חפירת ממירים !!!!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
גנאדי, את כל הרמקולים והמגברים הפוטנציאלים -שמעת אחד מול השני?
נראה לי אתה מושך זמן;)

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
כולם ידועים לי, כן. מלקו עדיין לא הגיע לערן (N100).
Lumin u1 mini ממש ברשימה הקצרה, שאר... לא ממש באה לי אליהם... LINDEMANN ממתין לעדכון (אחרי תערוכה בטח). אך כמעט הכול כאן מוצרים סינים... ואין אפשרות לשמוע זה ליד זה - שזה כעיקרון בעיה הגדולה ולא רק שלי...
בזה אתה צודק
רק כתבת שאין כמעט סטרימר בלי דאק... ;)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
773
נקודות
113
יגאל פירסם מחירים ל s10 שמגיע בשלושה אופציות. פה אנחנו מדברים על דגם s35.
יסלחו לי איון אבל אם היה לי מכשיר שלהם, הייתי נפגע מאוד אם באותה שנה כשקניתי מכשיר הם כבר מוציאים דגם חדש יותר. מקווה שיש דברים שאני לא יודע כי על פניו זה פגיעה קשה מאוד בקהל הלקוחות של החבר'ה.
הבנתי, טעות שלי - פספסתי את הדגם:)
כן, לקנות מכשיר ולגלות שיש כבר חדש - הכי מעצבן, היה לי מקרה לא ממש מעולם האודיו אך זה עלה כסף ועצבים...

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
היו מכשירים מושקעים בכל הטוב שציינת בשנות ה 80-90 אני יודע כי שידרגתי פנימית כמה כלימוד, חוץ מהתקדמות בצ'יפים של יותר רזולוציה ומהירות ומה לעשות פחות מוזיקליות הרכיבים הפאסיביים לא השתנו כמעט, נגנים וממירים שהיו מלאים במיטב התוצרת של BB, AD, וישיי, נישיקון, רוביקון, אלנה, ווימה, אינטרנשיונל רקטיפייר, NAT-SEMI,פיליפס, וכו' עלו בהתאמה רבע מאלו הריקים של היום.
יש לך המלצה ספציפית ?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
גינאדי,
מזרים מדיה מושפע מאיכות התוכן, כלומר אצלי כשאני מנגן קובצי HD לא מטידל אלה מהרשת המקומית או מדיסק מקומי האיכות נשמעת מצוין גם בהשוואה ל CD שברשותי.
בא אליי ותדגים לי, שמעתי לא מעט כאלה ואנשים היו בשוק אחרי הדגמה בחיבור של DVD כטרנספורט.
כנראה שיש איזשהו איבוד מידע בתהליך הRIP, אפילו כשאני צורב דרך TASCAM מקצועי במהירות של 1ל-1 ואני מנגן אותו בנגן יש ירידה משמעותית בהשוואה למקור.
לא מכיר כאן אודיופיל וותיק שמוכן להודות שהזרמה נשמעת טוב יותר מנגן סביר.(אפילו לא HIGH END)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בא אליי ותדגים לי, שמעתי לא מעט כאלה ואנשים היו בשוק אחרי הדגמה בחיבור של DVD כטרנספורט.
כנראה שיש איזשהו איבוד מידע בתהליך הRIP, אפילו כשאני צורב דרך TASCAM מקצועי במהירות של 1ל-1 ואני מנגן אותו בנגן יש ירידה משמעותית בהשוואה למקור.
לא מכיר כאן אודיופיל וותיק שמוכן להודות שהזרמה נשמעת טוב יותר מנגן סביר.(אפילו לא HIGH END)

היכן קראת שרשמתי את צמד המילים "טוב יותר" ?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
היכן קראת שרשמתי את צמד המילים "טוב יותר" ?
אז ישנה הסכמה ביננו לגבי איכות שמע בהזרמה.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
כל אחד כאן נהיה מומחה עולם בסאונד.
אני ממליץ להוריד קצת את האף כי התוצאות לא משביעות רצון. GDS מי אתה בכלל?? מה אתה יודע על סאונד שהחלטת שמי שמשתמש בסטרימינג הוא לא אודיופיל אמיתי??
אז זהו שהגענו לזמנים אחרים ועל כל בנאדם שרוכש פטיפון עשרה רוכשים מכשירים דיגיטליים. אין ספק שאנלוג נשמע הכי טוב אבל הדיגיטל מתקדם בצעדי ענק.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אז ישנה הסכמה ביננו לגבי איכות שמע בהזרמה.

אתה מחפש חיזוקים?
מעולם לא טענתי שהזרמה מהאינטרנט נשמעת טוב יותר מ CD
לגבי הזרמה של קובץ מחשב מרשת מקומית או מ HD, תאורטית אמור להישמע טוב כמו CD, קובצי המאסטר שמוקלטים ל CD מאוחסנים קודם קובצי מחשב, במידה ויש בידך קובץ כזה אין שום סיבה שישמע שונה.

מכיוון שמטרת הדיון אינה סובבת סביב איכותם של קבצים אני מציע שלא נזהם את הדיון, אם אתה רוצה לדון בנושא פתח דיון חדש.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
מי שחושב ש - CD נשמע יותר טוב מניגון קבצים בסטרימינג משתמש ברכיב סטרימר שלא ממומש כמו שצריך, כלומר מג'טר.
הסיבות לכך רבות - בין היתר, אי הפרדה בין השעון לדאטה, שעונים (בין הדאק לסטרימר)לא מסונכרנים, בעיות grounding וכו,
אין מה לעשות, כדי להפטר מכל הבעיות הנ"ל שגורמות לדגרדציה בסאונד צריך לשלם הרבה כסף.
ואכן סטרימינג ממוצרי אולטרה היי אנד נשמעים סוף הדרך.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
כוונתי אינה לזהם את השירשור. השירשור התפתח לכיוון של סטרימרים המתיימרים להיות מוצרים אודיופיליים מהקצה העליון(12K וצפונה)אממה טובים ככל שיהיו-הם עדיין מוגבלים מבחינה טכנולוגית. השירשור הזה חושף הרבה אודיופילים מתחילים למכשירים הללו וכך יוצא שלהרבה מתחילים יש מערכת טובה מאוד אך עם מקור לקוי.
אנשים כאן קוראים את מה שאתם כותבים ואז רוכשים מכשיר כזה ומצפים לגדולות ונצורות מהסטאפ שלהם
ואז אתה רואה שירשורים לגבי מה לחזק באותם מערכות ואיך להתקדם משם. אני לא מחפש חיזוקים.
אני רק טוען שצריך לקרוא לילד בשמו. ולכוון אנשים המעוניינים לשמוע ברמה האיכותית ביותר גם בדיגיטל למדיה שמגישה אותו בצורתו המיטבית-ולא ,זה לא סטרימינג/קבצי מחשב בכל צורה. זוהי מהות התחביב שלנו אחרי הכל

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כוונתי אינה לזהם את השירשור. השירשור התפתח לכיוון של סטרימרים המתיימרים להיות מוצרים אודיופיליים מהקצה העליון(12K וצפונה)אממה טובים ככל שיהיו-הם עדיין מוגבלים מבחינה טכנולוגית. השירשור הזה חושף הרבה אודיופילים מתחילים למכשירים הללו וכך יוצא שלהרבה מתחילים יש מערכת טובה מאוד אך עם מקור לקוי.
אנשים כאן קוראים את מה שאתם כותבים ואז רוכשים מכשיר כזה ומצפים לגדולות ונצורות מהסטאפ שלהם
ואז אתה רואה שירשורים לגבי מה לחזק באותם מערכות ואיך להתקדם משם. אני לא מחפש חיזוקים.
אני רק טוען שצריך לקרוא לילד בשמו. ולכוון אנשים המעוניינים לשמוע ברמה האיכותית ביותר גם בדיגיטל למדיה שמגישה אותו בצורתו המיטבית-ולא ,זה לא סטרימינג/קבצי מחשב בכל צורה. זוהי מהות התחביב שלנו אחרי הכל

איני מכיר סטרימר קצה במחיר 12K ש"ח, המחירים למכשירי קצה מתחלים הרבה יותר גבוה מכך ואלו נשמעים טוב מאוד.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
איני מכיר סטרימר קצה במחיר 12K ש"ח, המחירים למכשירי קצה מתחלים הרבה יותר גבוה מכך ואלו נשמעים טוב מאוד.
dCS network bridge עולה "רק" 4000 דולר

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
יותר טוב ממטרונום :p

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יותר טוב ממטרונום :p
ברור, מטרונום זה לחלשים

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כל אחד כאן נהיה מומחה עולם בסאונד.
אני ממליץ להוריד קצת את האף כי התוצאות לא משביעות רצון. GDS מי אתה בכלל?? מה אתה יודע על סאונד שהחלטת שמי שמשתמש בסטרימינג הוא לא אודיופיל אמיתי??
אז זהו שהגענו לזמנים אחרים ועל כל בנאדם שרוכש פטיפון עשרה רוכשים מכשירים דיגיטליים. אין ספק שאנלוג נשמע הכי טוב אבל הדיגיטל מתקדם בצעדי ענק.
מה ש GDS התכוון, שאודיופיל לא אמור להתפשר על אייכות הסאונד על חשבון נוחות או מגוון.
ככה היה מובן ומוסכם לגבי התחביב לאורך השנים.
היום הזמנים והאודיופילים כנראה קצת משתנים, וזה בסדר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם שואלים אותי (ואף אחד לא שאול אותי :) ), אז אנלוגי טוב נשמע הכי טוב, זה אומר שאין זכות קיום ל CDP או לסטרמרים?
אני מחפש כעת נגן/סטרימר ואני יודע שזה לא יהיה עסק זול, אבל אני חושב שזה שווה את זה ועם כל הכבוד לתקליטים, יש לי מספר שנשמעים כמו פלסטיק ועדיף לשמוע אותם בדיגטלי.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מי שחושב ש - CD נשמע יותר טוב מניגון קבצים בסטרימינג משתמש ברכיב סטרימר שלא ממומש כמו שצריך, כלומר מג'טר.
הסיבות לכך רבות - בין היתר, אי הפרדה בין השעון לדאטה, שעונים (בין הדאק לסטרימר)לא מסונכרנים, בעיות grounding וכו,
אין מה לעשות, כדי להפטר מכל הבעיות הנ"ל שגורמות לדגרדציה בסאונד צריך לשלם הרבה כסף.
ואכן סטרימינג ממוצרי אולטרה היי אנד נשמעים סוף הדרך.
פעם שמעתי אצל אלדר את הטרנספורט של הemm מול המחשב שלו שאז נראה לי היה שבריר ממה שהושקע בו היום.
היה צריך לחפש הבדלים עם זכוכית מגדלת.
ובזה מסתכם הנסיון שלי בהשוואות של נגן דיסקים מול ממיר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור