NAGRA Nagra VPS & ACPS III הפונו סטייג׳ הטוב שיש?

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
כן.
חד משמעי יותר שקט. כן, כן למרות השפורפרות.
יותר מוזיקלי.
הסאונד יותר חופשי משוחרר/אוורירי.

יש לפעמים פונו סטייג'ים שעושים ניצוצות או זבנג וגמרנו.
לא זה במקרה הזה.
זה פשוט יותר טוב!

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תתחדש יא חביבי!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, אני בטוח שמדובר במוצר מצוין אחרת לא היה מוצא את מקומו אצלך אבל חשובה ההשוואה..
כלומר בהשוואה לדגם X במחיר דומה או מעל, הנגרה טוב יותר או רע יותר בתחום X,Y,Z.

בלי זה כל הצהרה בדבר הכי טוב ששמעתי (כשהקורא ההדיוט אינו יודע מה שמעת ולאילו מכשירים השוואת) אינה עוזרת לקורא להבין את כוונתך.

אח יקר. יש מאות ביקורות שכתבתי במהלך השנים. בוא נגיד את זה אחרת, אם מישהו יחפש רפרנס אצל מישהו שרכש מוצר, סביר להניח שאני אולי האדם היחיד בארץ שהרפרנס שלו כתוב במפורט בצורה של מאות מוצרים, בשלל מחירים כאשר כל ביקורת שומרת על עקביות (מתודה) בבדיקה.

אני עדיין לא מבין איפה קבעתי משהו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, סקירה מעניינת ומעלה מחשבות.
מעניין עניין הווייסינג - ושמתוך מודעות אתה מודה בכך וזורם...אם אני מבין נכון זה סאונד עם מיד באס דינמי ומפורט ועם עומק טונאלי מעט צבעוני ויפה "מדי"? המבחן הוא בטווח הארוך, אם זה לא "פוני של טריק אחד" - ואז לא נסדקת אשליית המציאות. כמובן קשור להתאמה עם יתר רכיבי המערכת.
תתחדש, זה אחד המכשירים הכי יפים שראיתי.

המוצר נמצא אצלי חודשיים וחצי. הצליל לא יפה מידי, הוא פשוט מוחשי מידי. זה אומר שזה המוצר היחיד ששיחזר לי כלים אקוסטים באופן כל כך משכנע מיתר המוצרים שאני מכיר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אח יקר. יש מאות ביקורות שכתבתי במהלך השנים. בוא נגיד את זה אחרת, אם מישהו יחפש רפרנס אצל מישהו שרכש מוצר, סביר להניח שאני אולי האדם היחיד בארץ שהרפרנס שלו כתוב במפורט בצורה של מאות מוצרים, בשלל מחירים כאשר כל ביקורת שומרת על עקביות (מתודה) בבדיקה.

אני עדיין לא מבין איפה קבעתי משהו?

אסביר לך, כשאתה רושם כותרת " NAGRA Nagra VPS & ACPS III הפונו סטייג׳ הטוב שיש?" יש כאן סוג של הצגת סקאלת תשובה בגוף הכותרת, זה סוג של הטייה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
נמר תתחדש ותהנה:אצבע מורמת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אסביר לך, כשאתה רושם כותרת " NAGRA Nagra VPS & ACPS III הפונו סטייג׳ הטוב שיש?" יש כאן סוג של הצגת סקאלת תשובה בגוף הכותרת, זה סוג של הטייה.

כתבתי את זה גם על הפוקאל אוטופיה - עבר לך חלק. וכן, השתמשתי בסימן שאלה. ואם היית ממש קורא את הכתבה היית נחשף לשורה הזו:

ציטוט:
״ואם נחזור לכותרת. שימו לב שהוספתי סימן שאלה. ולו מהסיבה שטרם שמעתי את כל מגברי הפונו בעולם. אבל ממה ששמעתי? הוא הטוב ביותר ובפער.״

צריך להבין שבכתבות אתה צריך לייצר משהו שיגרום לאנשים להיכנס. הכותרת היא הדבר החשוב ביותר. אז יש בכתבה גם גילוי נאות בכותרת משנה, גילוי נאות בגוף הכתבה, חידוד עניין הכותרת בציטוט שהוספתי בסוף הכתבה, וגילוי נאות נוסף בסיכום.

דהיינו. נחשפת לארבעה חידודים הנוגעים לעניין. ובנוסף, חידוד שלא שמעתי הכל. אז תסביר לי בבקשה איפה יש פה הטייה? הרי הטייה היא משהו מוטה - גניבת דעת. במקרה הזה לא רק שאין, אם כי מאמץ כביר לחדד את העניין הזה שרכשתי את המכשיר בארבע מקומות שונים בכתבה וחידוד העובדה שלא שמעתי הכל וזה עוד שבכותרת עצמה, הוספתי סימן שאלה.

אז שוב. איפה ההטייה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר תתחדש ותהנה:אצבע מורמת

תודה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לא שמעתי, אבל מת על העיצוב המופנם של הקופסאות של נגרה. ואיזה יופי זה לעשות כזה רושם עם מה שאחרי הכל אינו יותר מפס אדום אחד.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כתבתי את זה גם על הפוקאל אוטופיה - עבר לך חלק. וכן, השתמשתי בסימן שאלה. ואם היית ממש קורא את הכתבה היית נחשף לשורה הזו:

ציטוט:
״ואם נחזור לכותרת. שימו לב שהוספתי סימן שאלה. ולו מהסיבה שטרם שמעתי את כל מגברי הפונו בעולם. אבל ממה ששמעתי? הוא הטוב ביותר ובפער.״

צריך להבין שבכתבות אתה צריך לייצר משהו שיגרום לאנשים להיכנס. הכותרת היא הדבר החשוב ביותר. אז יש בכתבה גם גילוי נאות בכותרת משנה, גילוי נאות בגוף הכתבה, חידוד עניין הכותרת בציטוט שהוספתי בסוף הכתבה, וגילוי נאות נוסף בסיכום.

דהיינו. נחשפת לארבעה חידודים הנוגעים לעניין. ובנוסף, חידוד שלא שמעתי הכל. אז תסביר לי בבקשה איפה יש פה הטייה? הרי הטייה היא משהו מוטה - גניבת דעת. במקרה הזה לא רק שאין, אם כי מאמץ כביר לחדד את העניין הזה שרכשתי את המכשיר בארבע מקומות שונים בכתבה וחידוד העובדה שלא שמעתי הכל וזה עוד שבכותרת עצמה, הוספתי סימן שאלה.

אז שוב. איפה ההטייה?

שמע, ההטייה נמצאת בכותרת בין אם רשמת סימן שאלה או לא משום שהיא מבליטה צד מסוים.

קבל דוגמה להטייה דומה - לאחרונה יצא לשוק מסטיק אורביט לילדים בטעם דובדבן. איזה מסטיק אתה אוהב לקנות?

עכשיו זה לא שהכותרת ממש מפריעה לי, אלה אני רוצה לדעת לאילו מוצרים השוואת, ולמה?
משום שמעניינת אותי השוואה מול פונויים אחרים שאני שוקל בקטגוריית המחיר המדובר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמע, ההטייה נמצאת בכותרת בין אם רשמת סימן שאלה או לא משום שהיא מבליטה צד מסוים.

קבל דוגמה להטייה דומה - לאחרונה יצא לשוק מסטיק אורביט לילדים בטעם דובדבן. איזה מסטיק אתה אוהב לקנות?

עכשיו זה לא שהכותרת ממש מפריעה לי, אלה אני רוצה לדעת לאילו מוצרים השוואת, ולמה?
משום שמעניינת אותי השוואה מול פונויים אחרים שאני שוקל בקטגוריית המחיר המדובר.

ברור שהכותרת לא אמורה להפריע. אם לא היה סימן שאלה היא היתה מפריעה לי עוד לפני שהיתה מפריעה לך. שנית, ההקבלה שהבאת גרועה.

רק מהפונואים שהיו לי בעבר הרחוק והקרוב, (וקל מאוד למצוא את זה) הרפרנס שלי כבר מספיק בשביל שאוכל לעשות בחירה טובה. אבל אם אתה מתלבט בין כמה. תוכל לפתוח שירשור בעניין, אשמח לסייע לך בהמלצה. ובכלל, בגלל שרכשתי את המוצר, ולא מדובר בכתבה רגילה, ובגלל שאני מנהל אתר, השתדלתי שלא להשוות אותו לאחרים. לכן, מכיוון שלא מדובר בכתבה רגילה ומבחן רגיל, נמנעתי מלשים מולו מתחרים.

ואם בכל זאת אתה מתלבט מה לקנות, אתה מוזמן לפתוח שירשור בעניין ואשמח להמליץ לך על פונו שעשוי להתאים לך.
אבל בגדול. הפונו הזה, זה שרכשתי, נבחן מול asr אימיטר אקסלוסיב hv. ה-asr הוא ברמת רפרנס מבחינתי. בדרך בחנתי עוד כמה מגברי פונו שקיבלתי מיבואנים על מנת שאוכל להגיע להחלטה.

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
55029FFC-DA64-4EDA-8E63-4D29431BAFAE.png 55029FFC-DA64-4EDA-8E63-4D29431BAFAE.png

אחלה מוצר ווינטאז בן 10

תמונות מצורפות

• 55029FFC-DA64-4EDA-8E63-4D29431BAFAE.png
    55029FFC-DA64-4EDA-8E63-4D29431BAFAE.png
    KB 438.6 · צפיות: 89

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
לדעתי פיספסת, הגרסה של נמר היא הגרסה העדכנית (MKIII) ולא המוצר הנסקר בכתבה שצירפת.

יתכן והובנתי לא נכון. אני מת על ווינטאז.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יתכן והובנתי לא נכון. אני מת על ווינטאז.

מהמוצר הראשון עד המוצרים המודרנים הם נראים בדיוק אותו הדבר.
אני למשל, להבדיל ממך, לא מת על הצורה שלהם. אבל מספיק לגעת בכפתורים של המוצר הזה בשביל להבין שוואלה - ״זה מוצר שוויצרי״.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תתחדש נמר ותהנה.

סתם ככה לענייני גדלים ומשקלים , כן , אצל הרבה אנשים הגודל המשקל והפוזה משחקים תפקיד בהחלטה.
נכון , יש שיבואו ויאמרו מגבר עם שנאים בריאים וגדולים , או רמקול בנוי כמו טנק , או פטיפון ששוקל 100 קג , וכו
זה אמור להיות יותר טוב , זה נכון ולא נכון , בגדול זה נכון על הנייר , אבל אנחנו לא מתעסקים עם ניירות אלא עם איכות
וכל אודיופיל מבין עניין יודע שיש מגבר עם שנאים סופר איכותיים ששוקל 20 קג ויש מגבר עם רכיבים ושנאים לא אכותיים ששוקל 40 קג , או יש כבל ענק ועבה ויש דק שנשמע הרבה יותר טוב , וגם ברמקולים יש קלים ואכותיים ויש כבדים וגרועים.
לדוגמא :
יש אצלי בתצוגה 2 סוגים של רמקולים של 2 יצרנים שמחירם 60k ויותר ושוקלים 30 ק״ג לרמקול , ויש אצלי רמקול ב 20k ששוקל 50 ק״ג , אז לא היתי פוסל כלום ובטח לא נוטה, לא לכבד ,ולא לקל אלא לאיכותי , וזו מילת המפתח.

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
למה העדפה של nagra על ch ?
האם להכניס מנורות הבייתה זה לא כמו שחקן מוסלמי בביתר ירושלים ? :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תתחדש, אני תמיד אהבתי מוצרים קטנים ומעולים (טוב הם לא חייבים להיות קטנים :) )
משמיעה זריזה ששמעתי את הסט שלך אם הפונו הזה, אני יכול להבין את ההתלהבות שלך ולהזכיר לעצמי שלא ביקרתי מספיק פעמים ומספיק זמן אצלך.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
תתחדששש
לצערי לא שמעתי אף פעם מוצרים של החברה…
צריך לתקן את זה ;)
שמה הולך לפנייה ושמח שלא מדובר במחירים "מוגזמים" ואסטרונומים אלא בגבול היכולת של אודיופילים בארץ… (לפחות חלקם)

תן כמה תמונות של היפיוף במערכת אצלך

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
איך אפשר לשפר שלמות? תתחדש ותהנה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור