השארת מגבר דלוק באופן קבוע

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
לא ממש הבנתי מה זה הטיעון הזה?
כשאתה שומע שעה ביום מוסיקה אז לא יכולה להיות תקלה באספקת החשמל?
את המקרר שקנית ב 10k אתה גם מוציא מהחשמל מחשש לתקלות באספקת החשמל?

אין כאן שום טיעון. טיעון היה מרמז על אסופת טענות, בס"כ הגבתי לתגובות של מיכאל ורוזי1. אני לא מכבה את המגבר כשאני בבית מאחר וכשיש בעיות מתח מיד רואים זאת בתאורה בבית ובשלב זה למדתי שכדאי לנתק מחשבים ומכשירים שחשובים לי. העניין הזה נדיר אבל יכול לקרות. כשאני לא בבית ליום שלם או יותר אני מעדיף לכבות מחשבים ואת המגבר אבל זה רק אני והטראומות שלי. אם אתה מתייחס רק לבלאי ולא לפשלות של חברת חשמל אז אין צורך לנתק מגבר טרנזיסטורי שפועל בקלאס a/b.

dany

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
8
ומה לגביי קלאס A מזיק?
צריכת החשמל גבוהה כשהמגבר דולק אך לא מנגן?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לגבי קלאס a עדיף לכבות. גם בגלל צריכת חשמל שזהה בעת ניגון ובזמן סרק. וגם כי הוא יגיע מהר מאוד לטמפרטורת עבודה אופטימלית.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
אין כאן שום טיעון. טיעון היה מרמז על אסופת טענות, בס"כ הגבתי לתגובות של מיכאל ורוזי1. אני לא מכבה את המגבר כשאני בבית מאחר וכשיש בעיות מתח מיד רואים זאת בתאורה בבית ובשלב זה למדתי שכדאי לנתק מחשבים ומכשירים שחשובים לי. העניין הזה נדיר אבל יכול לקרות. כשאני לא בבית ליום שלם או יותר אני מעדיף לכבות מחשבים ואת המגבר אבל זה רק אני והטראומות שלי. אם אתה מתייחס רק לבלאי ולא לפשלות של חברת חשמל אז אין צורך לנתק מגבר טרנזיסטורי שפועל בקלאס a/b.

אין לך שום טראומה חריגה, אתה נוהג באופן נכון,
יתכן שלוקח חצי עד שעה למגבר ל"התייצב", בשביל זה ובשביל בטיחות אני לא ישאיר ציוד דלוק לחצי יום
מגבר שלוקח לו 8 שעות "התארגנות" מבחינתי זה באמת לעבוד בשבילו
לכל דבר יש אורך חיים, גם לטרנזיסטור גם ללכה על סלילי השנאי.
השאלה הזאת לא נשאלה כבר בחצי השנה האחרונה?[/QUOTE]

koral926

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
השאלה אם הלקה שמצפה את סלילי השנאי, הקבל, הטרנזיסטור והשאר הרכיבים לא יעדיפו טמפרטורה קבועה על פני החימום והקירור שבהדלקות תכופות?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
השאלה אם הלקה שמצפה את סלילי השנאי, הקבל, הטרנזיסטור והשאר הרכיבים לא יעדיפו טמפרטורה קבועה על פני החימום והקירור שבהדלקות תכופות?
במגבר יש כל כך הרבה סוגים שונים של רכיבים שיתכן שסוג X (קבלים לדוגמא) מעדיף תנאים הפוכים מסוג Y (טרנזיסטורים) ....לא שאני יודע מה עדיף לכל סוג רכיבים.

בכל מקרה כול סוגי הרכיבים מעדיפים חום נמוך ואולי כדאי אם משאירים את הציוד דלוק 24/7, והציוד הוא מהסוג המתחמם, לכוון אליו מאוורר קטן ושקט של מחשב, שיכובה בזמן האזנה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
כשאתה שומע שעה ביום מוסיקה אז לא יכולה להיות תקלה באספקת החשמל?

למזלך כנראה זה לא קרה לך - מה שקורה אלה הפסקות חשמל ולפעמים גם נפילות מתח במשך כמה שעות.
מתח חוזר, נופל לאחר 5 דקות, חוזר שוב .. יכול גם אם ישנם עבודות באזור שלך, וגם בחודשי אוגוסט / דצמבר

koral926

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
למזלך כנראה זה לא קרה לך - מה שקורה אלה הפסקות חשמל ולפעמים גם נפילות מתח במשך כמה שעות.
מתח חוזר, נופל לאחר 5 דקות, חוזר שוב .. יכול גם אם ישנם עבודות באזור שלך, וגם בחודשי אוגוסט / דצמבר
לא יודע איפה אתה גר אצלי באיזור אין הרבה הפרעות , במזג אויר סוער אני מנתק מכשירים רגישים מהחשמל מהחשש של נפילות מתחים ופגיעת ברק.
במצבים רנילים לא

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
לא יודע איפה אתה גר אצלי באיזור אין הרבה הפרעות , במזג אויר סוער אני מנתק מכשירים רגישים מהחשמל מהחשש של נפילות מתחים ופגיעת ברק.
במצבים רנילים לא

יצא המרצע מן השק ;)
בשביל לנתק צריך להיות בבית, לא?
כלומר, זה דלוק כל עוד זה לא מכובה

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
בשלושים השנים האחרונות כל הסטאפ (פרה פאור טיונר נגן סי.די) דלוק 7\24 למעט חופשות ב-0 תקלות.לאחר חופשה לפחות שבועיים עד לחזרה לאיכות מויקלית טובה.כמובן לא מדובר בקלאס A ולא מנורות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אני חושב ש דלוק לא דלוק.דלוק לא דלוק.דלוק לא דלוק.דלוק לא דלוק.דלוק לא דלוק.דלוק לא דלוק.....
הגבתי בשמם של עוד ששה אנשים שונים כך שתוכל לגבש דעה מוצקה יותר....
אבל בנינו ,מי יודע באמת....?(מבין את ההתלבטות שלך)
שבת שלום(ורד)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כנראה עניין של סדר עדיפויות.
בין שמירה על תקינות המכשיר לבין איכות הסאונד.
אני מניח שבתתביב הזה , סדר העדיפויות הוא בראש וראשונה לסאונד.
ולמי שאין או לא שומע בעיה עם איכות הסאונד של מגבר שרק עכשיו הודלק - הרוויח

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
בוודאי ששומעים. 45 דקות וזהו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אבל לתקן ציוד ולהוציא כסף מחברת חשמל זה לא כיף

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור