המלצה לקומפוננט

• פותח הנושא orku
  • פורסם בתאריך

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אהלן חברים, אני מחפש המלצה לקומפוננט 3 חלקים.

מדובר ברכב יונדאי I30, כרגע מותקן ברכב:
רדיו דיסק מבית Pioneer דגם AVH-z7150BT
קומפוננט קדמי שני חלקים מבית Audison דגם Voce
קומפוננט אחורי שני חלקים מבית Morel דגם Virtus
מגבר 4 ערוצים דיגיטאלי מבית Hertz דגם HDP4
מגבר מונובלוק מבית Lighthning Audio דגם S4.1000.1d
סאב כפול מבית Focal דגם P30F עובדים יחד ב 2 אום ויושבים בתיבה פתוחה מבית Kicker.
באמצ"ש הקרוב יותקן פרוססור מבית Audison דגם BitTen

האמת? מרוצה מאוד מהמערכת שיש לי כרגע, הפרוססור שיותקן בקרוב (הכל כבר שולם, רק מחכה ליום שהמתקין שלי יבצע את ההתקנה והכיוונים), הנקודה היא שבא לי לשדרג עוד קצת את המערכת ולכן לדעתי במקום שאני נמצא היום-השלב הבא הוא לעבור לסט קומפוננט קדמי בעל שלושה חלקים, לצערי עדיין לא יצא לי לשמוע סט כזה ברכב של מישהו אבל זה שיעורי בית שאני אעשה לאחר שאגבש דעה ראשונית כלשהי.

עברתי קצת באינטרנט וראיתי שיש סט מבית FOCAL דגם K2 Power שיכול להגיע בגרסת 3 חלקים שנקראת KRX3, את הסט הנ"ל שמעתי בגרסת 2 חלקים ונהנתי מכל רגע, נשמע פשוט מצויין ולכן חשבתי לנסות לבדוק את הגרסת 3 חלקים, הייתי שמח לדעת אם יש לכם המלצות נוספות לסטים נוספים שהם 3 חלקים.

התקציב יהיה בסביבות 5000 ש"ח עם אופציה לחריגה במידת הצורך.
תודה מראש-אור.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למורל יש כמעט את כל הסטים בגרסת 3 way.

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אני פחות מתחבר לסאונד של מורל, הסיבה שיש לי מורל וירטוס בבמה האחורית היא שבעבר הוא שימש כבמה קדמית ובהזדמנות הראשונה שהייתה לי עברתי לאודיסון ווצ'ה כבמה קדמית ולא הייתה במה אחורית אז העברתי את המורל אחורה, מקדימה לא מרגישים את המורל כלל, רק מי שיושב מאחורה לכן זה פחות מפריע לי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור