עם נטפליקס, אינטרנט ויוטיווב, 4K ו60FPS שירוץ חלק, אני לא מבין בזה בכלל אבל אני רוצה טלוויזיה שיראו בה טוב מאוד, מה ההבדל בין 4K LED ל OLED? לכולם יש אותו FPS? אני רוצה משהו שיראו בו טוב וחלק.

ועוד שאלה לא קשורה, מישהי שאני מכיר קנה טלוויזיה חדשה 4K LG ונכנסתי ליוטיוב דרך הטלוויזיה ושמתי סרטון מיוחד של4K וראו טוב אבל כשהתקרבתי לטלוויזיה זה לא היה נראה הכי טוב, לא יודע כל כך איך להסביר אבל מקרוב ראו לא הכי חלק. מישהו יודע למה?

תודה.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
שלום, אני מחפש טלוויזיה לחדר, תקציב עד 3200 (אפשר קצת יותר) אבל עדיף לחסוך רק אם זה לא יבוא על חשבון האיכות.
המרחק צפייה הוא בערך 3 מטר ואני צופה מהמיזרון (שהוא בלי מיטה) כלומר מלמטה ללמעלה לאיפה שהטלוויזיה נמצאת, על שידה יחסית גבוהה. עדיף שהטלוויזיה תהיה חכמה עם נטפליקס, אינטרנט ויוטיווב, 4K ו60FPS שירוץ חלק, אני לא מבין בזה בכלל אבל אני רוצה טלוויזיה שיראו בה טוב מאוד, מה ההבדל בין 4K LED ל OLED? לכולם יש אותו FPS? אני רוצה משהו שיראו בו טוב וחלק.

ועוד שאלה לא קשורה, מישהי שאני מכיר קנה טלוויזיה חדשה 4K LG ונכנסתי ליוטיוב דרך הטלוויזיה ושמתי סרטון מיוחד של4K וראו טוב אבל כשהתקרבתי לטלוויזיה זה לא היה נראה הכי טוב, לא יודע כל כך איך להסביר אבל מקרוב ראו לא הכי חלק. מישהו יודע למה?

תודה.

למרחק הצפייה שלך ממליץ למסך 65 אינצ..
מסגרת התקציב שלך אינה מספיקה לקבלת מסך איכותי.

om1312

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
למרחק הצפייה שלך ממליץ למסך 65 אינצ..
מסגרת התקציב שלך אינה מספיקה לקבלת מסך איכותי.
65 זה לא ענק? המישהי שקנה טלוויזיה זה היה 49 אינטש וזה היה ענק בשבילי.
כמה תקציב היית ממליץ בשביל טלוויזיה איכותית?

ועוד שאלה, שהמרחק צפייה קרוב יותר זה אומר שכדאי טלוויזיה גדולה יותר? מה הכי בריא לעיניים?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
65 זה לא ענק? המישהי שקנה טלוויזיה זה היה 49 אינטש וזה היה ענק בשבילי.
כמה תקציב היית ממליץ בשביל טלוויזיה איכותית?

ועוד שאלה, שהמרחק צפייה קרוב יותר זה אומר שכדאי טלוויזיה גדולה יותר? מה הכי בריא לעיניים?

למרחק צפייה של 3 מטר מומלץ מסך 65 כדי לקבל חווית צפייה מרשימה.

ממליף לך להיכנס לחנות מתמחה שמחזיקה מסכים בגדלים שונים רק כך תדע איזה גודל מסך מתאים לך.

om1312

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
למרחק צפייה של 3 מטר מומלץ מסך 65 כדי לקבל חווית צפייה מרשימה.

ממליף לך להיכנס לחנות מתמחה שמחזיקה מסכים בגדלים שונים רק כך תדע איזה גודל מסך מתאים לך.
הבנתי, ועכשיו בלי קשר לגודל, מה היית ממליץ בתקציב הזה ואולי קצת יותר 500 שקל יותר.
המליצו לי על : SK7900Y של LG
ואם התקציב טיפה יותר גבוה אז NU8000 של סמסונג.
מה אתה אומר?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
הבנתי, ועכשיו בלי קשר לגודל, מה היית ממליץ בתקציב הזה ואולי קצת יותר 500 שקל יותר.
המליצו לי על : SK7900Y של LG
ואם התקציב טיפה יותר גבוה אז NU8000 של סמסונג.
מה אתה אומר?

ממליץ לכיוון של סוני דגם XF8596

om1312

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ממליץ לכיוון של סוני דגם XF8596
מה הבדל בניהם?
ומה המחיר של הסוני ? חפשתי בגוגל ולא מצאתי, מצאתי רק משהו במחיר 8000 פלוס

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
מה הבדל בניהם?
ומה המחיר של הסוני ? חפשתי בגוגל ולא מצאתי, מצאתי רק משהו במחיר 8000 פלוס

עזוב חיפוש בגוגל.. כנס לחנות מתמחה ותקבל מחיר הוגן.
צבעים עשירים. עיבוד תמונה טוב יותר. ציפויי פאנל משובחים יותר.
המסך תומך אנדרואיד טיוי.
הדגם המדוייק Sony KD-55XF8596

om1312

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
עזוב חיפוש בגוגל.. כנס לחנות מתמחה ותקבל מחיר הוגן.
צבעים עשירים. עיבוד תמונה טוב יותר. ציפויי פאנל משובחים יותר.
המסך תומך אנדרואיד טיוי.
הדגם המדוייק Sony KD-55XF8596
למה?
הכי זול שמצאתי זה 5000 שקל. אין מצב שבחנות יורידו לי לאיזור 3500ש''ח

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
למה?
הכי זול שמצאתי זה 5000 שקל. אין מצב שבחנות יורידו לי לאיזור 3500ש''ח

לא יודע איזה מחיר תקבל בחנות בטוח פחות מ 5k.

איילה לזרוביץ

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1

תודה.

ממליצה בחום לבדוק טלוויזיה qled של סמסונג

תודה.

היי בתור לקוחה מרוצה וחברה בקהילת סמסונג ממליצה בחום לבדוק טלוויזית בטכנולוגיה qled של סמסונג בעלת איכות תמונה מעולה צבעים בהירים וחדים.
כמו כן ללא צריבה של תמונה
אני מאוד מרוצה ויש להם שירות נהדר.

Tzofit

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אנחנו ממש מרוצים מהסמסונג שלנו
מעדיפנ לשלם טיפה יותר ולקבל משהו לטווח ארווווך מאוד
יש לנו את הדגם של NU8000
בהצלחה!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
ממליצה בחום לבדוק טלוויזיה qled של סמסונג

היי בתור לקוחה מרוצה וחברה בקהילת סמסונג ממליצה בחום לבדוק טלוויזית בטכנולוגיה qled של סמסונג בעלת איכות תמונה מעולה צבעים בהירים וחדים.
כמו כן ללא צריבה של תמונה
אני מאוד מרוצה ויש להם שירות נהדר.

תעדכני אותנו כשיהיה בידך מסך QLED ב-3200 שקלים ...... אלו הדרישות של פותח השרשור.

נערך לאחרונה ב:

oreni1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מניסיון עגום שלי ממליץ שלא לגעת ב QLED !!!
מדובר בטלוויזיה עדינה מאד ושבירה ויבואן שלא מוכן לשאת באחריות לתקלה הפנימית.
8 חודשים בלבד אחרי קנייתה, כאשר היא עדיין באחריות, הופיע כתם שמהר מאד הפל לפסים וכתמים.
חשוב לציין כי אף אחד לא נגע בטלוויזיה !!!

תמונות מצורפות

• 20190801_105645.jpg
    20190801_105645.jpg
    KB 44.7 · צפיות: 214

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
מניסיון עגום שלי ממליץ שלא לגעת ב QLED !!!
מדובר בטלוויזיה עדינה מאד ושבירה ויבואן שלא מוכן לשאת באחריות לתקלה הפנימית.
8 חודשים בלבד אחרי קנייתה, כאשר היא עדיין באחריות, הופיע כתם שמהר מאד הפל לפסים וכתמים.
חשוב לציין כי אף אחד לא נגע בטלוויזיה !!!

המקרה שלך אינו מעיד על המוצר בכללותו... מסכי ה QLED של סמסונג בנויים היטב

oreni1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
המקרה שלך אינו מעיד על המוצר בכללותו... מסכי ה QLED של סמסונג בנויים היטב
המקרה שלי אינו ראשון ומסכי QLED עדינים ושבירים מאד - אפילו בחוברת הפעלה קיימת אזהרה ייעודית למסך.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
המקרה שלי אינו ראשון ומסכי QLED עדינים ושבירים מאד - אפילו בחוברת הפעלה קיימת אזהרה ייעודית למסך.

אזהרות אילו קיימות אצל כל יצרן. לכן חל איסור לפתוח את מארז המסך אלא ע"י טכנאי מוסמך של היבואן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור