Integra DRX R-1.1 - רסיבר קולנוע ביתי במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
הייתה לאונקיו (אינטגרה) תקופה מרירה בהחלט של תכנון לקוי בנגזרת ה Video Switching של כרטיס ה VIDEO של HDMI.
בין השנים 2008 ל 2013-14.
מאמין שהתופעה הסתיימה.

וכן הם מתחממים כמו כבשן.
לא יודע אך היום.
אבל הפרוססור שהיה לי ב 2010 של אינטגרה דגם DHC 80.2, היה אפשר לתגן עליו דגים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אפילו Classe שלי (6000$ לפני מיסים) עד כמה שטוב הוא בסטריאו, לא מגיע לרמה של ציוד סטריאו יעודי אצלי

הכל יחסי, כפי שנאמר למעלה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מניסיון שלי עם אונקיו והיו לא לא מעט מכשירים שלהם בעבר הרחוק, יש להם "רק" שתי בעיות: אחת המכשירים שלהם בעלי אמינות מפוקפקת והם מתחממים מאוד, כנראה זה מה שדופק אותם, שנית, השלט תמיד לא עובד.
מבחינתי בכל הנוגע לרסיברים: רק ימאהה.

הדורות הקודמים של אונקיו אינטגרה.. אכן סבלו מבעיות התחממות יתר.. ואמינות.
משנת 2015 חטיבת האודיו של פיוניר בידם. והמוצרים שלהם אינם סובלים יותר מבעיות התחממות... וחוסר אמינות.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ואני מניח שהם גם לא סובלים מהסאונד המטאלי של פיוניר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
הבנתי שלא.

להיות דומה לפיוניר זו קללה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איציק אני לא עומד בקצב שלך, אבל אל תפסיק לרגע

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
הפיוניר הוא מכשיר מדהים לקולנוע ביתי! כל ה"קולות" וה"נשמות" שטוענים כי המכשיר לא טוב, כנראה שלא באמת שמעו אותו (ואני מדבר במיוחד על ה-901) ולעצם העניין- נכחתי בהדגמה של האינטגרה והוא מדהים!!! בעל יכולות טובות יותר מה-901 (שאני מבעליו) ועושה חשק להיות בעלים של אחד כזה, בטח ובטח אחרי ההמלצות והקביעות של איציק, שמבחינתי הם משמעותיות ובעלות משקל רב..
תודה איציק על הכתבות, מבחנים וההזדמנות להיות נוכח בהדגמות הללו!

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
איציק, כל הכבוד על הסקירה, עשית חשק...
1. אני תמהה האם מישהו באמת עושה שימוש ב 11 רמקולים? למה אי אפשר להסתפק בדגמים מופחתי היציאות?
2. הפתעת אותי לגבי פיוניר, בעצם אתה אומר שכל ציוד האודיו (רסיברים, דאקים וכו') זה כבר לא קשור לפיוניר?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, כל הכבוד על הסקירה, עשית חשק...
1. אני תמהה האם מישהו באמת עושה שימוש ב 11 רמקולים? למה אי אפשר להסתפק בדגמים מופחתי היציאות?
2. הפתעת אותי לגבי פיוניר, בעצם אתה אומר שכל ציוד האודיו (רסיברים, דאקים וכו') זה כבר לא קשור לפיוניר?

1. ישנם חובבי אודיו רב ערוצי שקולנוע ביתי הוא בדמם, והם משתמשים ב 11 ערוצי הגברה. אני יכול להעיד על עצמי שאני אחד מהמכורים לתחום.

אין שום חובה לרכוש מוצרי דגל, ישנם מבחר דגמים מרשים מ-5 ערוצים, ועד ל-11 ערוצים.

2. אונקיו רכשה את חטיבת האודיו מחברת פיוניר ומשתמשת ברכיבי החברה, חטיבת האודיו של פיוניר נשארה עצמאית והיא ממשיכה בפיתוח רסיברים, נגנים, דאקים, ועוד מוצרים חדשים.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
איציק תודה על הסקירה המרשימה .מקווה שבקרוב תהיה סקירה על 8500 ואז נוכל להשוות אותו מול האינטרגה.

walla246

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
גואל היקר, שנה טובה.
האינטגרה... היה הפתיח לשנה החדשה שתבוא עלינו לטובה.
רסיברים איכותיים נוספים נבחנו, הסקירות לאתר יעלו לאחר החגים.

איציק בוקר טוב
אני מתלבט בין שני רסיברים דנון 4400 למול אונקיו txtz730
אשמח לחוות דעתך ולהמלצה נוספת לרסיבר עד תקציב של כ 5000 ש"ח
הרסיבר מיועד יותר לקולנוע ביתי וצריך לכלול פונקציית אטומס ויהיה מחובר לרמקולים שקועי קיר של polk rt265
תודה רבה וחג שמח

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק בוקר טוב
אני מתלבט בין שני רסיברים דנון 4400 למול אונקיו txtz730
אשמח לחוות דעתך ולהמלצה נוספת לרסיבר עד תקציב של כ 5000 ש"ח
הרסיבר מיועד יותר לקולנוע ביתי וצריך לכלול פונקציית אטומס ויהיה מחובר לרמקולים שקועי קיר של polk rt265
תודה רבה וחג שמח

לגבי דנון.. לא מתחבר ליכולות שלהם לא ברב ערוצי, וגם בדו. בנוסף נוטים להתחמם ייתר על המידה.
לגבי אונקיו/אינטגרה... רסיברים מצוינים גם ברב ערוצי וגם בדו.

walla246

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לגבי דנון.. לא מתחבר ליכולות שלהם לא ברב ערוצי, וגם בדו. בנוסף נוטים להתחמם ייתר על המידה.
לגבי אונקיו/אינטגרה... רסיברים מצוינים גם ברב ערוצי וגם בדו.

איציק תודה
אני לא מכיר את האונקיו ולא את האינטגרה ולא את הדגמים שלהם
הסקירה שלך הייתה בגין רסיברי הדגל שלהם בעלות ממש גבוהה
באם כך,בהתאם לנסיונך,בתקציב עד כ 5000 ש"ח ,איזה רסיבר ספיציפי היית ממליץ שמיועד יותר לקולנוע ביתי (כולל 9 ערוצים לפחות ואטמוס) ושיכללו פונקציית בלוטות,וויפיי, וחיבור לשני איזורים לפחות ( הרמקולים הקדמיים שקועים ואילו האחוריים יוצאים מתקרת גבס

תודה רבה וחג שמח

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק תודה
אני לא מכיר את האונקיו ולא את האינטגרה ולא את הדגמים שלהם
הסקירה שלך הייתה בגין רסיברי הדגל שלהם בעלות ממש גבוהה
באם כך,בהתאם לנסיונך,בתקציב עד כ 5000 ש"ח ,איזה רסיבר ספיציפי היית ממליץ שמיועד יותר לקולנוע ביתי (כולל 9 ערוצים לפחות ואטמוס) ושיכללו פונקציית בלוטות,וויפיי, וחיבור לשני איזורים לפחות ( הרמקולים הקדמיים שקועים ואילו האחוריים יוצאים מתקרת גבס

תודה רבה וחג שמח

סקרתי גם רסיבר אנטגרה מסדרת המיד 9.2 ערוצים דגם 4.2... מומלץ ביותר.

http://www.dtown.co.il/articles/4491.html

walla246

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סקרתי גם רסיבר אנטגרה מסדרת המיד 9.2 ערוצים דגם 4.2... מומלץ ביותר.

http://www.dtown.co.il/articles/4491.html
הי איציק,בוקר טוב,תודה.
בסקירות שלך הינך מציין שלהאנטגרה אין בלוטות ווייפיי וזה משהו שקצת חשוב לי
אשמח לקבל המלצה ממך לגבי רסיבר שמיועד יותר לקולנוע ביתי (כולל 9 ערוצים לפחות ואטמוס) ושיכללו פונקציית בלוטות,וויפיי, וחיבור לשני איזורים לפחות
תקציב עד כ 5000 ש"ח
תודה על הסיוע
אבי

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
הי איציק,בוקר טוב,תודה.
בסקירות שלך הינך מציין שלהאנטגרה אין בלוטות ווייפיי וזה משהו שקצת חשוב לי
אשמח לקבל המלצה ממך לגבי רסיבר שמיועד יותר לקולנוע ביתי (כולל 9 ערוצים לפחות ואטמוס) ושיכללו פונקציית בלוטות,וויפיי, וחיבור לשני איזורים לפחות
תקציב עד כ 5000 ש"ח
תודה על הסיוע
אבי

בלוטות ווייפיי תמצא באינטגרה דגם -DRX-3.2 תומך 9 ערוצי הגברה.
כל הדגמים מעל ללא בלוטות ווייפיי. אך עם חיבור רשת קווי התומך בכל האפליקציות החדישות.

נערך לאחרונה ב:

walla246

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בלוטות ווייפיי תמצא באינטגרה דגם -DRX-3.2 תומך 9 ערוצי הגברה.
כל הדגמים מעל ללא בלוטות ווייפיי. אך עם חיבור רשת קווי התומך בכל האפליקציות החדישות.

שבוע טוב איציק
תודה רבה על כל ההתייחסיות המקצועיות שלך.

שאתה אומר "חיבור רשת קווי" , זה אומר שאני יכול לשלוט עליו דרך אפליקציה בפלאפון ומכל מקום ?

לאחר שראית מה אני מגדיר,איזה רסיבר עד 5000 ש"ח היית מציע לי לקולנוע ביתי הכולל אטמוס ?

תודה רבה רבה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שבוע טוב איציק
תודה רבה על כל ההתייחסיות המקצועיות שלך.

שאתה אומר "חיבור רשת קווי" , זה אומר שאני יכול לשלוט עליו דרך אפליקציה בפלאפון ומכל מקום ?

לאחר שראית מה אני מגדיר,איזה רסיבר עד 5000 ש"ח היית מציע לי לקולנוע ביתי הכולל אטמוס ?

תודה רבה רבה

נכון. חיבור רשת קווי ייתן לך לשלוט על הרסיבר.
אופציה ראויה ביותר באזור ה-5000 שקלים אינטגרה DRX-3.2 קח בחשבון שאין לרסיבר יציאת פרה לחיבור מגבר.
דגם DRX-4.2 רסיבר מרשים ביותר הכולל יציאות פרה מקצועיות העובדות במתח גבוהה 3.8V RMS.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור