ארוניות ציוד - מה הכי הכי ?

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
יש לי מעמד איכותי מאוד - SYMPOSIUM ISIS עם 3 מדפים - בתמונה המצורפת .
לצערי/שמחתי , לאור שדרוגים במערכת - זקוק לעוד מדפים (מעדיף ארונית עם רוחב כפול ו-3 קומות, כלומר מקום ל-6 ציודים) וסימפוזיום הפסיקה לייצר את המעמד (יש כעת מעמד די דומה , אבל עם 4 רגליים) .
בזמנו - קניתי את הסטנד כי אהבתי את ה-LOOK שלו וקיבלתי המלצות חמות עליו מאלי קאשי ולא ביצעתי השוואות לסטנדים אחרים .
הציוד שלי כולל צמד מגברי אנלוג דומיין (סוליד סטייט , כ-25 ק"ג לחתיכה) ומקור דיגיטלי (כרגע לין קאריק + נומריק שיוחלפו בשנה הקרובה) וטיונר של לין. אין ציוד שפופרתי ואין ולא מתוכנן פטיפון .
כרגע האופציות הקיימות הן - FINITE ELEMENTE EDITION שחזרו לפעול, SOLIDTECK , ארטסניה ואולי גם HRS (שהבנתי שיקרים בהרבה).
האם מישהוא עשה השוואה אמיתית בין ארוניות ברמות הגבוהות ויכול לתאר את ההבדלים בינהם ? כל מעמד משתמש בחומרים אחרים ובטכנולוגיות שיכוח אחרות ?
הצעות ?? unnamed.jpg

תמונות מצורפות

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 78.4 · צפיות: 167

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
יש כל מיני אפשרויות טובות וטובות פחות אך ראשית תגדיר תקציב. ארטסיניה ו-HRS למשל שציינת, מעמד של 6 מקומות יישא בקלות תג מחיר חמש ספרתי. פיניט אלמנט כנ״ל אם כי יהיה זול יותר. סוליד טק זול יותר משמעותית והם נחשבים לבעלי VFM מצוין.
קיצור, תגדיר תקציב ומשם יהיה קל יותר לסייע.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
סוליד טק שמביא זיו אודיו זיפ
באסקונטיו שמביא אמיר ארמה אודיו
קוואדספיר שמביא גבי סאונדקווסט
פיניט אלמנט שמביא רן סאבו אודיו - גבולי בתקציב
טאוק שמביא ערן אודיו פריק

אני בטוח שוכח עוד אחרים וטובים אבל נתתי לך אחלה התחלה.

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
את השמות שהזכרתם גם אני מכיר ברובם. השאלה היא לא מה יש בארץ אלא אם מישהוא כאן עשה פעם השוואה בין ארוניות
הארונית שיש לי נחשבת למצויינת , ואני רוצה משהוא טוב לפחות כמוה - אם היתה לי אפשרות, הייתי קונה עוד ארונית זהה ומעמיד ליד , אבל לצערי כבר היא כבר לא מיוצרת והמעמד החדש של סימפוזיום (המצויין ככל הנראה) יקר בהרבה. ההעדפה העיקרית שלי היא כנראה לפיניט אלמנט שנמצא קצת מעל התקציב (לא בהרבה) , אמור להיות מאוד איכותי וגם נראה בסדר , אבל מדובר בחומר שונה. בעבר היה לי סטנד של BASE (מסטריאוטיפ) ופחות אהבתי. היה קצת מת. הסימפוזיום הרבה יותר חי . אבל אין בדר"כ הרבה הזדמנויות להשוואה .

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
נ.ב
הסטנד של TAOC נראה נחמד. מה החומר ממנו עשויים המדפים ?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נראה לי טפשי לשים כזה סכום על מעמד כשהמקור שלך כזה ענתיקה. למרות שעדיין נשמע נחמד.

הייתי שוקל להחליף מקור לאיזה סטרימר איכותי מודרני. אפילו איזה לין קליימקס (ds1 ומעלה). באותם 30 תישאר עם עודף וזה יהיה ברמה של שאר הציוד אצלך וגם יפנה לך מדף אחד או שניים במעמד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
נ.ב
הסטנד של TAOC נראה נחמד. מה החומר ממנו עשויים המדפים ?

המבנה עשוי מסוג ברזל ואולמינים המדפים עשויים משילוב חומרים
Shelf boards comprise a sandwich construction with the newly developed cast-iron-powder-filled honeycomb core

יש הסבר האתר של החברה
http://www.taoc.gr.jp/en/asr2.html

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור