2018-2019 שנה של התחדשויות

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
איתן תודה רבה
ו.. זה הדדי, אתה מוזמן תמיד

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
מגיע גם לך מזל טוב, בחיי איזה קולנוע בנית לעצמך, חייב לבוא ולחוות אצלך קולנוע, אתה לוקח את הקולנוע לרמה הכי גבוהה שאפשר. סט קדמי חלום, פרוססור מטורף, מקרן 4k מדהים, לא מכיר מישהו שהשקיע בקולנוע כמוך! מברוק

חבר יקר תודה.
פרויקט הקולנוע שהצבתי לעצמי:
1. רכישת מקרן 4k/HDR איכותי מאוד.
2. רכישת קדם-פרוססור שמתאים לצרכיי והרמה הכה גבוהה שאני מחפש ושואף לה ללא התפשרות.

בוצעו!

עכשיו מחלקת דו ערוצי בפתח:

1. רכישת ממיר דו ערוצי איכותי. בוצע !!!
התחדשתי בממיר דו ערוצי שהרבה זמן רציתי.

2. *חושב* על החלפת האלקטרוניקה (למרות שאני בסה"כ מבסוט אבל הגיע הזמן לעלות עוד כיתה) וההגברה הבאה חייבת להיות ולעמוד בקריטריונים מאוד מחמירים גם בעבודה בקולנוע וגם איכותית מאוד לדו ערוצי.

*סטנד איכותי יגיע בהמשך.

ניר כאשר המערכת תהיה סגורה בכל פינותייה, הדלת פתוחה לך ולחברים נוספים.
*תודה על הפרגון

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
חבר יקר תודה.
פרויקט הקולנוע שהצבתי לעצמי:
1. רכישת מקרן 4k/HDR איכותי מאוד.
2. רכישת קדם-פרוססור שמתאים לצרכיי והרמה הכה גבוהה שאני מחפש ושואף לה ללא התפשרות.

בוצעו!

עכשיו מחלקת דו ערוצי בפתח:

1. רכישת ממיר דו ערוצי איכותי.
2. *חושב* על החלפת האלקטרוניקה (למרות שאני בסה"כ מבסוט אבל הגיע הזמן לעלות עוד כיתה) וההגברה הבאה חייבת להיות ולעמוד בקריטריונים מאוד מחמירים גם בעבודה בקולנוע וגם איכותית מאוד לדו ערוצי.

*סטנד איכותי יגיע בהמשך.

ניר כאשר המערכת תהיה סגורה בכל פינותייה, הדלת פתוחה לך ולחברים נוספים.
*תודה על הפרגון
חחחח ברכות גם לך איתי!
בקצב ההחלפות כמו שאצלך הדלת לא מצליחה להיפתח מספיק מהר:)

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תתחדש נירו!

שמעתי את ההגברה ואת הקוקטייל אצל מרק ומאוד התרשמתי.
אני מניח שאצלך זה בכלל יושב פגז.

יופי של סטאפ.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
חחחח ברכות גם לך איתי!
בקצב ההחלפות כמו שאצלך הדלת לא מצליחה להיפתח מספיק מהר:)

חחח...צודק האמת
אין לי בעיה לתת הזדמנויות למגוון רחב של ציוד אצלי בשילוב/תוצאה ובסופו של דבר סיפוק מכל הכיוונים, גם מה-פשוטים יחסית וגם מאוד איכותיים...ולברור מה הכי נכון בשבילי ועבורי בלבד.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
נו תראה, מרוב כל הטוב הזה כבר שכחתי... באמת לטעמי הפתעה... שמארק הגיע אלי עם הכבל רשת של viard לא האמנתי לשינוי שזה יעשה... התחלנו עם הכבל של viard, נשמע ר ג י ל (מבולבלים, גם אני)... מוזר.. לא זיהיתי משהו מיוחד (הכל התנגן רגוע, זורם, סטנדרטי), אבל שחזרתי את הכבל רשת הפשוט, אז ניתן היה להרגיש את ההבדלים. הviard העלים את מעט מהדיגיטליות שהיתה (מעין החליק את המוסיקה) ובעיקר נתן עוד רובד בחלק התחתון...
רק לחשוב מה הסדרה הגבוהה יכולה לעשות ?? טוב, גם שאתה חושב שאתה יודע... מסתמן שבחיים יש הפתעות
לילה טוב

בהחלט יש הפתעות בחיים.
תמשיך להנות "מרוב כל הטוב הזה".
כיף!

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
תתחדש נירו!

שמעתי את ההגברה ואת הקוקטייל אצל מרק ומאוד התרשמתי.
אני מניח שאצלך זה בכלל יושב פגז.

יופי של סטאפ.

גיא תודה רבה - שמעתי שהמנורות ששידכת להגברה של Auris עשו פלאים לתוצאה הסופית . בתוך אחד שרק החל עם מנורות... זה בהחלט שווה בדיקה.

Guy G2

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תותח איתי!

שתף ותפנק אותנו בשירשור למה רמזים גברר? וואלה אני מהמר שקנית סוף כל סוף טרינוב חדש. חפרת שזה טופ של הטופ כבר ים שנים בכל פורום אפשרי חחחח. תתחדש! חלום של פרוססור!

או שקנית שוב פעם משהו עתיק מהלוחות ופתאום הוא הפך לטופ חחח?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תותח איתי!

שתף ותפנק אותנו בשירשור למה רמזים גברר? וואלה אני מהמר שקנית סוף כל סוף טרינוב חדש. חפרת שזה טופ של הטופ כבר ים שנים בכל פורום אפשרי חחחח. תתחדש! חלום של פרוססור!

הסיפא בדברייך, למה היא טובה בדיוק?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תותח איתי!

שלום גיא. או שלא קוראים לך גיא.
בוא אני אגלה לך סוד ואפילו טיפ קל. האתר הזה מיועד למי שרוצה להינות מהתחום, להתפנק על אודיו איכותי, לדבר עליו מבלי לעקוץ, לנסות להשפיל ולהתסיס את האווירה.

אני מזהה מאוד מהר את סגנון הכתיבה הזה. והעקיצות הללו, בהודעה ראשונה, באות לי איך נאמר? באות לי מקולקל.

אז בוא נחשוב יחד. האם לחסום גם את הפרופיל הזה שלך (כמו שחסמתי את הקודמים שלך) או לחלופין להחטיף לך מכה עם עיתון מגולגל על האף על כך שהשתנת לי על השטיח בבית?

יש חלופות. החלופות הן למשל להוריד הילוך, להתחיל לכתוב באופן כזה שלא פוגע באנשים, לחדול מעקיצות מיותרות וכ״ו. אתה יודע, להיות בנאדם ולא בהמה.

מה אומר? איזה אפשרות אתה לוקח?

סיימון

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
ברכות על המערכת !

בתור חסיד נלהב של LV מעניין אותי לדעת מה היה חסר לך ברמקולים הנ"ל ? או שאולי מדובר במגבלות החדר?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
ברכות על המערכת !

תודה
בתור חסיד נלהב של LV מעניין אותי לדעת מה היה חסר לך ברמקולים הנ"ל ? או שאולי מדובר במגבלות החדר?
בדיוק. חדר קטן... רמקול ניגן יחד עם החדר

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
תתחדש
ציוד ברמה מאוד גבוה אחד אחד :בעד:
וברכות על רכישת הכבלים החדשים של NORDOST

גם אני מנסה לעכל את השינוי שהכבלים האלה עושים במערכת (אצלי הנמוכים באותה סדרה, HEIMDALL2 יותר זולים :D)
כשתשדרג ל VALLHALA תרים טלפון ;)

הי גבי תודה על הברכות,
עם התוצאה הסופית (ה"loom") שנורדוסט כל כך מדברים עליה (שהתוצאה הסופית עולה על חלקיה), אני מסכים... אבל רציתי לבחון באוזני אז למרות שרכשתי סט כבלי רמקול, חשמל ואינטרקונקט...
תחילה חיברתי רק את כבלי הרמקול, לא האמנתי כמה שהתוצאה תשתנה (לטעמי לטובה), השליטה בתחום התחתון קבלת יותר ויותר רבדים של בס ומיד באס...המהירות של הכבל מחד ומאידך, מעין חלקות של המוסיקה...
אחכ חיברתי את כבלי החשמל (נורדוסט אומרים שההשפעה הגבוה ביותר היא ברכבלי החשמל, אחכ אינטרקונקט ולבסוף הרמקול...), אני חצי נוטה להסכים איתם... הגם ובאמת הקפיצה שנתנו כבלי החשמל... היא הגבוהה ביותר (מבחינת במה גובה רוחב ועומק), התוצאה של כבלי הרמקול ("מעין הסרה של שמיכה דקה מאוד מהרמקולים"), נתנה לטעמי את השינוי הגדול ביותר. לאחר חיבור כל הכבילה, ה"לום" (loom) המפורסם התגלה ברוב הדרו. קשה מאוד להסביר את ההשפעה הכוללת, ההסבר הכי קרוב מבחינתי לתאר את הloom זה ההבדל בין ויסקי 12 שנה לויסקי 21 שנה (אני מאמין שעם הvahalla מדובר בויסקי 30-50 שנה!!!, לא ניסיתי מודה- vahalla)... או למי שאינו חובב ויסקי אז מעין חלקות שגורם למוסיקה להישמע נכון יותר, זורם יותר...
ההשלמה של כבל רשת viard לדוגמא: אצלי לא הגדילה במה, או סידרה את הכילים בהפרדה יותר (כפי שקוראים לזה אודיופילים רבים "אוויר בין הכילים" ) הviard העלים פשוט כל סממן למעט דיגיטליות שהייתה וביטל כמעט כליל את ההבדלים אצלי בין הטרנספורט סי.די (c.e.c) לדיגיטל (cocktail x50pro)... וזה מביחנתי הישג. שכן, את מרבית מהמוסיקה שלי כיום אני צורך מהטידל/ קובוז...
לסיכום: שמח שכל כבל נותן דבר מה נוסף, ולאו דווקא יותר ממשהו אחד... כי זה היופי fine tuning של כבילה, שיכוך וכדומה... לקבל תוצאה סופית שלמה המושלמת לטעמו של המאזין.
שבוע טוב

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
עם איזה הגברה ומקור עבדת עם הliving voice?
Passlabs int 30a
מקור סי.די של rayon
תוצאה שמאוד מאוד אהבתי ה pass נתן תוצאה מאוד קרובה להגברת מנורות... אבל בחדר מאוד קטן... רמקול כמו lv צריך מרחק מהקירות (צדדים ואחורי), כך שהבמה הייתה מצטמצמת לכ 1.5 מטר... לכן עברתי לygכרמל... בעל תיבה מאלומניום "מתה".

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
ברכות על המערכת !

תחילה, מגבלות חדר
אחכ התאהבתי בקרמי...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש נירו!
שמח שאתה נהנה!

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
הי גבי תודה על הברכות,
עם התוצאה הסופית (ה"loom") שנורדוסט כל כך מדברים עליה (שהתוצאה הסופית עולה על חלקיה), אני מסכים... אבל רציתי לבחון באוזני אז למרות שרכשתי סט כבלי רמקול, חשמל ואינטרקונקט...
תחילה חיברתי רק את כבלי הרמקול, לא האמנתי כמה שהתוצאה תשתנה (לטעמי לטובה), השליטה בתחום התחתון קבלת יותר ויותר רבדים של בס ומיד באס...המהירות של הכבל מחד ומאידך, מעין חלקות של המוסיקה...
אחכ חיברתי את כבלי החשמל (נורדוסט אומרים שההשפעה הגבוה ביותר היא ברכבלי החשמל, אחכ אינטרקונקט ולבסוף הרמקול...), אני חצי נוטה להסכים איתם... הגם ובאמת הקפיצה שנתנו כבלי החשמל... היא הגבוהה ביותר (מבחינת במה גובה רוחב ועומק), התוצאה של כבלי הרמקול ("מעין הסרה של שמיכה דקה מאוד מהרמקולים"), נתנה לטעמי את השינוי הגדול ביותר. לאחר חיבור כל הכבילה, ה"לום" (loom) המפורסם התגלה ברוב הדרו. קשה מאוד להסביר את ההשפעה הכוללת, ההסבר הכי קרוב מבחינתי לתאר את הloom זה ההבדל בין ויסקי 12 שנה לויסקי 21 שנה (אני מאמין שעם הvahalla מדובר בויסקי 30-50 שנה!!!, לא ניסיתי מודה- vahalla)... או למי שאינו חובב ויסקי אז מעין חלקות שגורם למוסיקה להישמע נכון יותר, זורם יותר...
ההשלמה של כבל רשת viard לדוגמא: אצלי לא הגדילה במה, או סידרה את הכילים בהפרדה יותר (כפי שקוראים לזה אודיופילים רבים "אוויר בין הכילים" ) הviard העלים פשוט כל סממן למעט דיגיטליות שהייתה וביטל כמעט כליל את ההבדלים אצלי בין הטרנספורט סי.די (c.e.c) לדיגיטל (cocktail x50pro)... וזה מביחנתי הישג. שכן, את מרבית מהמוסיקה שלי כיום אני צורך מהטידל/ קובוז...
לסיכום: שמח שכל כבל נותן דבר מה נוסף, ולאו דווקא יותר ממשהו אחד... כי זה היופי fine tuning של כבילה, שיכוך וכדומה... לקבל תוצאה סופית שלמה המושלמת לטעמו של המאזין.
שבוע טוב
ברכות על השדרוגים
נראה שסגרת את את כל הפינות :בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור