פטיפון TechDAS Air Force ZERO...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

...במינכן 2019, הייתה לראשונה פרמיירה אירופאית-עולמית לפטיפון TechDAS Air Force ZERO. המציג מהחברה דבר יפנית, הסביר על חלקי הפטיפון ואיש מטעמו תרגם לאנגלית, הייתי שם מעל לשלושת רבעי שעה והקשבתי לפטיפון, שהיה גולת הכותרת. אי אפשר היה לגשת לפטיפון מכיוון שאנשי החברה חסמו את הגישה בגופם. פטיפון היה מאוד מיוחד ונשמע טוב מאוד.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

...במינכן 2019, הייתה לראשונה פרמיירה אירופאית-עולמית לפטיפון TechDAS Air Force ZERO. המציג מהחברה דבר יפנית, הסביר על חלקי הפטיפון ואיש מטעמו תרגם לאנגלית, הייתי שם מעל לשלושת רבעי שעה והקשבתי לפטיפון, שהיה גולת הכותרת. אי אפשר היה לגשת לפטיפון מכיוון שאנשי החברה חסמו את הגישה בגופם. פטיפון היה מאוד מיוחד ונשמע טוב מאוד.

בגודל ובמחיר של המוצר פחות ממצוין עלול להיחשב לסוג של אכזבה ;)

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
כשאני רואה דבר כזה יש לי צורך בקומפרסים
קרים לראש,טוב שזו רק תמונה,
זו דוגמה לחמדנות יפנית, " תנו לי עוד" :D

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
772
נקודות
113
כשהיתי ילד היה לי כזה מאוד אהבתי את הסאונד:) אפילו עד היום זוכר איפא תקליט היה נתקע ומגמגש:) - ולא חיפשתי דברים אחרים...
PROIG.jpg

תמונות מצורפות

• PROIG.jpg
    PROIG.jpg
    KB 280.2 · צפיות: 231

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שמעת אותו בתערוכה?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
772
נקודות
113
שמעת אותו בתערוכה?
סביר להניח, שמענו המון - אני לא איש אנלוג לכן לא מבין מה כבר יכול להוסיף רכיב כזה או אחר בכול הסיפור הזה, לי זה נראה הזוי מידי אבל אני לא הולך להתווכח מול אוהבי ומבינים הרבה יותר מני בנושא הפטפונים:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור