עכשיו תורי - התחדשתי בויויד G2!!! - תמונות חדשות

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
טוב,
לא יכול להגיד שהתאוששתי. עדיין מעכל, אבל הכלה הגיעה!!!!

וואו.
וואו, וואו וואו. הרמקולים מנגנים בנינוחות וזרימה. דינמיקה כמו שלא שמעתי אצלי בחלל אי פעם ובפעמים בודדות ביותר בכללי. כל התדרים כל כך מפוקסים, הבמה יוצאת מגבולות הרמקולים לכל הכיוונים. הרמקול הזה יודע לנגן בעוצמות לא שפויות בעליל ולשמור על איזון מוחלט. נחשפים לי פרטים שלא ידעתי על קיומם. כלי נגינה שצריכים לעלות גבוה יודעים לעשות את זה, הפורפורציות של כל כלי, של הווקאל, של מיקום בבמה. הכל נשמע לי פשוט נפלא.

השוס הכי גדול מבחינתי הוא שאני מאוד אוהב את ה-B1, וה-G2 הוא בכל קנה מידה - אח גדול. יותר דינמיקה, יותר פירוט, יותר טבעיות, יותר זרימה, יותר חלקות. הבמה גדלה בכמה סדרי גודל וה-Feel הוא של הופעה חיה - מבלי העייפות הנלווית שיש אחרי הופעה חיה ב-SPLים לא שפויים בעליל.

איזה רמקול יפהייפה. פשוט מדהים, רהיט אמיתי. כל כך שמח על הגוון שבחרתי בו, Oyster - מעין אפור מט. הרמקולים מתיישבים בחלל בצורה מאוד אלגנטית לטעמי. הפרופורציות שלהם ביחס לחלל מעולות. קודם כל מבחינת הסאונד, אבל גם מבחינת הלוק. יודע שלא כולם אוהבים את הלוק הזה, אבל אני אישית מאוהב.

אחרי שהטיל והאדג' יימכרו (כנראה, כאמור. עדיין מתבשל עם ההחלטה למרות שהם בלוחות) - אין לי ספק שהעומס על החלל ירד וגם ההליכון יצא מכאן. הכל יקבל אוויר ויהיה טוב יותר.

ההגברה שתכננתי להשתמש בה, הברייסטון, כרגע במעבדה כדי להוסיף חיבורי רמקולים כדי שיהיה חיבור יותר נוח (בי וויר, זנזטי אותנטיקה. מחברי הרמקולים בברייסטון צמודים אחד לשני בצורה כל כך מטומטמת שבא לי לטוס לקנדה ולבעוט במפגר שחשב על זה) אז אני עובד בכמה ימים הקרובים עם ה- 701 M.C, שלא בנוי ל-G2, אבל עדיין מוציא פה אחלה סאונד בעולם. פשוט תענוג של מגבר בלא הרבה כסף בכלל. הולך להתגעגע אליו מאוד!

שלא יהיה ספק - הסאונד לא מושלם, ההגברה חד משמעית לא ברמה ראויה לרמקולים - והם יקבלו את ההגברה הראויה בהמשך - אבל גם עכשיו, ברגע זה - אני בנירוונה. שש שעות אתמול בלילה, היום כמה שאוכל לסחוט. מקווה להיות בבית כמה שרק אפשר.

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
תתחדש רן.
רמקול לעילא.
אגב, הצבע מהמם.

חג פורים שמח, מקבל משמעות כפולה אצלך.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
עכשיו אפשר להתחיל לפתוח בקבוקיי שמפנייה ולהגיד באופן רשמי תתחדששששש.:שתוי: מבין את ההתרגשות ומאחל,שתהנה מכל רגע וגם תגשים את חלום ההגברה.:כל-הכבוד:

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
תודה רבה!
משום מה התמונות ממש אבל ממש מפוקסלות. לא הצלחתי להקטין אותם למידה הדרושה כדי להעלות.
אנסה להשתמש בסרבר אחר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
רמקול שבמראה הוא לא פחות מיצירת אומנות, תתחדש ותזכה לשעות הנאה רבות.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
גיא,
המראה שלו מתגמד ביחס לאיך שהוא נשמע. תאמין לי.

ו..תודה רבה!

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
פשוט מדהים, אין לי מילים לתאר את יצירת האומנות הזו
יש לך סוף שבוע שלם ליהנות איזה כיף ... (ורד)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
טוב,
לא יכול להגיד שהתאוששתי. עדיין מעכל, אבל הכלה הגיעה!!!!
אגב, הרמקולים הנוספים שיש לך בחדר הם גופי תהודה לא קטנים, בלשון המעטה......יתכן וכשתוציא אותם מהחדר הסאונד ישתפר אפילו יותר.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
הצגה, רמקולים מטמטמים, בטוח אפשר להגיע איתם לתוצאות מדהימות, תתחדש ו תהנה.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
אפי,
תודה רבה! חייב להודות שהדבר הראשון שעשיתי כשחזרתי הביתה זה לזרוק מבט לסלון, לראות שאני לא מדמיין.

רוברט,
הויויד B1 יצאו מהחדר בתחילת שבוע הבא, הטיל - כשימכרו. אבל כן, בהחלט מסכים. הם בטח לא עושים טוב לסאונד.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
פיגוז!!:כל-הכבוד: כל הכבוד.
תתעקלמו יחדיו אבוא לבקר !

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש אחינו (ורד)רמקולים מדהימים.
עם הלוק לא בטוח שהייתי מסתדר, אבל עם הסאונד, או-הו, בשמחה רבה. שמעתי את האחים הגדולים שלהם והתמוגגתי.
מציע לך לחבר את האדג'ים ולהריץ אותם בינתיים.
וגם, תבדוק מתי המרפאה של ד"ר פרלמן פתוחה, יש לי תחושה שהקונסטליישן ישבו שם בומבה.
מהתמונה עם הרגליים והכלב ברור שאתה בתנוחה הנכונה.
תתחדש ותהנה המון (ורד)

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
עם הלוק לא בטוח שהייתי מסתדר, אבל עם הסאונד, או-הו, בשמחה רבה. שמעתי את האחים הגדולים שלהם והתמוגגתי.
וגם, תבדוק מתי המרפאה של ד"ר פרלמן פתוחה, יש לי תחושה שהקונסטליישן ישבו שם בומבה.
תתחדש ותהנה המון (ורד)

הוא כבר סגור על הגברה ;)

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
רן
תתחדש, בהחלט הגשמת חלום. כבעלים של ה G1, מבין אותך לחלוטין (גם אני שדרגתי מה B1). גם בשבילי זה היה הגשמת חלום שהתבשל מס׳ שנים.

תהנה ואין לי ספק שתופתע מחדש מאיכות הסאונד וגודל הבמה. ההנאה מובטחת. ומה שיפה שאפשר להנות מהם גם בעוצמות נמוכות, כך שמצפים לך הרבה שעות מהנות בשעות הקטנות של הלילה.

ומעבר לכך מדובר ביצירת אומנות. מבטיח לך שכל בוקר בצאתך לעבודה, מבט חטוף על הרמקולים ותצא עם חיוך לעבודה

אז שיהיה במזל טוב

יוסי

נערך לאחרונה ב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
כמה כיף לקרוא. בהחלט הגשמת חלום, מרגישים את הלהט בכתיבה. :כל-הכבוד::כל-הכבוד:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אחלה! הם הגיעו ותתחדש! נראה טוב! איך נשמע?:) חג שמח! ושמפנייה עד לא ... ״נישמע״:)

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
תתחדש ותהנה המון (ורד)

בפעם הראשונה שראיתי את הויויד g1 לא הבנתי על מה אני מסתכל בכלל. היה לי הזויו ומוזר, אבל בפעם השניה קצת ישב לי יותר יפה ויותר טוב. בפעמים הבאות לא הייתי סגור עליהם. ואז לפני כמה שנים אני זוכר שפתאום פשוט נגנבתי לגמרי מהלוק שלהם. זה היה עוד לפני שאי פעם חלמתי שיהיו לי רמקולים ברמות האלו.

לגבי ההגברה, אני בהחלט יודע שהכיוון שלי הוא אנלוג דומיין, אבל כרגע אני לא במקום של בדיקה. כרגע אני צריך לקחת אוויר אחרי ההוצאה הענקית הזו. בהמשך, בבוא העת, בכיף אבדוק. קונסטליישן היא חברה ראויה מאוד וזה שזיו נמצא בערך 5 ק"מ אווירית ממני בטח לא מזיק.

תודה רבה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור