פרה-ממיר ללא אפשרות fixed volume, מה עושים ?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
לאחרונה רכשתי ממיר שאני מאוד מאוד מרוצה מהצליל שלו אבל אין בו אפשרות ל fixed volume, כך יוצא שהסיגנל עובר דרך שלושה ווליומים, שניים אנלוגיים ואחד דיגיטלי (במחשב).
אני תוהה כמה זה מזיק וגם באיזה מהם להשתמש.
להבנתי עדיף לשים את הווליום הדיגיטלי והווליום של הממיר על full ולעבוד רק עם הווליום של הפרה.
מישהו גורס אחרת ?
אם כי הכי נוח זה לשלוט מהמחשב..

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אתה בטוח שהווליום של הממיר לא נעשה בדיגיטל דומיין, אולי יש לו גם פרה פנימי ואתה עובר בטעות דרכו? האם אין חיבורי fixed volume בגב המכשיר?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
יש לו חוגת ווליום ידנית אז מכאן הסקתי שזה נעשה אנלוגית אבל לא מתחייב על זה. אני אברר עם החברה.
אם זה נעשה בדומיין הדיגיטלי אז כשזה ב full אז אין פגיעה בסיגנל נכון ?
בכל מקרה אין חיבורי fixed volume יש רק זוג אחד

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תבדוק אם בתפריטים של ממיר אפשר לבטל את הווליום

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני היתי בודק בתור התחלה עם לפרה יש ערך מוסף !!
יכול להיות שויתור על הפרה בשרשרת ישפר את הסאונד.
דבר שני כשאתה שם במחשב ובממיר את הווליום על מקסימום זה כאילו אין ווליום בכלל.
כל הווליום עובד כך שהוא עושה הנחתה של הגיין המקסימלי ולכן הפול ווליום זה כאילו אין התערבות כלל.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תודה רבה
בדקתי אפשרות לעבוד איתו כ-פרה רק בשביל הסקרנות כי אין לו כניסות אנלוגיות אז אני לא באמת יכול לעבוד איתו. בלי קשר זה היה נשמע פחות טוב.
אני מבין שרק אם הווליום הוא בדומיין הדיגיטלי, עבודה בפול ווליום לא תפגע באיכות הצליל.
אין תפריט שאפשר להיכנס אליו.
אני מחכה לתשובה מהחברה, ראיתי עכשיו שהם מציעים אפשרות יציאת פיקס ווליום בתוספת מחיר אז פשוט אשלח אליהם שיוסיפו יציאה כזו.
(קניתי יד 2)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
(קניתי יד 2)
איזה מכשיר זה?
אצלי. גם ווליום דיגיטאלי על מקסימום זהה למה שנאמר קודם - מקסימום זה ביטול השפעת ווליום של סטרימר/ ממיר וכול הניהול הינו בפרה או אינטגרייטד כמו שאצלי

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
לא בהכרח.
ביטול זה ביטול מעגל/אלגוריתם שאחראי לכך.
נכון, ואני אישית בדעה שכול דבר אמור לעשות ולמלא יעוד משלו - ווליום לא אמור להיות קשרים לממיר או סטרימר - זה אולי הכרכי כשמשתמשים בממיר ללא שימוש בציוד כבד , למשל חיבור ישיר (אם קיים) של אוזניות לממיר/ סטרימר ללא הגברה פנימית - ברור ששם זה חשוב, אחרת צריך לתת לטפל במכשיר המגביר.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
ביררתי מול החברה, הווליום הוא אנלוגי וכותבים שאאין פגיעה בצליל.
אם כך האם זה משה אם אשלוט באמצעות הווליום האנלוגי של הממיר או הווליום האנלוגי של הפרה, או שניהם ?
תודה

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
272
נקודות
63
שליטה המחשב אין פגיעה בצליל
אתה מבדיל באיכות בין הדיגטלי לאנלוגי?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תגלה לנו באיזה ממיר מדובר
בזמן האחרון יש קצת סודיות בעניין הממירים

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
שליטה המחשב אין פגיעה בצליל
אתה מבדיל באיכות בין הדיגטלי לאנלוגי?
העדפתי לשאול מאשר להתחיל לעשות מבחנים משעממים לקומבינציות שונות של שליטה בווליומים עם טרקים שצריך לשמוע שוב ושוב בריפיט.
תגלה לנו באיזה ממיר מדובר
בזמן האחרון יש קצת סודיות בעניין הממירים
אם זה היה רלוונטי לשאלה שלי הייתי אומר בכיף, אבל זה לא, אז העדפתי דיון עקרוני.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
העדפתי לשאול מאשר להתחיל לעשות מבחנים משעממים לקומבינציות שונות של שליטה בווליומים עם טרקים שצריך לשמוע שוב ושוב בריפיט.

אם זה היה רלוונטי לשאלה שלי הייתי אומר בכיף, אבל זה לא, אז העדפתי דיון עקרוני.
זה פורום שחולקים בוא מידע לטובת הכלל.
יש פה עוד מס חברים שנמצאים בחיפוש אחר ממיר.
מה הסודיות . משהו מפסוט ממכשיר כנראה הוא שווה בדיקה.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
אם הווליום של הממיר אנלוגי, יש לוודא שהוא לא חזק מדי ועובר את רגישות הכניסה של הקדם מגבר כמו לדוגמה בממירים של תדי פארדו

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אם הווליום של הממיר אנלוגי, יש לוודא שהוא לא חזק מדי ועובר את רגישות הכניסה של הקדם מגבר כמו לדוגמה בממירים של תדי פארדו
תודה רבה, איזה נתונים אני צריך לחפש בכדי לדעת מה הווליום האופטימלי או המקסימלי או פשוט לשים אותו על איזור החצי וזהו.

עוד דבר שלא ברור לי בתשובת החברה, זה הרי לא רק גיין, זה ווליום, יש כאן הגבר של הפרה-אמפ וזה גם מאוד מורגש בעוצמה.
איכות ההגבר של הפרה-ממיר מן הסתם משפיעה על התוצאה הסופית גם באיכות וגם באופי הצליל. מה גם שאני בטוח שההגברה אצלי הרבה הרבה יותר איכותית מההגברה של הממיר.
מה דעתכם ?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
זה פורום שחולקים בוא מידע לטובת הכלל.
יש פה עוד מס חברים שנמצאים בחיפוש אחר ממיר.
מה הסודיות . משהו מפסוט ממכשיר כנראה הוא שווה בדיקה.
סליחה אבל מכיוון שהדיון יכול להוציא את החברה/יבואן האלו לא טוב בגלל אי דיוקים שלי או של החברים כאן, זה לא נראה לי הקונטקסט המתאים לתת המלצה, מה גם שאנחנו לא מכירים ואין לך מושג איזה אופי צליל אני אוהב ואיך השמיעה שלי האקוסטיקה אצלי וכולי.
ממילא אני יכול לומר לך שלא מדובר באיזה ממיר סודי, אלא בכזה ששמעת/קראת עליו המון המלצות ואתה ואחרים מכירים את שמו מצוין.
בקיצור, אתה לא מפסיד כלום חוץ מזה שהסקרנות שלך לא מסופקת.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור