מחר יום התקליט

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
מחר יום חנויות התקליטים בעולם

ביום זה חנויות התקליטים חוגגות את המדיה ועורכות מבצעים מיוחדים ללקוחות

אני ספציפית הולך לאוזן השלישית יהיו שם היהודים , אושיק לוי , הצרצילים ורונה קינן , חוץ מזה שיש 10 אחוז הנחה על תקליטים חדשים ויש להם מבחר די סבבה
http://www.third-ear.com/article/3031

RSD19head.jpg

בנוסף בביטניק (חנות תקליטים בתלאביב) חוגגים את יום התקליט , ויש שם הופעות חיות , ומבצעים מיוחדים
https://www.beatnik.co.il/blog/record-store-day-2019/

יש גם תקליטים מיוחדים שיוצאים לכבוד היום הזה כמו מאיר בנאי , היהודים , רונה קינן וגם לועזים
נראה לי שווה להגיע , לצאת מהבית ולפגוש אנשים אנלוגיים

אם יש עוד אירועים כאלה , או הנחות לתקליטים\פטיפונים , אני אשמח לשמוע ..

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לא יודע לגבי מחירי תקליטים (אגב תהנו בחגיגה!) אך מחירי הסי די בארץ ממש רחוקים מלהיות אטראקטיביים לכן קונה רק בחנויות אינטרנט בחו״ל....

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא יודע לגבי מחירי תקליטים (אגב תהנו בחגיגה!) אך מחירי הסי די בארץ ממש רחוקים מלהיות אטראקטיביים לכן קונה רק בחנויות אינטרנט בחו״ל....
אפשר להוריד באיכות מדהימה ואז אתה קונה בחול ותוך כמה דקות שומע בבית...

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אפשר להוריד באיכות מדהימה ואז אתה קונה בחול ותוך כמה דקות שומע בבית...
לא יכול להסכים איתך (לפחות בינתיים) - יש לי מלא דברים באיכות מעולה אך עדיין סי די נשמעים יותר טוב. ואני ממשיך לחפש סטרימר נטו (טראנספורט ללא דאק) שייתן איכות זהה לסי די - טרם מצאתי. מניח שבקרוב איכויות יתקרבו...

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא מכיר את המערכת שלך אבל אצלי אלבום שהורדתי מhdtracks או channelclassics זה באיכות שלא נופלת משום דיסק ואני מרשה לעצמי לעצבן את האנלוגיים אף תקליט...
כמובן בתנאי שזה פייל איכותי...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה להסיט את הנושא מיום החג של התקליט לדיסקים.
???

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
למה להסיט את הנושא מיום החג של התקליט לדיסקים.
???
לפני ממש המון שנים הייתי ממיין את גלויות מצעד הפזמונים ובתמורה הייתי מקבל תקליטים מעורך המצעד שהיה שכן שלי. עד היום יש לי כמה תקליטים בהדפסות שהיו מיועדות לתחנות רדיו וביניהם היו גם סינגלים אבל בקוטר של אריך נגן, אלה היו תקליטים באיכות יוצאת דופן גם בגלל שהיו מדפיסים ממש מעט מהם וגם בגלל צפיפות החריץ...

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לא מכיר את המערכת שלך אבל אצלי אלבום שהורדתי מhdtracks או channelclassics זה באיכות שלא נופלת משום דיסק ואני מרשה לעצמי לעצבן את האנלוגיים אף תקליט...
כמובן בתנאי שזה פייל איכותי...
אכן, באמת סתינו מהנושא:)
אך לסגירה וכמענה - אני לא דיברתי על איכות החומר שמורידים אלה על מקור המנגן שבעיניי קובע ואחרראי על האיכות (גם דאק כמובן אחראי אך זה מספר שתיים בשרשרת).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אכן, באמת סתינו מהנושא:)
אך לסגירה וכמענה - אני לא דיברתי על איכות החומר שמורידים אלה על מקור המנגן שבעיניי קובע ואחרראי על האיכות (גם דאק כמובן אחראי אך זה מספר שתיים בשרשרת).

אכן סתינו מהנושא !

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2039703949668735&id=100008874494297

יום התקליט ופסח הקרב
10% הנחה על פטיפונים project essential III
בצבעי פיאנו : אדום / לבן / שחור משגעים,במספר וארייציות : פטיפון בלבד / עם פונו / עם שינוי מהירות אלקטרוני / עם משדר בלו טוט

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעניין אם משהו קנה תקליטים לכבוד יום התקליט? או שמתכננן לעשות זאת?
אני חושב לקפוץ לבדוק כמה דברים היום

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2039703949668735&id=100008874494297

יום התקליט ופסח הקרב
10% הנחה על פטיפונים project essential III
בצבעי פיאנו : אדום / לבן / שחור משגעים,במספר וארייציות : פטיפון בלבד / עם פונו / עם שינוי מהירות אלקטרוני / עם משדר בלו טוט
מעולה , יש גם הנחות על הדגמים היקרים יותר ?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היה נחמד באוזן.....

pahj

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
לא יכול להסכים איתך (לפחות בינתיים) - יש לי מלא דברים באיכות מעולה אך עדיין סי די נשמעים יותר טוב. ואני ממשיך לחפש סטרימר נטו (טראנספורט ללא דאק) שייתן איכות זהה לסי די - טרם מצאתי. מניח שבקרוב איכויות יתקרבו...
היי חבר.
דבר איתי בפרטי בבקשה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור