ביקור אצל Topline היבואנית של פוקאל

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
מחיר הנקוב? - אמרנו שמחיר לא מוצדק ואפשר למצוא במחיר נמוך בהרבה רמקולים שנותן תוצאה דומה - אולי זה הכותרת :)...
מי זה "אמרנו"?
הממורמרים? אלו שיושבים לסכם את עלויות הייצור של הפוקל?
זוהי אולי הכותרת שלך.
אני הייתי שמח מאד אם נמר ותומר היו יוזמים מפגש הדגמה לרמקולים הללו.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
מי זה "אמרנו"?
הממורמרים? אלו שיושבים לסכם את עלויות הייצור של הפוקל?
זוהי אולי הכותרת שלך.
אני הייתי שמח מאד אם נמר ותומר היו יוזמים מפגש הדגמה לרמקולים הללו.
הכוונה שלך לעמיד ליד רמקול 100K עוד מספר רמקולי 100K ולהחליט מה יותר טוב?
עם כבר לקחת רמקול 100K ולמצוא לו תחליף במחיר סביר שייתן תוצאה כרובה - זה כן (לדעתי:))

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אולי במקום זאת נשקול האם יש חלופות טובות יותר במחיר הנקוב?

Bugatti או McLaren?
זה לא עניין של חלופות, רמקול הזה סוג של סטייטמנט עבור החברה. היא מתפרנסת מדברים זולים בהרבה שמוכרת באלפים

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
במהלך השנים שמעתי מספר רמקולים ואזניות של החברה של פוקל, מהאוזניות התלהבתי ואף רכשתי לעצמי זוג elear, לעומת זאת לא שמעתי רמקול של החברה שגרם לי לרצות לפתוח את הארנק.
במראה הייחודי של הסדרות הגבוהות קשה מאוד להתחרות - עיצוב מרהיב.

.

אני מסכים עם מה שרשמת, גם אני לא התלהבתי מהסאונד של פוקאל במספר הזדמנויות.
ממרתפי הזיכרון המיד היה לא מרגש, הטוויטר אגרסיבי. עם זאת המון מתלהבים ממוצרי החברה, כך שאולי אני בסוג של דעת מיעוט.
אני חי עם זה בשלום.
בעניין העיצוב, הקאנטה 2 הפיל לי את הלסת (ראיתי באינטרנט והם מרהיבים). ושוב נשאלת השאלה האם הוא רק רמקול יפה או שמא גם אופה ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ממרתפי הזיכרון המיד היה לא מרגש, הטוויטר אגרסיבי. עם זאת המון מתלהבים ממוצרי החברה, כך שאולי אני בסוג של דעת מיעוט.
אני חי עם זה בשלום.
בעניין העיצוב, הקאנטה 2 הפיל לי את הלסת (ראיתי באינטרנט והם מרהיבים). ושוב נשאלת השאלה האם הוא רק רמקול יפה או שמא גם אופה ?

בעיני הסדרות הגבוהות והחדשות מעוצבות בצורה מעוררת התפעלות.
בעניין ה"אפייה", מדובר בטם אישי, דעתי בנוגע לרמקולים של החברה ששמעתי עד היום ידועה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני חי עם זה בשלום.

מניסיון, הפוקאל אוטופיה היו בעבר קצת חריפים, האוטופיה של היום מאוזנים להפליא ונשמעים מצוין. הקאנטה 2 "מכוערים" (לדעתי...) אבל נשמעים נהדר :).

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אני חי עם זה בשלום.

הינה בבקשה:) כמה יש דעות:) - לטעמי קנטה זה רמקול הכי מכוער ודפוק סאונד שיצרו ודבר "הפיל" לי את הלסת בדיוק ההפך:)
ומאוד חבל ש"חסלו" את סדרת אלקטרה, לדעתי היה סדרה אחת מהמוצלחות במחיר יחסית עעמי.
לגביי טוויטר - אכן, יש חריפות בו אך הצלחתי להתגבר על זה עם כבילה והחלפת מגבר - שאר - תענוג לאוזניי (בסופרה).

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גנאדי,

אתה מכיר את המשפט: Garbage In Garbage Out...איזה אלקטרוניקה שתכניס לרמקולים ככה הם יוציאו (בערך ;)).

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
גנאדי,

אתה מכיר את המשפט: Garbage In Garbage Out...איזה אלקטרוניקה שתכניס לרמקולים ככה הם יוציאו (בערך ;)).
בדיוק- בערך - ) - ניסיתי כמה מגברים וגם כבלים שונים מרמות טובות ואפילו רמות "על" - לא כולם נתנו (אצלי) מה שרציתי (מעט להרגיע את הטוויטר) - עד שהגעתי למה שהוא ש"עשה אזה" (לטעמי) - הכול עניין של התאמה וטעם ואתה מעט מכיר אותי - לא משתמש אני בgarbage :) - לא מסוגל :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור