חפירת ממירים !!!!

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
משום מה אודיופילים אוהבים ליפול שוב ושוב לויכוח על המחיר והתמחור, בלי להבין את עקרונות השוק.
מוצר נמכר במחיר X, קודם כל ובעיקר בגלל שיש מי שמוכנים לשלם את המחיר הזה.
אם אף אחד לא יסכים לשלם עבור ממיר עם מעגל פשוט מחיר מסוים, המחיר ייחתך בחצי או שהחברה תיעלם. מאוד פשוט.
אפשר להתפלפל עד אין סוף להצדקות של המחיר, בסוף חשוב להבין שהמחירים המטורפים של אודיו היי אנד מבוססים על שוק שמוכן לשלם אותם. אין כמעט שום קשר להשקעה במוצר, לרכיבים, לתכנון. אם יש מי שמוכנים לשלם עשרות אלפי דולרים או שקלים על מוצר, זה יהיה המחיר שלו. זה נכון לגבי ממירים, מגברים, רמקולים וטיוטה קורולה.

בחייך, כולם מבינים היטב שמחירים נקבעים על פי הביקוש, דווקא משום כך, לומר זאת לא מוסיף דבר ובוודאי שלא להניח שרק אתה יודע זאת. אבל למוצרים יש מתחרים והביקושים שלהם מושפעים מתמחור המוצרים המתחרים.
ויש הבדל גדול בין מוצרי יוקרה למוצרי צריכה סטנדרטים.
הדיון כאן עוסק בדיוק בשאלה מדוע יש מי שמוכנים לשלם את המחירים הגבוהים על מוצרי יוקרה.
אם טויוטה קורולה היתה מתומחרת בצורה מופרכת ללא קשר לעלות תכנון\ייצור\חלקים אנשים לא היו קונים אותה, היו קונים מכונית אחרת שהתמחור שלה אינו מופרך, אז בהחלט יש קשר הדוק להשקעה במוצר ברוב המוצרים בעולם.
גם במוצרי יוקרה יש קשר להשקעה במוצר, כי גם להם יש מתחרים, אבל יש הזדהות חזקה יותר של הלקוחות עם מותגים (רגשית, אסתטית, סמל סטטוס וכולי) ולכן יש יכולת ליצרן לתמחר באופן חופשי יותר.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
צחי, היום המצב הרבה יותר גרוע ברמת רכיבי הביניים שם שילשו את המחיר ואף הורידו את רמת הרכיבים.
אמנם דאגוסטינו לא המציא את הגלגל אך לפחות הרכיבים בהם הוא משתמש הם הרכיבים הטובים בשוק.
גם וילסון ,ויטוס, מג"יקו ועוד רבים וטובים אחרים משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר שתמצא.
נסה לבנות בעצמך רמקול כדוגמת וילסון סאשה ותראה שאתה בגזרת המחיר של קורולה מינוס המיסוי המופרך בארץ
אבל פה אנחנו מדברים על מוצרים שמשתמשים ברכיבים טלקטרונים קטנים שגם היקרים בינהם עולים סנטים.
ולא המגבר הספק עם 20 קג נחושת.
ולכן הויעוח פה בגדול זה העם ממיר ב1000,$ יכול להתחרות בממיר שעולה פי כמה

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
עידכון
בימים האחרונים בדקתי מס ממירים בשביל כיוון.
אני באופן כללי מעדיף את הסאונד הנקי מדוייק מפורט שמאפיין ממירים של סברה . אבל עם זה כאשר הישום לא טוב הממיר רגיש לרעש ונשמע אדג'י ולא טבעי .
מה שאני הולך לספר אולי ישבור כמה מוסכמות אבל אותי זה לא מעניין . מי שלא מאמין שיבוא לשמועה.
אז כמו שאמרתי אני בבדיקות . אתמול היו אצלי 2 מכשירים אחד שעלה בסביבות 30000 שח מבוסס 1704
והשני smsl סיני מבוסס סברה לא יודעה איזה מודל שעלה 100$.
שניהם חוברו למחשב אודיו מושקע עם ifi usb power וממיר usb לspdif גם של ifi ilink.
הממיר היקר אחרי שהתחממם נשמע נחמד נעים מפורט אך יותר רך. בס סביר היתה הפרדה ועומק אך לא משהו ליפול ממנו.
הממיר הזול מצד שני היה על הצד היותר מפורט ודינאמי אך אך היה דיי שטוח וקצת לא נקי בגבוהים.
היום צצה לי הברקה !! הsmsl מחובר לשנאי לקיר פשוט כמו של הום סנטר.
החלטתי לנסות לחבר אותו לספק הלינארי של המחשב .
בבבווווםםם !!! לא יאומן השקל שישים הזה בגודל של חפיסת נובלס מנגן כמו השחקנים הכבדים ויותר : עומק שקט דינאמיות בלה בלה בלה...
אני לא רוצה לחשוב איך נשמע הsmsl הבחיר בחבורה שמאכלס 2 חתיכות של סברה 9038pro מורכב מחמש קילו של רכיבי קצה מערביים ועולה בסביבות 1000$.
אני לא יגיד שהקטנציק הזה עם הספק הלינארי מושלם אבל לדעתי יפרפר כמה שחקנים כבדים .
מי שלא מאמין מוזמן

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
עידכון
בימים האחרונים בדקתי מס ממירים בשביל כיוון.
אני באופן כללי מעדיף את הסאונד הנקי מדוייק מפורט שמאפיין ממירים של סברה . אבל עם זה כאשר הישום לא טוב הממיר רגיש לרעש ונשמע אדג'י ולא טבעי .
מה שאני הולך לספר אולי ישבור כמה מוסכמות אבל אותי זה לא מעניין . מי שלא מאמין שיבוא לשמועה.
אז כמו שאמרתי אני בבדיקות . אתמול היו אצלי 2 מכשירים אחד שעלה בסביבות 30000 שח מבוסס 1704
והשני smsl סיני מבוסס סברה לא יודעה איזה מודל שעלה 100$.
שניהם חוברו למחשב אודיו מושקע עם ifi usb power וממיר usb לspdif גם של ifi ilink.
הממיר היקר אחרי שהתחממם נשמע נחמד נעים מפורט אך יותר רך. בס סביר היתה הפרדה ועומק אך לא משהו ליפול ממנו.
הממיר הזול מצד שני היה על הצד היותר מפורט ודינאמי אך אך היה דיי שטוח וקצת לא נקי בגבוהים.
היום צצה לי הברקה !! הsmsl מחובר לשנאי לקיר פשוט כמו של הום סנטר.
החלטתי לנסות לחבר אותו לספק הלינארי של המחשב .
בבבווווםםם !!! לא יאומן השקל שישים הזה בגודל של חפיסת נובלס מנגן כמו השחקנים הכבדים ויותר : עומק שקט דינאמיות בלה בלה בלה...
אני לא רוצה לחשוב איך נשמע הsmsl הבחיר בחבורה שמאכלס 2 חתיכות של סברה 9038pro מורכב מחמש קילו של רכיבי קצה מערביים ועולה בסביבות 1000$.
אני לא יגיד שהקטנציק הזה עם הספק הלינארי מושלם אבל לדעתי יפרפר כמה שחקנים כבדים .
מי שלא מאמין מוזמן
לאיזה מתח זקוק הממיר הקטנצ'יק ?

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אם הוא דורש אמפראג יחסית נמוך, נסה לחבר לסוללה, יכול להיות שיעיף אותו עוד קצת.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
הולכים לחנות אופנים חשמלים ומבקשים שיארגן סוללה 9v.

יש לאיפי גם איזה dc purifier שאצלי משפר את הספק הלינארי. אבל עולה 100$, כמו הדאק... אם תרצה אוכל להשאיל לך לבדוק, אבל תחזיר מהר...

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
הולכים לחנות אופנים חשמלים ומבקשים שיארגן סוללה 9v.

יש לאיפי גם איזה dc purifier שאצלי משפר את הספק הלינארי. אבל עולה 100$, כמו הדאק... אם תרצה אוכל להשאיל לך לבדוק, אבל תחזיר מהר...
ילה תבוא אחרי נחג ננפץ כמה מוסכמות אודיופליות

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יאאלה לך תפוצץ:שתוי:
גם אני בתקופה האחרונה כמעט לא שומע במערכת...שומע במקרן קול יוטיוב כל מני....וואלה נהנה "שומעים כמעט כמו במערכת"...
(מזלי שאתה יודע שאני אוהב אותך:))

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ממיר !!!!
אני מחפש ממיר בתקציב צנוע 4-5000 למשומש 6-7000 לחדש .
היות ונתקלתי במעתה סודיות מחברים בפורום שרכשו ממיר ולא רצו לחלוק אז פתחתי שרשור חפירה משלי.
היתי רוצה את הטוב מ2 העולמות גם ממיר מדויק מפורט ודינאמי כמו שמיחסים לממירי סברה ומצד שני אנלוגי וחלק כמו שמיחסים לr2r.
אני לא יוכל לשמועה הכל בבית לצערי אבל צריך לקבל המלצות,לצמצם אפשרויות , ולקבל רשמים ממוצרים שאני לא מכיר ואפשר גם הפניות ספצפיות למוצר הכל הולך .
מה הציוד כרגע : רמקול thiel cs 7.2 , מגבר אקיופייס p600 שמורץ עכשיו אחרי ריענון קומפלט, מחשב אודיו פנלס מושקע מאוד כך שכרגע סטרימר פחות מעניין.
עד היום לא שמעתי אפילו קובץ די אס די אחד ואני כרגע לא מחובר לטידאל . יש לי טון של מוזיקה שעוד לא הגעתי ל10% ממנה.
כך שאני יכול לחיות בשלום ללא dsd אלה עם משהו ישכנע אותי שזה הדבר הבא.
מעניין אותי עם למישהו יש נסיון עם ממירים סינים מושקעים אך במחיר סביר דוגמת gustard x26 או smsl d1 ודומיהם.
וכמובן מוצרים מקומים חדשים ומשומשים.
אני יודע שהדרישות רבות והתקציב דל אך זה מה יש כרגע בלי אפשרות למתוח את התקציב.
בגדול ממירים בעלי אופי רך וספוגי לא מענינים.

סוחרים ! עם יש מציאות אמיתיות , ווליו פור מאני מעולה מחיר סוף עונה השמח לשמוע.
תודה מראש. אני יודע מפניות של חברים שהעניין לא מעניין רק אותי ויהיו צופים מהצד.
כשקוראים את ההודעה בתחילת השרשור וההודעה עם המסכנה (ולאורך כל השרשור) יש תחושה שהמטרה סומנה מסביב לחץ...

נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
כשקוראים את ההודעה בתחילת השרשור וההודעה עם המסכנה (ולאורך כל השרשור) יש תחושה שהמטרה סומנה מסביב לחץ...
ממש לא
ועדיין לא הושגה המטרה !
כמו שכתבתי שלשום גם הגיעה אלי ממיר יקר שזממתי עליו כמשומש . ואני אמור לבדוק גם ממיר עם סטרימר מחברה פופולרית שבשבלו צריך למתוח קצת את התקציב.
אבל ההבדל בייני לאסכולת המוצרים היקרים מאוד היא שאני לא נופל לקלישאות הרגילות. במיוחד בתחום הממירים . כשיש כבר מס חברות סיניות שנכנסו למיין סטרים . אני לא פוסל על הסף גם בגלל שיש לי נסיון עם מוצר כזה וגם החוויה האחרונה המתקנת.
אני לא מאמין שחברות מערביות שמתכננות ממירים מחזיקים באיזה סוד של מה טוב ומה לא.
אני גם לא אומר שמוצרי קצה יקרים לא נותנים תמורה רק שהתמורה השולית הולכת ופוחתת משמעותית.
אני מחפש לקבל את הערך לשקל הגבוהה ביותר שניתן וכרגע נראה לי שאם לא יצוץ משהו משומש מדהים האופציה הסינית בשיווק ישיר תקח אותי הכי רחוק.
ואני אומר לכם שהציקמוק הזה שחיברתי לhdplex לקח אותי לפחות 90% מהדרך. אני נותה להאמין שאחד מהממירים הסינים הבחירים שצינתי בהתחלה יכך אותי את ה7% הנוספים. ונשאיר 3% למוצרים כמו נגרה או ברקלי.....

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
האם בדקת את הממיר מהביקורת האחרונה של נמר?
הבנתי שהיבואן מחזיק אחד להדגמות ואם אני לא טועה הוא עומד בכל הדרישות שלך כולל מחיר...

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
האם בדקת את הממיר מהביקורת האחרונה של נמר?
הבנתי שהיבואן מחזיק אחד להדגמות ואם אני לא טועה הוא עומד בכל הדרישות שלך כולל מחיר...
תזכיר לי על מה מדובר

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ARIES_G1_Inner_large.jpg

דרך אגב ממש ריק שם בפניים נגן רשת סיני עם ביקורות מעולות ב 2500 דולר אם אני לא טועה.
זה נחשב זול או יקר?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
נחשב יקר
יש יותר יקרים אבל מושקעים
ויש גם חצי כסף שנראים יותר מושקעים
אני לא מבים את הממירים הריקים האילו .
בתמונה ממיר סיני שעולה 1500$ מפוצץ בכל טוב כולל 2x9038

תמונות מצורפות

• Screenshot_20190426-014719_Chrome.jpg
    Screenshot_20190426-014719_Chrome.jpg
    KB 112.8 · צפיות: 313

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור