ספק כח חיצוני לממיר וסטרימר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Sbooster
גם היה מוצג תערוכה בחדר של מלקו לאותה מטרה - לתת תחליף למכשירים שבאים ללא ספק חיצוני מקורי
- שאלה האם מוצרים של תדי לא יותר טובים - לי יש תחושה שכן

מה ש SBOOSTER מספק זו ערכה שהעזרת DYI אתה יכול לבטל את השימוש בספק הפנימי של המוצר ואז לההשתמש בספק שלהם. אני לא חושב שתדי מספק ערכה כזו.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
מה ש SBOOSTER מספק זו ערכה שהעזרת DYI אתה יכול לבטל את השימוש בספק הפנימי של המוצר ואז לההשתמש בספק שלהם. אני לא חושב שתדי מספק ערכה כזו.
SBOOSTER לא רק ערכות DIY, אלה גם ספקים מוכנים שמתחברים למכשירים שיודעים "לנטרל" את הספק הפנימי אם יש אן בכלל ניזונים בחשמל דרך ספק ה"פשוט", כלומר תחליף ישיר ובמקרים אלו תדי יכול לתת תמורה מלאה אם לא יותר טובה, אך כמובן צריך להשוות (גם טכנולוגית תדי שונה עם לא טועה).

תמונות מצורפות

• sbooster_tech.jpg
    sbooster_tech.jpg
    KB 51.5 · צפיות: 214
  • sbooster.jpg
    sbooster.jpg
    KB 76 · צפיות: 220

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
קשה להתחרות בלמפיזאטור - אך זה היי אנד וגם בטכנולוגיה מנרותי ששונה מלומין שיותר mass product עם VFM די גבוהה ומה המחיר של למפיזאטור... אני כבר לא מדבר על גודל המוצר:)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אני שמעתי אותו וגם דגמים אחרים שלהם ומה אני אגיד לך, חופרים, גבוהים מודגשים טיפה יותר מדי, לפעמים מציקים, מיד קצת רזה, תשמע טוב טוב אם זה מתאים לך, זה המקור, ממש לא משנה אם מישהו אוהב, זה כמו להתחתן עם מישהי על סמך המלצות של חבר.
בעיני למשל
total dac בערך אותו מחיר ומוסיקלי הרבה הרבה יותר, אם כי אני מעדיף איזה למפיזטור טוב על שניהם.
גם מלקו אפשר לקחת בחשבון - שמעתי בתערוכה ודי אהבתי לאומת לומין שלא הרשים אותי בכלל (האמת גם טוטאל לא ממש), אך כמובן זה הכול תלוי במה מחובר ובלה בלה בלה, לכן הכול בערבון מוגבל

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
הכל זה בחשמל !!!
במיוחד במקורות .
הנסיון שלי עם ספק חיצוני שמשדרג את הקיים ( לא במיוחד בגלל שהו חיצוני אלה בגלל בעיקר שהוא ספק יותר טוב ) במחשב בממירים ברג'נרטור של הכבל usb ובפרה ממיר של אודיואלכימי עם הספק האופציונלי שלהם הוא תמיד טוב !!!
אבל לא היתי קונה מכשיר חדש ומפרק מבפנים.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
קשה להתחרות בלמפיזאטור - אך זה היי אנד וגם בטכנולוגיה מנרותי ששונה מלומין שיותר mass product עם VFM די גבוהה ומה המחיר של למפיזאטור... אני כבר לא מדבר על גודל המוצר:)
הממיר הבכיר של למפיזטור עד לא מזמן, הגולדן גייט עולה בערך כמו הבכיר של לומין, סביב 50,000 שח.
אומנם הלמפיזטור פסיפיק שיצא לא מזמן נשמע עוד יותר טוב, עד כמה שאני יכול לשפוט, על סמך הההאזנה במינכן על סט שאני לא מכיר, אבל ממש לא חייבים אותו, הגולדן גייט מדהים (אותו שמעתי על 4 סט-אפים שונים מאוד אחד מהשני) ואני מסכים עם נמר: בינתיים לא שמעתי ממירים שנהנתי מהם יותר מהבכירים של למפיזטור.
גם Thomas Mayer מייצר ממיר טוב לדעתי במחיר יותר שפוי, אבל שוב שמעתי רק על סט-אפ שאני לא מכיר.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
הממיר הבכיר של למפיזטור עד לא מזמן, הגולדן גייט עולה בערך כמו הבכיר של לומין, סביב 50,000 שח.
אומנם הלמפיזטור פסיפיק שיצא לא מזמן נשמע עוד יותר טוב, עד כמה שאני יכול לשפוט, על סמך הההאזנה במינכן על סט שאני לא מכיר, אבל ממש לא חייבים אותו, הגולדן גייט מדהים (אותו שמעתי על 4 סט-אפים שונים מאוד אחד מהשני) ואני מסכים עם נמר: בינתיים לא שמעתי ממירים שנהנתי מהם יותר מהבכירים של למפיזטור.
גם Thomas Mayer מייצר ממיר טוב לדעתי במחיר יותר שפוי, אבל שוב שמעתי רק על סט-אפ שאני לא מכיר.

אתה מוזמן לקפוץ לשמוע אצלי את הביג 7 המשודרג שלי

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
SBOOSTER מייצרים ספקי-כח ליניאריים חיצוניים, שמחליפים ספקי-כח ממותגים חיצוניים גם הם...
יש הרבה מכשירים כמו סטרימרים ,ו- DAC שמגיעים עם ספקים ממותגים מהייצרן.
בדרך כלל, התוצאה מהחלפה לספק ליניארי משפרת את הקונטרול בבאס, וקצת בניקיון הכללי.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
שאלה האם טכנולוגיה ספקים לינאריים היא אולטימאטיבית, היא נפוצה וידוע אך למשל תדי פרדו מייצר ספקי כח ברמת מחיר סבירה ודומה אך שטכנולוגיה שונה וע״פ תדי יותר טובה. הינה קישור להסברים באתר שלו:
https://www.teddypardo.com/powersupplies/underthehood.html

Moshe39

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי יהודה,
אתה יכול לפרט איך שודרג הביג 7 ואיך זה משפיע על איכות הצליל?
תודה.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הספקים של תדי מצויינים ומורידים את רצפת הרעש של הסטרימר. השקעה משתלמת רק שזה לא תמיד מתאים למתח וזרם של הסטרימר , צריך לבדוק. לא שמעתי את החברה השנייה אבל אני כן יכול להמליץ לך על תדי

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לתדי יש ממש מגוון ספקים לכול טעם ולדעתי תדי יכול להכין ספק לפי דרישה.
https://www.teddypardo.com/powersupplies.html
גם יש כמה עם יציאה (זהה בהספק) כפולה - שווה לדעתי עם יש עוד איזה רכיב בדרך:)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
למי שעדיין מתעניין ביררתי כמה דברים בחברה (https://www.sbooster.com/) , להלן שמענה:

For the Melco N100 streamer we offer our BOTW P&P ECO 12-13V.

For the Lumin U1Mini you will also need our Lumin connection kit besides aBOTW P&P ECO 12-13V

Indeed the Lumin U1 Mini has an internal switching power supply. To connect the Sbooster you will indeed have to open the U1 Mini and take out the switching power supply and install the Sbooster connector. It is quite easy to do. Tools and a manual are provided with the kit.

For the warranty of the Lumin you will have to check with Lumin or your audio-dealer.

In Holland and Canada, our distributor work together with Lumin distributors. There you can purchase the Lumin/Sbooster in combination with the Sbooster connector pre-installed.

מה שאני אוהב בקטע הזה זה צורת חיבור למכשיר עצמו, לא הרגיל העגול אלה חיבור יותר הדוק לדעתי. חבל שאין עדיין סטנדרט בעניין החיבור.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור