רמקולים צביעת רמקול חדש בתנור

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,430
נקודות
113
מתן
האם עסקה התבצעה ונותר "רק" לבחור את "שיטת" הגמר ?
במידה ולא התבצעה ולא הייתה כל התחייבות, לדעתי כדי להתרחק וללכת לכיוון אחר...אפילו ש --ממש-- רוצים את הרמקול...התנהלותו של היבואן מאוד מפוקפק.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתן
האם עסקה התבצעה ונותר "רק" לבחור את "שיטת" הגמר ?
במידה ולא התבצעה ולא הייתה כל התחייבות, לדעתי כדי להתרחק וללכת לכיוון אחר...אפילו ש --ממש-- רוצים את הרמקול...התנהלותו של היבואן מאוד מפוקפק.
הרמקול כבר בתנור לצערי....

מה אתם אומרים? לפרסם את השם של היבואן? או שזה בגדר השתנקרות של ילד כאפות שרוצה צומי? נמר?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,430
נקודות
113
בתנור על חשבון ואחריות היבואן או הלקוח ?

Ls77

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
לא ברור לי משהו.
מה הסיפור לתת ללקוח זוג רמקולים מתצוגה, או
רמקולים דומים מהתצוגה ולהמתין שלושה חודשים?
או לחילופין לבצע משלוח מהיר יותר שאני מניח
יעלה בדרך כזה או אחרת כמו לצבוע את הרמקולים..?
לא ברור.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

מה אתם אומרים? לפרסם את השם של היבואן? או שזה בגדר השתנקרות של ילד כאפות שרוצה צומי? נמר?
נמר "לא אמור לתת אשור" לדעתי אפילו לא להתערב.
כן פרסם מה יכול להיות....?אולי גם אני אצבע בכחול אוסטין מרטין...

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113

תראה מתן
אם הרמקול בתנור , אני מניח שזה סוכם עם היבואן .
בוא ניקח בחשבון שאנחנו לא יודעים בדיוק מה סוכם , אבל אני מניח שהלקוח מודע לכל ההשלכות , הרי לא מדובר בילד קטן , הרי זה לא שהיבואן צבע לו את הרמקול מאחורי גבו והביא לו אותו צבוע ללא ידיעתו.
אני אישית לא היתי מציע דבר כזה אבל מצד שני אני לא רואה כאן שום פשע מיוחד כל עוד יש סיכום.

וכל עוד היבואן הציע לו להמתין , והוא , הלקוח לא רצה , ולכן אם אתה שואל אותי , הלקוח הוא הקובע, ולכן
הוא לא פחות ״אשם״ ,תקרא לזה ,בכך שהסכים , והרי גם אם היבואן היה מסרב לצבוע והלקוח עדיין עומד על זה אז הוא היה מקסימום ממליץ ללקוח לצבוע בנגרייה X אחרי האספקה והלקוח הריי עדיין היה מסכים ככה שזה נראה כהינו הך .

לדעתי, בגדול לא צריך לעשות מזה סיפור.
לאנשים יש לפעמים בקשות מיוחדות או מוזרות , וחרף הצעת היבואן ללקוח להמתין , הלקוח החליט שהוא רוצה אצלו בבית תוך יומיים את המוצר בשחור ואם לא , לא תהיה עסקה .
אז היבואן אמר לעצמו , זה או שאעשה מה שהלקוח רוצה או שלא תהיה עסקה.

ושוב , אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה ומה סוכם ולכן אסור לשפוט אף אחד.

נערך לאחרונה ב:

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
באמא שלי - מלבן לשחור. אבל מה זה משנה?

לא רוצה לתת עדין דגם כי זה יסגיר את היבואן. לא שיש לי בעיה לעשות את זה, אבל קודם אני רוצה לדעת אם רק אני חושב שזאת שערוריה. מילא האדיוט החבר שלי שהסכים, הוא אדיוט ואין לו תקנה. אבל ההצעה היא זו שמרתיחה אותי.
אתה צודק. אותו יבואן כנראה בונה על אידיוטים.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
מעניין אם הוא גם מציע להפוך רצפתי למדפי ע''י ניסור הרמקול כשאין לו במלאי מדפיים:D
או להפוך מדפי לרצפתי ע"י הדבקת תיבה מתחתיו...

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
109
נקודות
43
סטארטאפ : רמקול בתנור כתחליף לברייק אין

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
די עם השטויות שלכם.
בכל רמקול עם תיבה בעובי דופן עבה הצביעה לא תשפיע על הסאונד.
קשה לי להאמין שזה ייצא מאד יפה אבל כל אחד רשאי להתעלל ברמקול שלו כרצונו.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
אני פעם רציתי מדבר שחור, היבואן הציע לי להאזין בחושך...

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
למה צביעה ? ועוד לשחור , מילא לצבע לבן.
גזענות לשמה !! :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

אם אתה כל כך משתוקק לפרסם את שם היבואן אז דבר אתו קודם, תשמע את גרסתו ואז תקבל את ההחלטה כשיש לך את כל הפרטים והתמונה המלאה.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
די עם השטויות שלכם.
באמת שקטונתי, ודאי מול נחרצות כזו שלך, אבל לצבע במיוחד כזה הנצבע בתנור יש תכונות של אטימה, כאלו שלא בהכרח מצויות בעץ או בצבע המקורי. מקבל מראש כאמור את האפשרות שמדובר בשטויות, יותר מכך את זכותו של כל אחד לעשות מה בראש שלו עם הרמקול שלו, לרבות חטיבתו לעצי הסקה ושימוש בממברנות כצלחות לפירות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא בעיה לצבוע רמקול מלבלן לשחור ושיצא ברמה כזו שאין סיכוי בעולם שזה לא יראה מקורי לחלוטין.
הולכים לצבעי רכב טוב, משייפים, צובעים, עושים פוליש ויש לך רמקול שחור ברמת מפעל.

אם זה משתלם לבחור כלכלית, אין שום בעיה עם זה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
בתנור על חשבון ואחריות היבואן או הלקוח ?
היבואן משלם. בוא נניח שהוא לוקח על זה אחריות.

די עם השטויות שלכם.
לדעתי בדיוק הפוך. קשה לי להאמין שזה יצא מכוער מספיק כדי להידחות ע"י הלקוח, אבל קשה לי להאמין שאין לזה השפעה על הצליל כלל. זאת לא הנקודה, אבל. הנקודה היא שזה הוצע כפיתרון לגיטימי ע"י היבואן.

תראה מתן
אם הרמקול בתנור , אני מניח שזה סוכם עם היבואן .
בוא ניקח בחשבון שאנחנו לא יודעים בדיוק מה סוכם , אבל אני מניח שהלקוח מודע לכל ההשלכות , הרי לא מדובר בילד קטן , הרי זה לא שהיבואן צבע לו את הרמקול מאחורי גבו והביא לו אותו צבוע ללא ידיעתו.
אני אישית לא היתי מציע דבר כזה אבל מצד שני אני לא רואה כאן שום פשע מיוחד כל עוד יש סיכום.
ארמה, נראה לי ששכחת מתחילת השרשור - היבואן הוא זה שהציע. זה לא היה רעיון גאוני של הלקוח שהיבואן התרצה והחליט ללכת לקראתו. ואתה יודע מה? גם אם כן, ואני יודע שלא, זה עדין הזיה.

וכל עוד היבואן הציע לו להמתין , והוא , הלקוח לא רצה , ולכן אם אתה שואל אותי , הלקוח הוא הקובע, ולכן
הוא לא פחות ״אשם״ ,תקרא לזה ,בכך שהסכים , והרי גם אם היבואן היה מסרב לצבוע והלקוח עדיין עומד על זה אז הוא היה מקסימום ממליץ ללקוח לצבוע בנגרייה X אחרי האספקה והלקוח הריי עדיין היה מסכים ככה שזה נראה כהינו הך .
ניחא. אבל זה לא מה שהיה. זה היה בחסות היבואן, באחריות היבואן, על חשבון היבואן.

לאנשים יש לפעמים בקשות מיוחדות או מוזרות , וחרף הצעת היבואן ללקוח להמתין , הלקוח החליט שהוא רוצה אצלו בבית תוך יומיים את המוצר בשחור ואם לא , לא תהיה עסקה .
אז היבואן אמר לעצמו , זה או שאעשה מה שהלקוח רוצה או שלא תהיה עסקה.
כן, עם שני סייגים:
1. ה"צביעה" הזאת לוקחת כבר כמה שבועות. כלומר צימצמו את זמן ההמתנה מ-3 חודשים לחודש; נהיה לארג'ים: שלושה שבועות.
2. כלומר, אם התנאי לעסקה הוא הצבע, ואין במלאי, אז במקום לנסות להאיץ ביצרן (יכול להיות שבלתי אפשרי, אוקיי) עושים הכל כדי לסגור את העסקה בכל מקרה?

ושוב , אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה ומה סוכם ולכן אסור לשפוט אף אחד.
שמע, אם החבר (האדיוט) הצמיד אקדח לרקתו של היבואן, אז אכן, באמת אסור לשפוט אותו על שאישר את זה. אני לא רואה הרבה סיטואציות אחרות שבהן זה לגיטימי. בקיצור, אתה הולך רחוק עם הסינגור שלך. ובאותה נשימה אומר שאתה בחיים לא היית עושה את זה, כלומר - הסטנדרטים שלך מול הלקוחות שלך גבוהים בהרבה. עכשיו אני יודע - לא רק ציוד טוב אתה מוכר אלא גם אם אצטרך עורך דין יש לי לאן לפנות :).

אם אתה כל כך משתוקק לפרסם את שם היבואן אז דבר אתו קודם, תשמע את גרסתו ואז תקבל את ההחלטה כשיש לך את כל הפרטים והתמונה המלאה.
תראה, עקרונית אתה צודק, אבל איזה הסבר אפשר לתת? גם אם כל התנאים המקלים כפי שארמה הגדיל להמציאם נכונים, (רעיון של הלקוח, היבואן היה עם הגב אל הקיר והגיע לפת לחם, היה חייב למכור את הרמקול כדי לפרנס את המשפחה, הלקוח איים שיקנה מיבואן אחר וכו') זה יכול להפוך את המעשה ללגיטימי? אני בספק.

לא בעיה לצבוע רמקול מלבלן לשחור ושיצא ברמה כזו שאין סיכוי בעולם שזה לא יראה מקורי לחלוטין.
הולכים לצבעי רכב טוב, משייפים, צובעים, עושים פוליש ויש לך רמקול שחור ברמת מפעל.

אם זה משתלם לבחור כלכלית, אין שום בעיה עם זה.
1. זה משתלם לבחור מאד: היבואן משלם על זה.
2. לא מדברים על יכולות הנגרות/גימור של היבואן. מדברים על הלגיטימיות של מהלך כזה. היית קונה היונדאי חדשה והולך צובע אותה בתנור יום למחרת כי לא היה את הצבע שלך במלאי? (בכוונה היודאי, כי על ה- BMW באמת חאראם).

טוב, לא חשוב. סתם רציתי לשמוע את דעתכם. אני מבין שהדעות נעות בין זעזוע עמוק וקשה לבין הגחכה. קיבלתי. שמנו מאחורינו. אדווח לאחור כשאראה את הרמקולים ואתן סטירה לחבר האדיוט.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
רק שיהיה ברור, אני לא חבר של מתנוש :D
סתם מכיר אותו מפה ושם.... ;)

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
אותי מעניין איך היצרן יכבד את אחריות אחרי שפירקו את הרמקולים: הרגליים, ספייקים, הבריגו החוצה את האלמנטים, הקרוס, החיווט, והחומר המבודד, ואח"כ מישהו שממש לא עובד המפעל היבואן מרכיב (מלחים?) את כל העסק מחדש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור