הכוונה לסט-אפ דיגיטלי

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
שלום לכולם,

אני מתכוון לבנות את הסט-אפ שלי מחדש (מגבר, רמקולים ומקורות).
המקור הדיגיטלי שלי עד היום היה chromecast audio שחובר ל atoll dac ומזרים מוזיקה מ tidal. התוצאה הייתה טובה אך עדין הרגשתי שאפשר לשפר את זה. חיברתי במקום הכרומקאסט את ה airport express של אפל והתוצאה הייתה טובה בכמה סדרי גודל. הבעיה עם ה airport זה שהוא מכניס רעשי רקע חזקים בקטעים מסויימים (בעיה ידועה ברשת שנכון לעכשיו אין לה פתרון) ולכן אני מחפש משהו אחר.

השאלה שלי היא פחות מכוונת ל"האם כדאי מכשיר X או Y" אלא לכיוון כללי של מה בכלל לחפש. עולם המונחים והמכשירים בתחום הזה השתנה ואני מרגיש שחסר לי ידע.

הייתי שמח מאוד להישאר עם ה atoll dac כי אני חושב שיש לו פוטנציאל גם בסטאפ הבא שלי ולכן אני מחפש "קופסא" שבעיקר תזרים tidal מיציאה אופטית. אם יהיה אפשר גם לנגן דיסקים, מה טוב.

מקריאה פה בפורום אני מבין שיש פתרונות מבוססים מחשב, ועל אף היותי מהנדס תוכנה הייתי שמח להימנע מהפתרון עד כמה שאפשר :)

הסטאפ שלי היום כולל רמקולים b&w 705 ומגבר arcam a75.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
יש הרבה פתרונות בשוק היום שמתפתח במהירות הטיל.
לא ציינתה את התקציב.
אם אתה מעוניין להישאר אם דאק שלך מה שחסר לך מבחינת המקור זה סטרימר/סרוור, והנושא הזה גורר אחריו המון חברות (כול אחד היום מייצר איזה מכשיר) ובמגוון מחירים מזניכים עד למטורפים.
בדיוק דיסקסנו על הנושא ממש בימים האחרונים.
תתחיל מהגדרת התקציב, לפיו יגעיו המלצות.
למה לא מבוסס פתרון מחשובי? אלה אתה מתכוון לפתרון כמו לקחת איזה מאק מיני או דומה?
תכלס כול סטרימר/סרוור זה מחשב, לכן....

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
בינתיים אין לי תקציב מוגדר. אני אוהב להשאר פתוח ומוכן גם לעשות מאמץ אם יש איזו מציאה מעניינת בלוחות.
בגדול מאמין ש2-3K זה בגדול הכיוון

הרתיעה שלי ממחשב זה שההיסטוריה מראה שבסוף ההתעסקות איתו בהגדרות, קינפוגים, שדרוגים וכו' גוזלת מזמן ההנאה :)

אם יש משהו שכיף בסטרימינג, מעבר לעושר בתוכן, זו היכולת לרבוץ בכורסא ופשוט להנות

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אני מניח ש2-3 זה ב₪? יהיה קשה לך למצוא מה שהוא שתאפשר לך ״לרבוץ בכורסא״:) העולם הפך למה שהוא הזוי:) אולי אותם 2-3$ זה יעזור, אך לי כפי שאני מבין ידרשו תקציבים כפולים כלפחות....:)
תנסה למצוא aurelic mini עולה 500$ - עושה הכול ואפילו בעל דאק מבוסס צ׳יפ מסדרה גבוהה של סברה.

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
התקציב ב₪
אין לי ספק שב$ מגוון האפשרויות גדל, אבל אין לי מספיק נסיון כדי לדעת אם המוצרים שווים את ההשקעה, מה גם שלמיטב הבנתי הדגש שלהם הוא על ה dac, וכאן אני דווקא מעוניין להשאר עם שלי וסה"כ לקבל יכולת הזרמה שהשאיפה היא שתהיה יציאה דיגיטלית טובה ויציבות בתוכנה.

מה לגבי sonos connect? יכול לעשות את העבודה?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
התקציב ב₪
אין לי ספק שב$ מגוון האפשרויות גדל, אבל אין לי מספיק נסיון כדי לדעת אם המוצרים שווים את ההשקעה, מה גם שלמיטב הבנתי הדגש שלהם הוא על ה dac, וכאן אני דווקא מעוניין להשאר עם שלי וסה"כ לקבל יכולת הזרמה שהשאיפה היא שתהיה יציאה דיגיטלית טובה ויציבות בתוכנה.

מה לגבי sonos connect? יכול לעשות את העבודה?
לי אישית אין ניסיון עם סונוס , רק אם אורליק מיני. לדעתי מכשיר זה יכול לענות לך על כול הציפיות. אני משתמש בו כבר מספר שנים - תומך בהכול ותוכנה שלו לדעתי מהטובות ביותר בתחום מבחינת ההפעלה וייציבות.
אפשר לחבר אותו לרשת, נאס, וניתן לנכניס כונן פנימי . למעט mqa תומך בכול הרסולוציות. דאק שלו פרט קטן עם יציאות rca,אפילו לא ניסיתי

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
תודה genvirt. אני אבדוק את האופציה של ה auralic. נראה שפשוט יותר קשה להשיג אותו מאשר הסונוס.
האם למישהו יש הצעה נוספת ?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
cocktail audio (אני רכשתי את ה- 50 PRO), מאוד מרוצה... יש גם סדרות כניסה... במחירים שקרובים לסכום שצויין פה

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
תודה על ההצעות
האם יש מכשיר שמתמקד בעיקר בסטרימינג ופחות ב dac ?

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
carmi,
האם יש לך נסיון עם המכשיר המדובר ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אין לי ניסיון אישי איתו, אבל הוא מקבל ביקורות מעולות ברשת

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
נשמע מאוד מוזר.
אם חיברת את הכרום קאסט ביציאה הדיגיטלית ל-atoll dac, מדובר בביט פרפקט, והכרום קאסט לא משחק שום תפקיד, אלא מזרים את המידע דיגיטלית לדאק.

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
גם אני חשבתי כמוך
אבל ההבדלים בינו לבין ה airport express משמעותיים ביותר.
אתה מוזמן לבוא ולשמוע בשמחה

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
גם אני חשבתי כמוך
אבל ההבדלים בינו לבין ה airport express משמעותיים ביותר.
אתה מוזמן לבוא ולשמוע בשמחה
ראשית, אשמח מאוד.
תודה רבה על ההזמנה הנדיבה :)

שנית, מה שאמרת הפתיע אותי.
יש המון המון סקירות ברשת על בדיקת הביט פרפקט של הכרום קאסט, שהיא מושלמת 1:1, עד ל-24/96.
אחת מהן מני רבות, היא זו -
https://audiophilestyle.com/ca/bits-and-bytes/Basic-Bit-Perfect-Testing-Of-The-35-Chromecast-Audio/

אני לא מכיר את האפל - אולי יש אקולייזר ועניינים?

עריכה - נסה לנגן עם ROON והכרום קאסט, לפני שאתה נכנס לשדרגת.

https://www.audiosciencereview.com/...ents-of-chromecast-audio-digital-output.4544/

נערך לאחרונה ב:

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
RoyZx6r
תודה על הרעיון לבדוק דרך Roon. לאחר שעשיתי היום הרבה הלוך ושוב עם הכרומקאסט\אפל\מחשב\iPhone

לצערי שום דבר לא השתנה.
יש הבדל משמעותי בצליל בינהם, לטובת האפל, אך יש קטעים ששמעתי שהאפל פשוט "מחרחר" בהם בצורה כל כך בולטת, ואני ממש אובד עצות בקטע הזה

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
לי יש את ה Allo digione signeture.
עובד מצויין יחד עם ספק לינארי של uptone

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
Roip1
אמנם כתבתי בתחילת ההודעה שלא בא לי להתעסק עם מחשבים
אבל לאחר שיחה עם חבר, הוא השאיל לי rpi3. תוך כמה דקות כבר העלינו volumio וראיתי שזו אופציה מעניינת ביותר (גם כלכלית)

האם תוכל להרחיב קצת על הרשמים שלך מהכרטיס הזה ? וכמובן - לאיזו מערכת אתה מחבר אותו ?

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
הי.
הוא מחובר אצלי לhegel h90 ולרמקולים של living voice.
לא עשיתי דוקטורט על סטרימרים, אבל לפני זה היה מחובר אצלי לnuc של אינטל עם כבל USB טוב והשיפור מורגש. יותר שקט, טווח דינמי יותר טוב ועוד קצת במה והפרדה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור