ביקורת סרט - ״המוסד״ (2019)

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: ביקורת סרט - ״המוסד״ (2019)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
קונספט כל משפט בדיחה מתקופת 'האקדח מת מצחוק' כפי שהזכרת מתקשה להחזיק מים למשך סרט ארוך בתקופה שבה הכל אינסטנט ועוברים לדבר הבא. היום זה מצליח רק בסיטקומים בני עשרים וקצת דקות לפרק ראה 'ממי' למשל.
הדרמה הישראלית השתבחה עם השנים, בתחום הקומדיות נתקענו איפה שהוא בעולם השני למרות שיש כותבים נהדרים ראה תוכניות הסאטירה וכנראה שעדיין לא ישרנו קו עם העולם המפותח בכל דבר.

עד היום זה הסרט שהכי מצחיק אותי:

https://archive.org/details/ThePinkPantherStrikesAgain1976

נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
אנטון תודה על הביקורת הניפלאה נהנתי ליקרוא
וכתבת בביקורת דברים נכונים :בעד:

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
אני ראיתי ומאוד נהנתי, העלילה אידיוטית לחלוטין בדיחות בקצב מטורף חלקן מצויינות אבל יש הרגשה של החמצה. קודם כל זה לא סרט ישראלי שמתכתב עם המציאות בארץ אלא חיקוי אמריקאי. מערכות היחסים בין הדמויות לא מספיק מפותחות. ראיתי בקולנוע והקהל נקרע מצחוק. אני מעדיף קומדיה כמו "הלהקה האחרונה בלבנון" שזו קומדיה ישראלית עם משחק משובח והומור שנובע מכשרון המשחק והכימיה בין השחקנים.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני לא כל כך מסכים לביקורת שלך על הסרט.
יצא לי לראות את הסרט אתמול ונהניתי מאוד ,
היינו עם חברים, אני חייב להודות שאכן לא כולם נהנו, צריך ראש מיוחד להנות מהסרט , ואכן בסרט שומעים חלק מהאנשים שמתגלגלים מצחוק (כמוני) וחלק לא...
חלק מהבדיחות בסרט , מי שלא נולד בארץ או צעיר מידי פשוט לא יבין אותם...
הסרט הוא לא רק מצחיק, יש גם בו גם קצת מתח , מצולם טוב , שאפו על האפקטים בסרט שלא נופל מסרט אמריקאי.
לסיכום, אני שמח שיש סרט קומדיה ישראלית אחרי הרבה שנים של דרמות נוראיות , עדיף שנחזור לימי סרטי הבורקס המצחיקים שנשארו להצחיק עד עצם היום הזה וישארו כנראה לנצח....
ציון שלי 9 מ 10

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
לסיכום, אני שמח שיש סרט קומדיה ישראלית אחרי הרבה שנים של דרמות נוראיות , עדיף שנחזור לימי סרטי הבורקס המצחיקים שנשארו להצחיק עד עצם היום הזה וישארו כנראה לנצח....
ציון שלי 9 מ 10

רחוק מאוד מסרט בורקס.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
רחוק מאוד מסרט בורקס.
לא אמרתי שזה סרט בורקס, הרעיון שיש סרטי קומדיה שישארו לנצח בניגוד להרבה סרטי דרמות זבל (ישראליות)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
רק אתם מדברים והנה בא הזבל הזה: שב"ס, ערוץ 11.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור