ביקור אצל Topline היבואנית של פוקאל

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
במהלך השנים שמעתי מספר רמקולים ואזניות של חברת פוקל, מהאוזניות התלהבתי ואף רכשתי לעצמי זוג elear, לעומת זאת לא שמעתי רמקול של החברה שגרם לי לרצות לפתוח את הארנק.
במראה הייחודי של הסדרות הגבוהות קשה מאוד להתחרות - עיצוב מרהיב.

הרמקול הנסקר מחייב מרחב, מהצילומים המצורפים רואים שהרמקול הימני נמצא קרוב מידי לקירות, לדעתי חלק מהבעיות המתוארות יכולת להיפטר בקלות ע"י מיקום מוצלח יותר.

תודה על הסקירה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אחלה רמקולים, לדעתי היי-אנד אמיתי.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
exupgh12,

קרא גם את זה: https://www.focal.com/sites/www.foc...e/focal_scala-utopia-evo_stereo_2017-09_0.pdf

מיכאל123,

אני מסכים אתך.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אחלה דבר פוקאל אך עלות לא לכול אחד ואחד לצערינו...
אני אישית לסיד של חברה זו גם ברכב אצלי פוקאל - אך להתקדם בשבילי לרמה גבוהה יותר משימה בלטתי אפשרית , אם כול הכבוד לרמקולים אלו - תמחור שלהם (לא בארץ שזה עוד מוסיף) מוגזם לדעתי....

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
exupgh12,

קרא גם את זה: https://www.focal.com/sites/www.foc...e/focal_scala-utopia-evo_stereo_2017-09_0.pdf

מיכאל123,

אני מסכים אתך.

תומר, באופן כללי אני לא מתרגש מסקירות במגזינים היות וחלקם מזכירים לי מכרזים של המדינה והמבין יבין.
לעניינו, לא שמעתי את הרמקול שסקרת או את סידרת האוטופיה הנוכחית (אני מתקשה להאמין שבמחירו או בחצי ממחירו יכול להיות רמקול שהוא פחות ממצוין), כן שמעתי רמקולים אחרים של החברה גם כאלה הממוקמים ישירות תחת סידרת האוטופיה, את דעתי רשמתי בתערוכה הקודמת לפני פחות משנתיים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גנאדי, הרמקולים מתומחרים במחיר התחלתי של חו"ל, אדם רציני יכול לדבר עם אבי.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
גנאדי, הרמקולים מתומחרים במחיר התחלתי של חו"ל, אדם רציני יכול לדבר עם אבי.
אמרתי שתמחור באופן כללי הינו מוגזם - אין מה לדבר אם אף אחד כי מחיר לא ברור למי וגם אם יצכר בעלות חו״ל לגמריי זה רמקולים יקרים מאוד אך לא מוריד מהמצויינות שלהם אך אודיאופיל ״פשוט״ לא יכול להתקרב אליהם וחבל.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
.... כן שמעתי רמקולים אחרים של החברה גם כאלה הממוקמים ישירות תחת סידרת האוטופיה, את דעתי רשמתי בתערוכה הקודמת לפני פחות משנתיים.
רמקולים לפני שנתיים היו סופרה 2 אם אני לא טועה ולא מתחת ממה שתומר סקר. ואכן, היו נשמעים ממש ממש לא טוב היתי אומר כלל לא נשמעים, לדעתי זה תנאי החדר היו לא טואמים . נראה השנה:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
Focal צריכים הגברה מאוד חזקה ומאוד איכותית, אני מניח כי הסטאפ לא היה מתאים
שמעתי Grand Utopia גם במינכן, גם אצל Singer עם זוג VTL מפלצתיים, ושמעתי Scala Utopia עם Parasound שלי - נשמע סוף.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
החברה הזו היא לא הנציגה גם של אקיופייז בישראל?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
Focal צריכים הגברה מאוד חזקה ומאוד איכותית, אני מניח כי הסטאפ לא היה מתאים
שמעתי Grand Utopia גם במינכן, גם אצל Singer עם זוג VTL מפלצתיים, ושמעתי Scala Utopia עם Parasound שלי - נשמע סוף.
זה אחד מהדברים המוזרים בעניי (הגברה) למאסטרו למשל (ע״פ נתונים יבשים) נדרשת הגברה 600 לארוץ ומינימום 80 נראה לי - זה יותר מרמקולים הבאים בתור- למה? אלוהים יודע - איך אפשר לארגן כזו הגברה בבית רגיל? מטורף לגמריי.
אבל מה זה באה לי רמקול הזה... :)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
החברה הזו היא לא הנציגה גם של אקיופייז בישראל?
אקופייז זה סאבו

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לא מבין איך רמקול טוב ככל שיהיה, צריך לעלות בסביבות 400,000 ש"ח.
בלתי נתפס.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בלתי נתפס.

שוק מוצרי יוקרה פועל בצורה שונה, אין באמת קשר ישיר בין המוצר בפועל, עלותו ליצור למחירו לצרכן.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
שוק מוצרי יוקרה פועל בצורה שונה, אין באמת קשר ישיר בין המוצר בפועל, עלותו ליצור למחירו לצרכן.
ראיתי בעיניים מישהו קונה מערכת יקרה להחריד כי בת זוגו רצתה (זה לא היה בארץ), היא רצתה כי המערכת היתה יפה וחשבתי לעצמי אם הוא יקנה כבלים כי כבלים תמיד הורסים את האסטטיקה...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בלתי נתפס.

איך יבואן מחזיק במלאי כזה רמקולים?

לדעתי, רק אלון ליפשיץ מאודיו נוט החזיק רמקולים יקרים.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
שיהי לבריאות אם ככה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור