מינכן 2019 , כדאי ?

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי חברים

חושב לנסוע לתערוכה , אשמח לפידבק ממי שהיה ויכול לשתף ..

זמן בתערוכה
אני יודע שזה אישי לגמרי , אבל מניסיונכם , חזרתם לתערוכה יום אחרי יום , כי יש המון תוכן לראות ואי אפשר לראות הכל ביום אחר , או כי רציתם לחוות את מה ששמעתם עוד פעם , או שלאחר יום הרגשתם שמיציתם את החוויה

ביחד או לחוד
האם יש התארגנות לנסוע ביחד לתערוכה ? , האם אני אראה שם את כל החברים מDTOWN מטיילים ביחד מחדר לחדר , ואולי אחר כך בערבים ביחד ,ובאותו מלון , וקבוצת WHATSUP , או שאין התארגנויות כאלה , ואני אסתובב שם לבד

מכירה בתערוכה
יש מכירה בתערוכה עצמה , אם כן מה מוכרים (תקליטים , ציוד יד שנייה , תוצרת יד ראשונה , אחר ..)

תצוגה
האם הסאונד בחדרים מעניין , או אחרי החדר העשירי , גם מערכת במיליון שקל נשמעת כבר אותו דבר ?

מינכן
יש מה לעשות בעיר שיכול לעניין , חוץ ממוזיאונים , בירות\נקניקיות וכאלה ? , זה עיר של שופינג ? , כמה זמן אתם מקדישים לביקור במינכן או שאתם באים רק לתערוכה ?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אם לא היית עד עכשיו במינכן וגם לא בתערוכה, אז בוודאי שזאת חוויה. עיר קצת יקרה לקניות, אבל אפשר לטייל

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

מניסיוני, כדאי לבוא תמיד ולכמה שיותר זמן.

בתור אחד שהגיע כבר מעל 10 פעמים למינכן מ-1989, כדי תמיד לבוא עם חבר, כי המלון יותר זול לזוג ויש עם מי לדבר :).
מניסיוני הדל, בכל תערוכה חזרתי ל-3 ימים (יום אחד עיתונאים), מכיוון שיש המון חדרים לראות ולשמוע, לפעמים יש צורך לשמוע חדר מסוים כמה פעמיים, אי אפשר לראות הכל ביום אחר. יש הגורסים שהחשמל אינו במיטבו ביום הראשון. בנוסף, יום אחד הולכים להיי-פיי דלוקס, שהיא תערוכה נחשבת ומעניינת וכל אודיופיל קופץ לבקר בה חצי יום.
http://www.hifideluxe.de/

יש במינכן המון מה לראות, אתה צריך לבחור לפי העדפותיך: כיכר מריאן, בניין העירייה החדש, מבשלת הבירה Hofbräuhaus, הגנים האנגליים - Englischer Garten, הפארק האולימפי - Olympiapark, אצטדיון אליאנץ ארינה, מוזיאון BMW, ארמון נימפנבורג - Schloss Nymphenburg, מוזיאון המדע, אולם תזמורת סימפונית של הרדיו הבווארית - Bayerischer Rundfunk, הופעות רוק בהיכל Olympiahalle, המוזיאון היהודי - Jewish Museum, מוזיאון רזידנז - Residenz Museum, אזור המרכז העתיק עד השוק וליהנות ממטעמי העיר מינכן.

יש התארגנות כזו ולפעמים, שכמה חברה הולכים למועדון ג'אז ולמסעדות. אתם יכולים לטוס ביום חמישי ולטייל במינכן ביום זה, לטוס בחזרה ביום ראשון או שני בבוקר. טיסת אל על (טורולי "20) לייט עולה בסביבות 260 דולר לכרטיס, מלון טוב 3 כוכבים עולה לזוג 1,500 ₪ לכל התקופה.

תוכל לקרוא ולהתרשם מתערוכת מינכן 2017: http://www.dtown.co.il/articles/4107.html
חלק שני: http://www.dtown.co.il/articles/4110.html

יש עוד שאלות?

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מפה של מינכן:

HIGH%20END%20MOC%20Anfahrt.jpg

תמונות מצורפות

• HIGH%20END%20MOC%20Anfahrt.jpg
    HIGH%20END%20MOC%20Anfahrt.jpg
    KB 145.5 · צפיות: 428

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי חברים

חושב לנסוע לתערוכה , אשמח לפידבק ממי שהיה ויכול לשתף ..

זמן בתערוכה
אני יודע שזה אישי לגמרי , אבל מניסיונכם , חזרתם לתערוכה יום אחרי יום , כי יש המון תוכן לראות ואי אפשר לראות הכל ביום אחר , או כי רציתם לחוות את מה ששמעתם עוד פעם , או שלאחר יום הרגשתם שמיציתם את החוויה.

- יש המון מה לראות. צריך להבין מראש שלא תספיק הכל ולא נורא. תמיד יש שנה הבאה :)

ביחד או לחוד
האם יש התארגנות לנסוע ביחד לתערוכה ? , האם אני אראה שם את כל החברים מDTOWN מטיילים ביחד מחדר לחדר , ואולי אחר כך בערבים ביחד ,ובאותו מלון , וקבוצת WHATSUP , או שאין התארגנויות כאלה , ואני אסתובב שם לבד

- שאלה טובה, אני פגשתי לא מעט אנשים כל פעם, אבל גם היו פעמים שהסתובבתי לבד. עניין של בחירה.

מכירה בתערוכה
יש מכירה בתערוכה עצמה , אם כן מה מוכרים (תקליטים , ציוד יד שנייה , תוצרת יד ראשונה , אחר ..)

- אני אישית נתקלתי במכירה של מוזיקה בלבד ואקססוריז, אבל אולי כי לא חיפשתי ציוד (סיפור לסחוב לארץ ועניינים), יש אבל אנשים שקנו .

תצוגה
האם הסאונד בחדרים מעניין , או אחרי החדר העשירי , גם מערכת במיליון שקל נשמעת כבר אותו דבר ?

- יש המון עניין ואחד הדברים המעניים הוא דווקא מערכות במיליון שקל שנשמעות הרבה פחות ולהפך :)

מינכן

יש מה לעשות בעיר שיכול לעניין , חוץ ממוזיאונים , בירות\נקניקיות וכאלה ? , זה עיר של שופינג ? , כמה זמן אתם מקדישים לביקור במינכן או שאתם באים רק לתערוכה ?

- הייתי במינכן 5 פעמים. לטעמי דיי משעממת אך זה מכיוון שכמו ערים גרמניות שהן לא ברלין בשעה 20:00 מקסימום חוץ ממסעדות העיר סגורה. חיי לילה שראיתי היו דווקא באזור הרובע הסטודנטיאלי והמוזיאונים.
מבחינת מוזיאונים יש שם אוצרות. אחת מערי המוזיאונים הטובות שקיימות . קח בחשבון שאחרי יום שלם בתערוכה אין לך כח למוזיאון.

אם יש לך אופציה תגיע ביום שלישי ותחזור ביום שני . ככה ששלישי, רביעי, חמישי שלך לא בתערוכה.

לעוד המלצות אשמח לעזור.

התשובות בתוך הציטוט :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הטיסה באל על לייט (מזוודת טרול) לתערוכה במינכן, מ-8/5 ועד ה-13/5, עלתה מלפני חודש מ-260 דולר ל-345 דולר, יש 31 ימים לטיסה - לתשומת ליבכם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור