מעבר להגברה בחלקים

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
חושב שעדיף לך לשקול שוב וכן להשאר בתחום האינטגרייטד שמטפסים כיום לרמות גבוהות מאוד
תמיד תקבל יותר איכות באותו סדר גודל של תקציב.
לא זה מה ששאלת אבל עדיין זו דעתי

.

נערך לאחרונה ב:

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
רמקול תחילה.
צריך להתאים את ה-POWER לרמקול.
כשאתה בוחן את ה-POWER הוא מחובר ל-PRE ?
אם בחרת POWER בעצם בחרת בקומבינציה POWER\PRE (ומקור,רמקול,חדר).

עם PRE אחר הסט-אפ ישמע שונה.

לכן הסר דאגה מליבך, זו לא בעיית ביצה ותרנגולת.

(ורד)
R

עידו_ט

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
הפאור ייקבע בין היתר לפי הכח והזרם שאתה צריך, וגודל חלל האזנה שלך. לכן מאוד חשוב לדעת איזה רמקולים.
הפרה יהיה לב ההגברה וחשיבותו רבה מאוד-מאוד

.
שני רכיבים מאותו יצרן יכולים להיות פתרון נוח. שילוב שני יצרנים, או שתי טופולוגיות ( כח טרנזס' וקדם שפופרות) ייתן לך הרבה יותר אפשרויות ומשחק של "דקויות". זה דורש סבלנות, בחינת ציוד רב, השוואות וגם קצת נסיון לא יזיק.
אני לפני הכל הייתי שוקל ביחס לתקציב.
באופן אישי לא הייתי ממהר לרכוש הגברה בחלקים אם התקציב ( למחיר חדש) נמוך מ 60- 70 אלף ש"ח.
ואם אתה נכנס לציוד ברמת מחירים כזו, תצטרך להחליף גם את ה CD.
מסכים לחלוטין -
בסכומים עד 60-70K יש מגברים משולבים מצויינים (ASR EMITTER 1 EXCLUSIVE , MBL N51 , GRYPHON , AUDIONET WATT אם להזכיר כמה שמות ) שקרוב לודאי יהיו טובים יותר מפרה-פאוור באותה רמת מחיר (לפני שדיברנו על עוד מדף בסטנד ואינטרקונקט שאמור לעלות לפחות 10-20 אחוז נוספים אם רוצים באותה איכות של המגבר) וגם במחירים גבוהים יותר יש מועמדים יוצאים מהכלל (EMITTER 2 או ANALOG DOMAIN M75D) . מניח גם שיהיה קל יותר למכור מגבר משולב .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,429
נקודות
113
כאשר חיפשתי משולב עד 50K (חדש/יד 2 )
ה - ASR הכי בלט מבחינתי בכל פרמטר.

ממליץ מאוד!

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
קבל דעת מיעוט,

הייתי הולך על פרה ופואר, אפילו לכוון של מונובלוקים. לא חייבים 60k כדי לקבל סט הגברה בחלקים, יש המון מוצרים מעולים מתצוגה, יד 2 וכו. פואר טוב בן 10 לא נופל מאחיו בן השנתיים (אותה חברה, רמת מחיר וכו).

הייתי מתחיל בבדיקה של מגבר כח. כדי להבין מה הוא עושה, אתה יכול להתחיל בבדיקה עם קדם פסיבי (אם זה יושב טוב, לא תוריד את החיוך מהפנים) או להשתמש בווליום דיגיטלי מהמחשב (תזהר לא לפוצץ את הרמקולים).

הנה קדם פסיבי מאוד זול שיעזור לך לבדוק, יש גם יקרים יותר, אבל לא הייתי שופך על זה כסף כרגע:

https://www.schiit.com/products/sys

אינטגרייטד זה סבבה, אבל אם אתה באמת רוצה לעלות בביצועים, וחשוב לך להתנסות עם מרכיבים שונים, הייתי הולך על הגברה בחלקים. שוב, השאלה לאן אתה מכוון. אינטגרייטד סוגר את הפינה של ההגברה, אבל סוגר גם את האפשרות של משחקים וטוויקים.

עוד דבר, לא ממש דיברת על הרמקולים שלך.. אם הם מאוד נצילים, אולי אינגרייטד מנורות מעוט וואטים יעשה את העבודה הכי טוב.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
מה שאני בא להגיד, שאם יש לך כפתור ווליום פסיבי כמו שתיארתי, אז עכשיו יש לך אפשרות להשוות הגברת אינטגרייטד להגברות פואר באותם רמות מחיר, מה שמאפשר לך לבחור הגברה שאתה אוהב, בלי הקיטלוג הדיכוטומי של "אינטגרייטד" או "חלקים"

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לעניות דעתי אין פה חוקים

שוק המגברים המשולבים תפס תאוצה בעשור האחרון ולו יש ביקוש יותר בגלל המחיר ושנית בגלל המקום שתופסים החלקים ,הכבילה הכפולה , והאסטטיות שיותר מדברת לנשים שבהרבה בתים יש להם מילה בנושא , ולכן מהסיבות הללו המגברים המשולבים יותר נמכרים ונפוצים בחנויות , מה גם שהיום שלא כבעבר , כמעט ואין חנויות סטריאו , והמעטות שיש פונות יותר לשוק המסחרי ולכיוון העיצוב.

אז פרה ופאוור איכותיים תמיד יהיו יותר טובים בגלל ההפרדה אולם בעידן של משולבים איכותיים , שהיום חלקם הגדול הולך לכיוון ה ALL IN ONE, וכאשר אנו מדברים על תחום ההי אנד , מדובר על הרבה כסף כאשר מדובר בהגברה בחלקים.
וכשאני אומר הי אנד אני לא מתכוון לפרה ופאוור של רוטל או אודיולאב , או סט משנות ה 90 ישן , אלא לחברות הי אנד אמיתיות , ופה מדובר על הוצאה לא קטנה בכלל.

כמובן שיש משולבים סופר איכותיים ויקרים שהוזכרו פה שלדעתי עדיפים על פרה ופאוור ישנים.
כשמדובר בהגברה בחלקים , צריך התאמה וצריך שהפרה ישתלב עם הפאוור בדיוק כמו שמתאימים רמקול למגבר
ולכן למי שלא רוצה להיכנס לסרט של בדיקות וטסטים עדיף להתעסק עם סט של חברה אחת.

במילים אחרות היתי אומר שאני מעדיף מגבר משולב איכותי , והיתי הולך לכיוון החלקים רק אם יש לי תקציב גבוהה לכך , ובמקביל לא שוכח לרגע את הכבילה הכפולה .

אגב , פאוור טרנזיסטורי ופרה מנורות זה שילוב שאני אישית נורא אוהב ומעדיף.

אבל ,מה שצריך לכוון אותך ובמקביל לתת לאנשים כאן לעזור לך זה הגדרת תקציב , כי כפי שאתה רואה
אנשים זורקים לך כאן משולבים ב 60-70 אלף וכל מיני פתרונות ואולי אתה מכוון לסט ב 15 אלף לדוגמא ? אולי בפחות ואולי ביותר , אז בהינתן פלוס מינוס התקציב תקבל כאן עיצות יותר מכוונות מטרה.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,058
נקודות
113
מגבר משולב הוא פתרון הכי נכון, הגיוני
ואלגנטי , שבמקרה הטוב גם עולה על ״סך חלקיו״ ( עד מחיר של k30+- בדרך כלל)
אבל לאמר שמגברים משולבים ב60-70 אלש״ח יהיו טובים יותר מחלקים באותו מחיר, זה פשוט לא נכון.
יתכן שסט חלקים יצריך עוד כבלים וכו ויגיע ל80k , אבל התמורה יכולה להיות גבוהה יותר
ממשולב ב70k בהשקעה של עוד 10%.
וכשנכנסים ליד שניה ואפשר לשלב סטים שעובדים טוב יחד, אז כמו שאמיר אמר- אין חוקים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור