רמקולים הפתעות עדיין קיימות

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
היי, אני חשבתי לעצמי נכון לחלוק אתכם בחוויה מפתיעה שעברתי.
במקרה באתי לעופר שחורי (מאסטרו אודיו) לאסוף קונוסים להגבהה של מכשירים (למי שמתעניין לקחתי קונוסים של BDR).
וגם רציתי להזין ולהשוות בין דאק c.e.c. ל-audiomat.
אחרי הפטפוטים וסגירת ענייני הקונוסים מצאתי את עצמי יושב ומאזין לדאקים שהוזן ע"י סי די של c.e.c. בהגברה של Lavardin הצרפתי ובקצה היה רמקול Kudos C20.
וכאן באה ההפתעה - כן רמקול צורה שאופיינית לרמקולים אנגליים (למיטב תפיסתי לפחות) יחסית בממדים "קטנים" לרמקול רצפה ובמשקל מצחיק (18 קילו) - אבל איזה סאונד!
צליל שיוצא מהם מאוזן ומפורט מאוד טוויטרים פועלים למופת, מיד מורגש, לא בולט אך גם לא נעלם, בס גם מפתיעה לטובה לרמקול בממד כזה - בס יפה ומורגש טוב, ולא דחוס בכלל.
בקיצור חוויה מפתיעה שלא ציפיתי לקבל.
לא היה לי הרבה זמן להדגיש להזנה כי מטרתי היתה שונה, אך יספיק לי להבין שמדובר ברמקול שווה בדיקה והתייחסות במיוחד לחברי הפורום שמחפשים פתרון לא יקר אך נותן תמורה וצליל יפה.
אגב גם מחיר של הרמקול לא גבוהה במיוחד וקיים דגם מאותה סידרה מעט יקר יותר אך ע"פ עופר נותן "תוצאת סוף":)
נ.ב.
שכחתי לציין שאזנתה היתה ל- dire straits brothers in arms שלדעתי יש שם כול מה שצריך מבחינת הסאונד.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
יהיה "מהפך" ?:)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
יהיה "מהפך" ?:)
חחחחח - לא זז מפוקאל! :)
אמה מה - הייתי נשאר אם עודף....

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תודה על השיתוף.:אצבע מורמת לשמחתי הבנתי,שעופר יהיה בין המציגים השנה בתערוכה,אחרי ש"הבריז" כמה שנים טובות. מקווה מאד,שיצליח להעמיד חדר לתפארת,כי בפעם האחרונה ב 2010 מערכת מלאה של גריפון לא ריגשה והיית לא לטעמי.:(

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
רמקולים מאוד מוכרים באנגליה ואירופה, עם שם מצוין. מוזכרים הרבה בפורומים על ידי חובבי ניים.
האם השווית בין הדאק של c.e.c לאודיומאט? מה ההבדלים?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
רמקולים מאוד מוכרים באנגליה ואירופה, עם שם מצוין. מוזכרים הרבה בפורומים על ידי חובבי ניים.
האם השווית בין הדאק של c.e.c לאודיומאט? מה ההבדלים?
כן, השוותי- הבדלים במחיר:) אודיאומט עולה כמעט פי שלוש... וגמובן יש הבדל בסאונד לטובת אודיאומט (גם כאן מחוסר זמן לא יצאה לי לבחון כי לא באתי ממש במיוחד לבצע המבחן השוואה) הסי אי סי יש מבחינת צ׳יפ יכולת לנגן קבצים ברזולוציה גבוהה יותר.
נ.ב.
גילוי נאות - אני בעל לדאק סי אי סי ומואד נהנה ממנו

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
תודה על השיתוף.:אצבע מורמת לשמחתי הבנתי,שעופר יהיה בין המציגים השנה בתערוכה,אחרי ש"הבריז" כמה שנים טובות. מקווה מאד,שיצליח להעמיד חדר לתפארת,כי בפעם האחרונה ב 2010 מערכת מלאה של גריפון לא ריגשה והיית לא לטעמי.:(
השנה אני מאמין יהיה סי אי סי ורמקולים קודוס ואולי אודיאומט והגברה של לברדין - וזה לדעתי אחלה חדר אפשר להקים

נערך לאחרונה ב:

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
.... בפעם האחרונה ב 2010 מערכת מלאה של גריפון לא ריגשה והיית לא לטעמי.:(
אם אתה מתכוון לסט-אפ עם ה- EMM , זה מעניין מאוד.
בעיני אחת מהמערכות המרשימות שהוצגו כאן.
התיישבתי לקראת סוף התערוכה, התנועה היתה דלילה, החדר מטופל כראוי, ועופר
עם הסבלנות הידועה.
בקיצור, זמן מתאים לסש'ן האזנה.
הסאונד היה מעולה, עם במה מדוייקת, מעט מאוד צבע, כמעט מושלם.
לגבי ריגוש ?
המבחן שלי, כמה זמן המערכת מחזיקה אותי מרותק אליה, בדרך כלל קטע או שניים.
טוב.
אחרי הדיסק השלישי עופר הראה סימני חולשה :).
אהםם....
ההתרשמות שלי שונה משלך,
כנראה עניין של טעם.

(ורד)
R

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
Emm זה לא יגאל לסרי?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הם עשו חלופי זוגות ;)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
המערכת למיטב זכרוני היית: מיקאדו+דייאבלו+אטלנטיס. לטעמי הצליל היה יותר מדי סטרילי ואנליטי:הכל במקום,הכל נכון אבל בלי טיפת רגש. יש מצב עם רמקולים אחרים התמונה היית שונה,אבל זאת ההתרשמות שלי.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
כנראה מיקאדו.
היה שם מעין צרצור שאולי אתה קורא לו סטרילי ואנליטי, החלפתי דיסקים כדי לודא שזה
לא שייך להקלטה.
אולי הטוויטר אשם.

טוב, הם לא שמעו על הטוויטר הטוב בעולם. (סתאם סתאם )

(ורד)
R

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
על טעם וריח אין מה להתווכח, גם לא על העובדה שעופר אחד הטובים!!

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
על טעם וריח אין מה להתווכח, גם לא על העובדה שעופר אחד הטובים!!
כל מילה בסלע מאחד, שרכש מעופר רמקולים וכבל רמקולים ויצא מרוצה עד הגג מרמת השרות ומקצועיות.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור