חפירת ממירים !!!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לא שאין כניסת USB,יש, אבל אין יציאת USB וה דק שלי בנוי לקבל את אות בצורה הטובה ביותר דרך ה USB. כך שזה פוסל את הסטרימר, נגן רשת או איזה שם שיש לו (זה רק שם, אז אל תתפס לשם) עבורי.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לא שאין כניסת USB,יש, אבל אין יציאת USB וה דק שלי בנוי לקבל את אות בצורה הטובה ביותר דרך ה USB. כך שזה פוסל את הסטרימר, נגן רשת או איזה שם שיש לו (זה רק שם, אז אל תתפס לשם) עבורי.
לא רואה בתמונה לא כניסה ולא יציאה של USB - יש מצב שעיניים שלי... טרם נפתחו הבוקר והיו חצי סגורות אתמול בערב... :)
שיהיה אחלה יום ל כ ו ו ו ל ם!
דווקא לשם יש משמעות - יש כאלו שאין להם כרטיס רשת, כלומר זה לא NETWORK - אבל זה האמת לא נוסה כאן - תפסנו מצחי את הבמה :) חחח

שי.א

חבר אתר
מעורבות
21
נקודות
8

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
כרמי , כדאי שתעשה בדיקה לגבי איכות הכניסות בממיר .. אני מהמר שהרשת עדיין תהיה יותר טובה למרות מה שאומרים . כדאי לך לבדוק לפני שאתה בוחר נגן רשת. אם בכל זאת החלטת שזה יותר טוב , תבדוק אורנדר יואסבי . מחיר באזור 12000 חדש עם המון מקום וממשק טוב שלהם רק בלי רון..

גנאדי , אני חושב ש 2 טרה זה מעט ..

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
כרמי , כדאי שתעשה בדיקה לגבי איכות הכניסות בממיר .. אני מהמר שהרשת עדיין תהיה יותר טובה למרות מה שאומרים . כדאי לך לבדוק לפני שאתה בוחר נגן רשת. אם בכל זאת החלטת שזה יותר טוב , תבדוק אורנדר יואסבי . מחיר באזור 12000 חדש עם המון מקום וממשק טוב שלהם רק בלי רון..

א׳ זה די תלוי בסוגי הקבצים - אם הכול בהיי רס - כן מעט, אחרת די מספיק. לי יש ורה ועדיין לא מלא..
ב׳ תמיד אפשר להחזיק כמה דיסקים או דיסק יותר גדול...

אורנדר - חברה קוראינית, סאונד הבנתי יותר דיגיטאלי (כבר לא זוכר איפה קראתי...)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אורנדר - חברה קוראינית, סאונד הבנתי יותר דיגיטאלי (כבר לא זוכר איפה קראתי...)
לא יודע מה זה דיגיטלי...
יש לאורנדר סאונד בכלל לא רע (עדיין לא מפורט ודינמי כמו לדוגמא CDP של מטרונום).
סאונד לכיוון המלא והנעים.
+ ממשק טוב מאוד.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לא יודע מה זה דיגיטלי...
יש לאורנדר סאונד בכלל לא רע (עדיין לא מפורט ודינמי כמו לדוגמא CDP של מטרונום).
סאונד לכיוון המלא והנעים.
+ ממשק טוב מאוד.
סבבה, אין לי האמת כאן עמדה חזקה כי לא שמעתי עדיין... אבל בטוח מחפש מכשיר בלי ״עדיין״ כאחרת אין טעם...

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
איזה היגיון יש בלהשקיע בסטרימר סכומים כאלו אם התוצאה היא די שטוחה ודו מימדית בשל רמות הדחיסה בסטרימינג?
צחי פתח את השירשור לגבי ממיר שזה מוצר אודיופילי עם הכשר הבד"צ עדת האודיופילים העולמי, מישהו כאן צריך
להכנס לפרופורציות לגבי בזבוז משאבים על מדיה מוגבלת מראש.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
איזה היגיון יש בלהשקיע בסטרימר סכומים כאלו אם התוצאה היא די שטוחה ודו מימדית בשל רמות הדחיסה בסטרימינג?
צחי פתח את השירשור לגבי ממיר שזה מוצר אודיופילי עם הכשר הבד"צ עדת האודיופילים העולמי, מישהו כאן צריך
כנראה שעוד לא שמעת את הסטרימר או את ה DAC הנכונים...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
סבבה, אין לי האמת כאן עמדה חזקה כי לא שמעתי עדיין... אבל בטוח מחפש מכשיר בלי ״עדיין״ כאחרת אין טעם...
כשתמצא סטרימר שנשמע כמו CDP טוב (טוב מאוד הכוונה) ולא עולה מעל 25 אל"ש וצפונה, תספר לי בבקשה.:אצבע מורמת

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

נכון. אני מקבל סחרחורת מכל המושגים הדיגי-היפסטרים של הזמן האחרון, מה עם החוויה של לשים חומרה מוזיקלית פרטית באיכות המיטבית נכון להיום וחוויית השמיעה האינטימית, מה הזבלה הזה של לבחור את המוזיקה באמצעות הסמארטפון בלי להרים את התחת מהספה רק כדי להגיד אני סוחט את הטכנולוגיה כמו לימון ובסוף זה נשמע חרא.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לדעתי, יש פה יותר מרק תכנון מעגלים אלקטרונים ובחירת רכיבים, כל עוד האומנים שאנחנו שומעים מקליטים באולפנים מערביים עם טכנאים מערביים עם אוזן מערבית הציוד הטוב ביותר יהיה מערבי, יש פה גם עיניין תרבותי...

אם כך הייתי מתקן ל: ציוד מערבי יהיה הטוב ביותר למוזיקה מערבית ולא לכל ז'אנר.

ים דיונים יש על הקורלציה בין לאום ומוצא אתני לאופי הצליל. הדבר פחות בולט ברמקולים משום מה, בהגברה זה יותר בולט.
מה שאני מחפש לדעת זה שכשאני פותח ממיר מסויים וממיר אחר ורואה את אותם צ'יפים מה נותן אופי צליל מובהק לחברה מסויימת, האם אלו הקבלים? השנאים? דיודות? ואם גם יש חפיפה בין הרכיבים האם זה תכנון המעגל או מניפולציה של הצליל, ואם זה כך מה קובע מה עדיף ולמה יש הבדלים גדולים במחיר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113

לא הבנתי את המשפט " אני מהמר שהרשת עדיין תהיה יותר טובה למרות מה שאומרים" - לדק אין כניסת רשת, הוא רק דק ולא נגן רשת. נגן רשת זה מה שאני מחפש.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
"נשמע כמו חרא" זה מונח עדין לעומת איך שזה נשמע. סטרימיניג זה נח, אבל מכאן ועד לאיכות צליל המרחק הוא גדול.
זה נחמד בתור תוספת למקורות הקיימים, אבל יש אנשים חסרי ניסיון אודיופילי שקוראים כאן, ועל סמך המידע כאן שופכים כסף רב על מערכות שסטרימינג הוא המקור היחיד בהם.
האם נראה ואולי נשמע לכם הגיוני לבנות סטאפ רציני המבוסס על מינידיסק כמקור יחיד?
לWEB -אני לא מדבר על DAC , אך ורק על סטרימינג.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
כשתמצא סטרימר שנשמע כמו CDP טוב (טוב מאוד הכוונה) ולא עולה מעל 25 אל"ש וצפונה, תספר לי בבקשה.:אצבע מורמת
אולי ה Ayon החדש, שווה בדיקה. אבל לא יודע כמה מעל 25 אל"ש הוא עולה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הסטרימר - מצד אחד, אחת הטעויות הגדולות, ומצד שני אחת הרכישות הכי טובות.
שומע פחות טוב מה CDP, אבל איזה מגוון של מוסיקה ונוחות.....:rolleyes:
ה CDP נח במרבית הזמן.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הסטרימר - מצד אחד, אחת הטעויות הגדולות, ומצד שני אחת הרכישות הכי טובות.
שומע פחות טוב מה CDP, אבל איזה מגוון של מוסיקה ונוחות.....:rolleyes:
ה CDP נח במרבית הזמן.

אין ספק שסטרימיינג משנה הרגלים, הנוחות והמגוון ממכרים.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אם כך הייתי מתקן ל: ציוד מערבי יהיה הטוב ביותר למוזיקה מערבית ולא לכל ז'אנר.

ים דיונים יש על הקורלציה בין לאום ומוצא אתני לאופי הצליל. הדבר פחות בולט ברמקולים משום מה, בהגברה זה יותר בולט.
מה שאני מחפש לדעת זה שכשאני פותח ממיר מסויים וממיר אחר ורואה את אותם צ'יפים מה נותן אופי צליל מובהק לחברה מסויימת, האם אלו הקבלים? השנאים? דיודות? ואם גם יש חפיפה בין הרכיבים האם זה תכנון המעגל או מניפולציה של הצליל, ואם זה כך מה קובע מה עדיף ולמה יש הבדלים גדולים במחיר.

אאאאא עולם ומלואו !!!
תיכנון המעגל האנלוגי.
תיכנון הרסיבר ובאיזה ציפ משתמשים.
איזה מעגל מקבל את הסיגנל מהיו אס בי : סוג הרקלוקר הבפר בלה בלה.
איחות השעון , ישום השעון.
הפרדת שנאים וספקים לצרכני מתח שונים.
סיכוך ובידוד חשמלי ופיזי.
אפילו סוג המגבר שרת ביציאה .
ועוד ועוד ועוד

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
נכון
אני מתעניין רק בממיר כי יש מחשב
אבל ברור שהכיוון בעתיד זה ממיר סטרימר.
יש כיום כמה במחיר סביר . אני בתיכנון לשמועה את הלומין d1.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור