מכירות סוני A7 III כפולות מהמתחרות מבית קנון וניקון

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אתר BCN - Business information service מפרסם את תוצאות המחירות של מצלמות ללא מראה FF ביפן

201904241112_4.jpg

לא צריך להבין יפנית כדי להבין את הגרף.

קל לראות שלמרות התחלה טובה במכירות הגרסה הזולה של קנון ל EOS R ה EOS RP, שיצאה רק במרץ, המשך המכירות פחות האיר לה פנים והכמות המצלמות האלו שנמכרו ירדו חזק. מכירות ניקון Z6 שומרות על קצב מכירות די קבוע עם עליה קלה במקצת, אבל ממש במקצת והכמות לא גובהה יחסית לסוני ואפילו הדגם הבכיר יותר של קנון EOS R נמכרות טוב יותר.
יותר מכך, סך כל המכירות של קנון וניקון יחד לא מגיעות לכמות המכירות של סוני A7 III שהמכירות שלה ממשיכות לעלות בקצב יפה.

אם אתה שואלים למה לא רואים בתמונה את המכירות של ניקון Z7,הדגם הבכיר יותר של ניקון, היות והיא לא נמצאת בין, 5 הראשונות ברשימה ואפילו הדגם הקודם של סוני A7 II נמכר יותר ממנה (האם זה בגלל מחיר גבוה ולא ראלי).

אני בטוח שהחברות קנון וניקון ראו את הנתונים האלו ואני מקווה שהן יפנימו שהן חייבות לעשות שינוי (חייבים לציין שלניקון ה Z7 ו ה Z6 הן מצלמות הללא מראה היחידות שיש לה), ולמרות שעדיין מוקדם לדבר כעת על פנסוניק S1 ו S1R, קשה לי להאמין יעשו השפעה רצינית על הסיגמנת הזה.

מקור
https://www.bcnretail.com/market/detail/20190424_115433.html

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
Canon מוכרים יותר מ-Nikon?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תמיד

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ליתר דיוק, המכירות של ה-A7 III כפולות מכל המתחרים ביחד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מירורלס? עם הדרעק שהם הוציאו, שמבוסס על פלטפורמה ישנה?

ניקון וקנון פתחו פלטפורה חדשה שהיא זרה להם, סוני כבר דור 3 שם - נכון ניקון וקנון פתחו מצלמות ללא מראה ברמת הכניסה, אבל אלו מצלמות ברמה אחרת.

מאוד מוזר לי שהן מוצאים מצלמות עם חסרונות כבר ברמת התכנון שלהן, אחרי הכל אלו לא מצלמות זולות וניקון וקנון כבר הרבה זמן בשוק, אז למה להוציא רק כרטיס זיכרון אחד (ניקון) או ללא מייצב (קנון) וכמובן יש עוד ...

מקווה שלא יעברו שלוש דרות עד שנקבל מצלמות מוצלחות מהן.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם אני זוכר נכון כבר דיסקסנו בפורום בעבר על העוצמה של סוני שבתחום האלקטרוניקה השימושית היא מעצמת על.
נראה שאם סוני מחליטה להיכנס ברצינות לתחום מסוים קשה להתמודד מול היכולות שלה. בנוסף, לסוני היה בסיס מהמשובחים שבנמצא לתקופה כשרכשה את הטכנולוגיה ופס הייצור של מינולטה. סוני הוכיחה שהיא מסוגלת להפיק את המרב מטכנולוגיה שהייתה אז מהמובילות גם בתחום המצלמות וגם בתחום האופטי.
בקיצור, אני כותב הרבה מילים ורוצה להגיד שסוני מול קנון וניקון זה לא ממש כוחות.

אריה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
ניקון וקנון פתחו פלטפורה חדשה שהיא זרה להם, סוני כבר דור 3 שם - נכון ניקון וקנון פתחו מצלמות ללא מראה ברמת הכניסה, אבל אלו מצלמות ברמה אחרת.

מאוד מוזר לי שהן מוצאים מצלמות עם חסרונות כבר ברמת התכנון שלהן, אחרי הכל אלו לא מצלמות זולות וניקון וקנון כבר הרבה זמן בשוק, אז למה להוציא רק כרטיס זיכרון אחד (ניקון) או ללא מייצב (קנון) וכמובן יש עוד ...

מקווה שלא יעברו שלוש דרות עד שנקבל מצלמות מוצלחות מהן.

אליקו.... עוד שלוש דורות סוני יהיו כבר במקום אחר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
גם Canon יכולה, בתאוירה, כל החברות אלה חברות יפניות, עם תקציבים גדולים עם גישה למהנדסים מאותן אוניברסיטות ועם מעבדות מחקר.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
גם Canon יכולה, בתאוירה, כל החברות אלה חברות יפניות, עם תקציבים גדולים עם גישה למהנדסים מאותן אוניברסיטות ועם מעבדות מחקר.
תחשוב על זה שגוגל יכולה בקלות למשוך אליה כמעט מכל חברה מהנדסים שהיא מעוניינת בהם. אותו הדבר סוני יכולה לעשות מול קנון וניקון.
אפשר לדעתי לזהות את ההבדל בכוח הפיתוח של החברות בכך שניקון משתמשת בחיישנים של סוני.

אריה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
גם Hasselblad וגם Fuji משתמשות בסנסורים של סוני,אבל זה לא הכל, וזה לא מדד.
כמו שהטלפונים סלולריים של סוני (המצלמות) לא הכי טובים בשוק למרות שישנם דגמים עם סנסורים שלהם שהם טובים יותר.

ההנהלה של סוני שמה דגש על חדשנות ומחקר ופיתוח, וקנון על שיווק ופרסומות
כנראה.

אני לא נותן לסוני איזה "כוחות על", אבל גם בזמנים קשים, ובאמת היו זמנים קשים בעשורים האחרונים עבורה היא תמיד המשיכה לחדש

Golan Ziv

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
לפני חודש הקצבתי 20k לרכישת מצלמה חדשה (סכום לא מבוטל)
אני צלם טבע / נופים ואיכות התמונה היא הדבר הראשון נגד עיניי. בחנתי 2 מצלמות sony a7rm3. nikon z7
ניסיתי את הסוני לשבוע ואת הניקון גם לכמה ימים (לגבי הפוג׳י אין לאף אחד בארץ) לאחר נסינות שונים בתנאי תאורה שונים הגעתי למסקנה מאד ברורה. לניקון z7 איכות תונה פנומנאלית. חדות וצבעים (עם עדשת קיט 24-70) נתנו תוצאה טובה יותר מהסוני. יש משהוא מהפנט באיכות תמונה של הניקון. בסופו של דבר גם רכשתי אותה. היו לא לא מעט מצלמות מקצעויות בעבר וזו ללא תל של ספק המצלמה הכי טובה ומהנה שיש לי. הזיהוי פנים שלה כל כך מוצלח שאני לי מושג למה צריך את הזיהוי עיניים. הכל מדהים במצלמה הזו (אני לא מצלם אקשן לכן אין לי עניין בטראקינג) למי שזה חשוב אז שיבדוק אולי מצלמות אחרות. אבל בכל השאר היא פשוט מצלמה חלומית. שמח שהלכתי בסוף עליה ולא על הסוני.

אגב אני מחזיק גם מצלמה פוג׳י xt3 שגם עליה אני שופך אינספור סופרלטיבים. אמנם היא לא מתקרבת לאיכות של הניקון אבל למי שהתקציב לא מאפשר אני ממש ממליץ עליה

תמונות מצורפות

• _DSC0707.jpeg
    _DSC0707.jpeg
    KB 61.9 · צפיות: 234
  • _DSC0717.jpg
    _DSC0717.jpg
    KB 44.5 · צפיות: 223
  • _DSC0876.jpg
    _DSC0876.jpg
    KB 108.7 · צפיות: 241
  • _DSC0968.jpeg
    _DSC0968.jpeg
    KB 234.4 · צפיות: 230
  • _DSC0988.jpg
    _DSC0988.jpg
    KB 75.3 · צפיות: 252
נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לפני חודש הקצבתי 20k לרכישת מצלמה חדשה (סכום לא מבוטל)
אני צלם טבע / נופים ואיכות התמונה היא הדבר הראשון נגד עיניי. בחנתי 2 מצלמות sony a7rm3. nikon z7
ניסיתי את הסוני לשבוע ואת הניקון גם לכמה ימים (לגבי הפוג׳י אין לאף אחד בארץ) לאחר נסינות שונים בתנאי תאורה שונים הגעתי למסקנה מאד ברורה. לניקון z7 איכות תונה פנומנאלית. חדות וצבעים (עם עדשת קיט 24-70) נתנו תוצאה טובה יותר מהסוני. יש משהוא מהפנט באיכות תמונה של הניקון. בסופו של דבר גם רכשתי אותה. היו לא לא מעט מצלמות מקצעויות בעבר וזו ללא תל של ספק המצלמה הכי טובה ומהנה שיש לי. הזיהוי פנים שלה כל כך מוצלח שאני לי מושג למה צריך את הזיהוי עיניים. הכל מדהים במצלמה הזו (אני לא מצלם אקשן לכן אין לי עניין בטראקינג) למי שזה חשוב אז שיבדוק אולי מצלמות אחרות. אבל בכל השאר היא פשוט מצלמה חלומית. שמח שהלכתי בסוף עליה ולא על הסוני.

מצלמה מעולה, יצא לצלם איתה כמה שבועות - תתחדש.
בעוד כמה ימים עם עדכון קושחה יהיה לך זיהוי עיניים גם במצלמה שלך.

Golan Ziv

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
מצלמה מעולה, יצא לצלם איתה כמה שבועות - תתחדש.
בעוד כמה ימים עם עדכון קושחה יהיה לך זיהוי עיניים גם במצלמה שלך.

כן שמעתי שיהיו כמה עדכונים כולל תמיכה בכרטיסים סופר מהירים וגם תמיכה בוידאו RAW כולל תמיכה בזיהוי עיניים (למרות שזה נראה לי גימיק כי כל הפורטרטים שצילמתי היו סופר מפוקסים כולל בעיניים ואני לא יודע אם ניתן עוד לשפר את זה (אבל כל שיפור מבורך)

מצלמה מומלצת ביותר למי שמחפש איכות ללא פשרה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור