רוברט, מבחן עיוור בשבילך :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אה. אתה חייב מיתוג? במקרה הזה זה יותר טוב ממיתוג. אתה מעביר שיר. מזה לזה ולהוא ובחזרה לזה.

תנסה לבחון ולתת את מסקנותיך בלי הסתייגויות. תנסה להאמין למה שאתה שומע (ספויילר - אין פה טריק או התקלה).
כפרון, אבל כך אני ידע איזה שיר מנגן אם אני לוחץ על הקובץ, צריך שמישהו חיצוני יבצע את המעבר בין הקבצים- סבתא, דודה, פועל זר, מסתנן או סתם קשר דם.

נערך לאחרונה ב:

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
מה זה משנה מי לוחץ אם אתה לא יודע מה ההבדל בין הקבצים? אולי שניים מהם זהים בכלל? ואולי לא :)... אתה צריך רק לדרג.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
דרגתי לך לפי שמיעה באוזניות (פוסט #17).....עכשיו לטענתך באוזניות ההבדלים לא שמיעים- בעיה......לא נורא, האנושות חוותה בעיות גדולות יותר.;)

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
על בניית הבמה במרחב שמעת? או שבמערכת שלך (שפתאום מפורקת) סאונד נמצא בדיוק בין הרמקולים? הצלחת להתחמק, אבל אני לא רואה כאן שום בעיה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
על בניית הבמה במרחב שמעת? או שבמערכת שלך (שפתאום מפורקת) סאונד נמצא בדיוק בין הרמקולים? הצלחת להתחמק, אבל אני לא רואה כאן שום בעיה.
אם אתה לא מאמין לי שהמערכת שלי מפורקת, חסר אמונה שכמותך, אתה מוזמן לדבר עם Tomertsin על זה - דברתי איתו על נושא המערכת המפורקת שלי לפני כחודשיים - אתה ממש פתטי.(ורד נבול)

נערך לאחרונה ב:

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
רוברט, אני יודע שהמומחיות שלך - לגרור אנשים לוויכוחים ריקים מתוכן. עלי זה לא יעבוד, בהצלחה בשחזור המערכת (אולי אז תוכל להשוות בין הקבצים).

אם מישהו מעוניין לבדוק את המערכת שלו - יוכל לפרסם את תוצאות ההשוואה כאן (או לשלוח לי בה"פ). כאמור, אם יהיו תשובות, אגלה את התוצאה הנכונה בעוד יומיים - שלושה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
ויטאלי, למה? למה להאכיל את הטרול? הרי בשביל זה הוא קיים...
איך אפשר להתייחס ברצינות לטענות של אדם שמדבר אודיו ואומר שהוא חצי חרש, תגיד?

היתה לי שיחה עם חבר טוב ואהוב לפני כמה שבועות. מהנדס, בצד של רוברט +-, למעט מגברים. שם הוא גם, למיטב זכרוני, טוען שלא היתה התקדמות טכנולוגית, אבל יותר "סובלני" מהוגה הדעות שעבורו פתחת שרשור, לגבי ההבדלים בין איכויות של מגברים בעלי נתונים "דומים".

שניהם, כמובן, לא הישוו מעולם כבלים, כי אין הבדלים בין כבלים. הוא עזר לי לבנות כבל רשת עם מחברים מיוחדים, כפרה עליו, ורמז באהבה שאני הוזה שאני שומע הבדל. אגב, ציפיתי לשמוע הבדל גדול ממה ששמעתי. התאכזבתי קמעה. הנקודה? כל ה"הטיות הפסיכולוגיות" שאתה מדבר עליהן עובדות לשני הכיוונים.

בכל מקרה, ויטאלי, צריך להתעלם מהטיפוס, לא להאכיל אותו בעוד שטויות או להשפריץ עליו מים. בשביל מה אתה טורח?

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
:)(ורד)
אגב, ציפיתי לשמוע הבדל גדול ממה ששמעתי.
אתה מדבר על הקבצים שפרסמתי או על כבל הרשת שבנו לך :)?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שניהם, כמובן, לא הישוו מעולם כבלים, כי אין הבדלים בין כבלים
אני השוותי בין כבלים לדעתי כשאתה שיחקת עם קוביות בגן. אגב גם כל מי שנתתי לו להשוות בבליינד אז, כולל חבר טוב מאוד של נמר, לא שמע, וגם אתה לא שומע....אתה חושב שאתה שומע ;)......אהה כשאתה רואה מה מנגן אתה שומע גם שומע.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
רוברט, אני יודע שהמומחיות שלך - לגרור אנשים לוויכוחים ריקים מתוכן. עלי זה לא יעבוד, בהצלחה בשחזור המערכת (אולי אז תוכל להשוות בין הקבצים).

אם מישהו מעוניין לבדוק את המערכת שלו - יוכל לפרסם את תוצאות ההשוואה כאן (או לשלוח לי בה"פ). כאמור, אם יהיו תשובות, אגלה את התוצאה הנכונה בעוד יומיים - שלושה.

אגב, שמעתי את הטרקים המדוברים, בערך פעמיים כל טרק. כלומר סה"כ 6 פעמים. אני לא יכול להגיד לך ששמעתי הבדלים. וזאת למרות שהגראפים שונים במקצת.

מבחינתי הטרקים האלה הוכיחו דבר אחר - שהאוזן היא לא מכשיר מדידה. אם היית שם קטע מוזיקלי שיש בו הרבה יותר עושר והרמוניות ומעברים וכלים, אני בטוח שהיה לי הרבה יותר קל להבדיל בין הטרקים, אם היו הבדלים כאלה. זאת משום שאני לא מודד את המוזיקה, אני חווה אותה, ולכן אני זוכר חוויות, לא מדידות. אני טוב בלזכור חוויות, אז קל לי לזכור אם יש הבדל כין שני ניגונים של אותו קטע שאנ ימכיר היטב גם אם עבר זמן רב בין שתי ההשמעות.
אני גם טוב בלזהות מהירויות, ותחום דינמי. אבל אני לא טוב בלהגיד לך איזה תדרים חסרים או בעודף. ובטח שלא טוב בלהוציא רשמים מרצועה של תיפוף חצי אקראי שלא מייצר חוויה מוסיקלית.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אני השוותי בין כבלים לדעתי כשאתה שיחקת עם קוביות בגן. אגב גם כל מי שנתתי לו להשוות בבליינד אז, כולל חבר טוב מאוד של נמר, לא שמע, וגם אתה לא שומע....אתה חושב שאתה שומע ;)
רוברט, אתה צודק. שינית את חיי.
אתה אוהב להיות במרכז העניינים? מה קרה, המשפחה לא נותנת לך מספיק צומי? אתה צריך ללכת לפורום בשביל זה?
ויטאלי, בוא נקנה לרוברט צעצוע עם הקדשה שלא ירגיש כ"כ לבד.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
:)(ורד)

אתה מדבר על הקבצים שפרסמתי או על כבל הרשת שבנו לך :)?
על כבלי הרשת. בקבצים לא הרגשתי שום הבדל. אבל אני בטוח במאה אחוז, שאם אשמע את זה 50 פעם, ההבדל הזעיר שאני רק רואה אותו על הגראף, יהיה הרבה יותר שמיע. זאת פשוט מטלה לא נעימה אז אני אוותר עליה. :)

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
טרול, מניפולטור שבחיים שלו לא שמע אלבום מההתחלה עד הסוף...
יש הבדלים שמיעים בכל רכיב ורכיב והדיון הזה ממשיך וחוזר על עצמו שוב ושוב כדי לעצבן..

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
טרול, מניפולטור שבחיים שלו לא שמע אלבום מההתחלה עד הסוף...
יש הבדלים שמיעים בכל רכיב ורכיב והדיון הזה ממשיך וחוזר על עצמו שוב ושוב כדי לעצבן..
יתכן שכשאתה לא אוחז במקלדת אתה פחות איכס ?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ייתכן שאתה פחות מניפולטור? טרול?
יש לך אג׳נדה שהוכחה כל כך הרבה פעמים כלא נכונה, אתה קובע בביטחון עובדות שבינן לבין המציאות אין קשר וכשהיתה לך אפשרות לסגור את הפינה (רק של כבלים) מול נמר נסוגת אך ורק כדי שתוכל להמשיך להטריל את הפורום.
אתה לא מעודכן! 30 שנה לא בדקת ציוד חדש, המערכת של הרתכות שלך מפורקת (אם שלי היתה מפורקת כבר מזמן הייתי מתקן כדי לשמוע מוזיקה) אבל מתפלפל על בדיקות שאתה טוען שעשית לפני 30 שנה ואני די בטוח שהמניפולציות שעשית לנבחנים לא השאירו להם סיכוי לעבור את המבחן העיוור שלך.
אני איכס איתך כי אתה כבר בלתי נסבל וחמקמק...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ייתכן שאתה פחות מניפולטור? טרול?
יש לך אג׳נדה שהוכחה כל כך הרבה פעמים כלא נכונה, אתה קובע בביטחון עובדות שבינן לבין המציאות אין קשר וכשהיתה לך אפשרות לסגור את הפינה (רק של כבלים) מול נמר נסוגת אך ורק כדי שתוכל להמשיך להטריל את הפורום.
אתה לא מעודכן! 30 שנה לא בדקת ציוד חדש, המערכת של הרתכות שלך מפורקת (אם שלי היתה מפורקת כבר מזמן הייתי מתקן כדי לשמוע מוזיקה) אבל מתפלפל על בדיקות שאתה טוען שעשית לפני 30 שנה ואני די בטוח שהמניפולציות שעשית לנבחנים לא השאירו להם סיכוי לעבור את המבחן העיוור שלך.
אני איכס איתך כי אתה כבר בלתי נסבל וחמקמק...
אני האדם היחיד בעולם עם דעותי?.....הרי כל תחום האודיו המקצועי מדבר בשפתי.

אתה תישמע מישהו מעולם ההקלטות מדבר על הבלי רוח כמו אינטרקונקטים?

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
ובמקום הראשון שיר מס 2
במקום השני שיר מס 3
ובמקום האחרון שיר מס 1.
הבדיקה נעשתה דרך אוזניות של אפל

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אתה תישמע מישהו מעולם ההקלטות מדבר על הבלי רוח כמו אינורקונקטים?
ועוד איך! במקרה היה לי אולפן הקלטות קטן אבל איכותי, ניב, נויימנים, rme ואני אומר לך שכבלים זה א׳ ב׳ באולפן מודרני. יצרני כבלים מייצרים גם לעולם המקצועי, תקרא קצת sound on sound ותשכיל, תבין שנשארת 30 שנה מאחור בגלי צהל של שנות ה70

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור