מבקש חוות דעת על מספר פטיפונים.

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
אז 20 שנה האזנת למוזיקה בלי להבחין שהיא מנוגנת מהר מדי?
לא יודע מתי הפטיפון התחיל להסתובב מהר יותר. אבל רק כשהחלפתי שמתי לב לזה. אני מניח שרוב האנשים לא היו שמים לב לזה, ההבדל היה קטן. אלא אם היו שומעים את אותו הקטע משני מקורות שונים.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
לא יודע מתי הפטיפון התחיל להסתובב מהר יותר. אבל רק כשהחלפתי שמתי לב לזה. אני מניח שרוב האנשים לא היו שמים לב לזה, ההבדל היה קטן. אלא אם היו שומעים את אותו הקטע משני מקורות שונים.
ששון, כמה שאלות ברשותך כי זה מעניין אותי:
מה היה ההבדל במהירויות?
איך מדדת?
איזה דגם של טכניקס היה לך, ואם לא זכור לך הדגם - האם היה לו pitch control? האם היה לו quartz lock?

ששון

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
ששון, כמה שאלות ברשותך כי זה מעניין אותי:
מה היה ההבדל במהירויות?
איך מדדת?
איזה דגם של טכניקס היה לך, ואם לא זכור לך הדגם - האם היה לו pitch control? האם היה לו quartz lock?
אותי מעניין למה זה כל כך מעניין אותך.
בכל מקרה, היה לי Technics sl-bd20d או אחד מהדגמים מהסידרה הזו.
https://www.vinylengine.com/library/technics/sl-bd20d.shtml
אני רואה שיש דגמים מאוד דומים שיש להם pitch control. אבל לשלי לא היה דבר כזה.
ובדיוק עלית על העיניין. כששמעתי את אותו התקליט בשני הפטיפונים, שמתי לב שבטכניקס הצליל היה יותר גבוה. כשהתחלתי בשיפוץ הטורנס, רכשתי מכשיד למדידת מהירות, ובדקתי איתו גם את הטכניקס. אני לא זוכר מה הייתה המהירות, אבל היא הייתה יותר גבוהה, לא בהרבה. אני עוסק במוזיקה, ולכן הבחנתי מיד בהבדל בגובה הצליל כשהיה לי מקור להשוואה. יתכן, שלא כל אחד היה מבחין. המהירות של הטורנס מדוייקת להפליא.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
הדגם שהיה לך היה entry level של ה-entry level, אז זה קצת מסביר את העובדה שזייף. כי טכניקס שמזייף זה דבר נדיר, להוציא מצב של תקלה כלשהי. לו זה היה אחד הדגמים היותר טובים שלהם, זה היה תמוה מאד.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
היי ששון

הייתי מציע לך לקפוץ לדני בכור יש לו מגוון של פטיפונים יד שנייה שנשמעו לי סבבה , הייתי שם לפני כשבועיים ושמעתי לנקו משופץ שנשמע ממש מצויין , אני חושב שכדאי לך לשמוע אם זה לטעמך..

מעבר לזה , אושיק מגבעתיים , מתמחה בשחזור פטיפונים יד שנייה כבר המון שנים , הייתי מרים טלפון , ושואל האם יש פטיפון ששיפץ לאחרונה שיכול לעניין אותך ..

שיהיה בהצלחה

אני חושב שאפשר להמליץ, אבל כחלק מהאחריות של לתת המלצה טובה, חשוב מאוד לציין שאצל דני בכור המחירים גבוהים ב 30-50% ממה שבד"כ ניתן להשיג ביד שניה בשוק.
יש את היתרון שאפשר לשמוע מבחר ציוד וגם לעשות טרייד אין אבל צריך לקחת בחשבון את המחירים הגבוהים. (בד"כ)

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
טוב, כנראה שאני מתחיל בתהליך של חיפוש ומציאה של פטיפון "חדש".
כרגע, נתקלתי במספר דגמים שאשמח לקבל מהחברים פה חוות דעת עליהם:
1. REGA PLANAR 7
מבדיקה באינטרנט נראה לי שזה דגם פחות פופולרי מהדגמים האחרים של החברה.
2. THORENS TD 309

3. Origin Live Calypso עם זרוע Jelco 750D

4. Linn Axis

5. אפשרות נוספת היא לרכוש LINN SONDEK 12 ללא אביזרים ולערוך לו שיפוץ ושידרוג.

תודה מראש!
linn sondek במצב טוב יהיה טוב משמעותית מכל מה שציינת כאן בעיני, נסה להשיג אחד במצב טוב ואל תירתע מלכוש באיביי
זה פטיפון שאפשר להגיע איתו לרמת היי-אנד בקלות עם טיפה השקעה. ולא חייבים מיד בהתחלה.
http://www.hifimusic.co.il/LINN-LP-12-p337789.html#p337789

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לא הבנתי מה התקציב
גם לא הבנתי אם אתה מעדיף לשפץ משהו ישן על פני פטיפון חדש, כי אתה נהנה מהקטע הטכני, או שזה ממצוקת תקציב.
שלמה ZS הציע לטעמי כיוון נכון: נוטינגהם אנאלוג ספייס דק יקפיץ אותך משמעותית ממה שיש לך היום. אפשר חדש באודיו זיפ ולפעמים יש גם כאלה בלוחות. תשקיע בראש טוב ואתה מסודר להרבה שנים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור