פטיפונים חדשים בישראל והם קרובים אלי מתמיד...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה לא הפטיפון הזה, זה אחד למעלה.
לגבי העלות, אתה לא רוצה לדעת.

תומר

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
התכוונתי לתמונות בפתיחת השירשור כמובן

הPRO "רק" 38K....

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נו...זה ה-Pro עם זרוע וראש זה כמעט 50 אלף דולר אמריקאי, לפני משלוח, אחריות ומיסים.

תומר

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
מה שהשרשור מחדד זה עד כמה תג המחיר הופך מוצר לנחשק אצל הרבה אנשים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וואלה? מתחרה ב- AIR TIGHT, ברינקמנים יקרים, CLEAR AUDIO יקרים וכו'? אין מצב.

הדגם הבכיר ביותר שלהם? ברור מתנוש. הוא נחשב לאחד מהטובים שיש. הוא גם שודרג בטירוף במהלך השנים.

אני בקשר רצוף עם הבעלים של לין. אם היית יודע כמה כסף והנדסה שופכים על הפטיפון הזה (רק בגלל שהוא קשור אליו אישית) היית בהלם.

Music8

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
הפרו נימכר באודיוגון יד שניה ב16000 .מי שיש לו סבלנות זה יגיע לשם.
כל חפץ אודיו שנמכר חדש ב50,000 וצפונה כאשר יגיע ליד שניה ימכר 20,000-15,000 מהסיבה הפשוטה שתמיד ירצו לשדרג אותו ויהיה קשה מאוד למצוא לו קונה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הפרו נימכר באודיוגון יד שניה ב16000 .מי שיש לו סבלנות זה יגיע לשם.
כל חפץ אודיו שנמכר חדש ב50,000 וצפונה כאשר יגיע ליד שניה ימכר 20,000-15,000 מהסיבה הפשוטה שתמיד ירצו לשדרג אותו ויהיה קשה מאוד למצוא לו קונה.
זה לא פשוט לקנות פטיפון יד 2, בייחוד היקרים שבהם, מפני שבדרך כלל המוכרים לא מוכנים לשגר מוצרים כאלה בדואר, וגם אם כן, אז רק בדואר המקומי.

אריה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
זה לא פשוט לקנות פטיפון יד 2, בייחוד היקרים שבהם, מפני שבדרך כלל המוכרים לא מוכנים לשגר מוצרים כאלה בדואר, וגם אם כן, אז רק בדואר המקומי.

אריה
מכיר כאילו שהשקיעו עוד 1000$ נסעו ליומיים/שלושה קנו מהמוכר ושלחו לעצמם...כנראה עוד אופציה וכח רצון..

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אבל בנינו אילו שאוהבים אנאלוג...הפט המדובר נראה מקסים.סביר להניח שנשמע כך.וכמו באודיו מה ההבדל הסוני בין ממיר שעולה 12000$נניח..לבין זה שעולה 20000$...?שמיים וארץ?לא.אבל נשמע טוב יותר ויש מי שחשובה לו הקפיצת מדרגה הקטנה הזו.
מאמין שגם כך בפטיפונים.ללא ספק הייתי רוצה יפיוף כזה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אבל בנינו אילו שאוהבים אנאלוג...הפט המדובר נראה מקסים.סביר להניח שנשמע כך.וכמו באודיו מה ההבדל הסוני בין ממיר שעולה 12000$נניח..לבין זה שעולה 20000$...?שמיים וארץ?לא.אבל נשמע טוב יותר ויש מי שחשובה לו הקפיצת מדרגה הקטנה הזו.
מאמין שגם כך בפטיפונים.ללא ספק הייתי רוצה יפיוף כזה.

ההנחה האוטומטית שמוצר יקר יותר ישמע טוב יותר היא לפני הכל ניצחון השיווק והמיתוג עוד לפני שמגיעים לאגף ההנדסה. כשבאים עם גישה כזו, אין סיכוי שהיקר יותר לא ישמע טוב יותר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ההנחה האוטומטית שמוצר יקר יותר ישמע טוב יותר היא לפני הכל ניצחון השיווק והמיתוג עוד לפני שמגיעים לאגף ההנדסה. כשבאים עם גישה כזו, אין סיכוי שהיקר יותר לא ישמע טוב יותר.
אני לא יודע באמת מי מהגישות נכונה יותר...אני מניח שחברה רצינית אומרת "בואו נבנה משהוא שישמע הכי טוב בגזרת מחיר מסוימת ויהווה מתחרה ראוי למוצרים שקימים בגזרת המחיר הנקוב." והפט נל אמור להתחרות ולתת מענה לקבוצה מסוימת ואי לכך צריך כנראה להשקיע בו "קצת" טכנולוגיה לפחות ברמה מסוימת.
אני בטוח שפט כזה לא מכוייל,מכוון,ישמע לא מי יודע כמה או שהציוד מאחוריו לא ברמה...אבל אנחנו מניחים ששאר הציוד אכן הולם פט כזה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אני לא יודע באמת מי מהגישות נכונה יותר...אני מניח שחברה רצינית אומרת "בואו נבנה משהוא שישמע הכי טוב בגזרת מחיר מסוימת ויהווה מתחרה ראוי למוצרים שקימים בגזרת המחיר הנקוב." והפט נל אמור להתחרות ולתת מענה לקבוצה מסוימת ואי לכך צריך כנראה להשקיע בו "קצת" טכנולוגיה לפחות ברמה מסוימת.
אני בטוח שפט כזה לא מכוייל,מכוון,ישמע לא מי יודע כמה או שהציוד מאחוריו לא ברמה...אבל אנחנו מניחים ששאר הציוד אכן הולם פט כזה.

אני חושב שהגישה הנכונה היא להקשיב עם האוזניים ולא עם תג המחיר ולא להסיק אוטומטית ש "יותר יקר=יותר טוב".
אם זה היה תמיד נכון לא היינו קוראים כל שני וחמישי על מוצרים שנשמעים יותר טוב מכאלה שעולים פי 2 ו-3

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם זה היה תמיד נכון לא היינו קוראים כל שני וחמישי על מוצרים שנשמעים יותר טוב מכאלה שעולים פי 2 ו-3
נתחיל עם זה שאתה זה שקורא ולא זה שכותב....
ישנה לדעתי קצת בעיה עם המוצרים האילו שכותבים עליהם כל שני וחמישי שהם הם תגלית השנה. ואילו טובים פי 3/2 ממוצרים שעולים יותר מהם.
נכון שישנם כאילו וזה מוכח.אבל אילו באמת יחידי סגולה ושאר ימי השני וחמישי מוקדשים ע"מ לפאר ולרומם ולמכור מוצר זה או אחר.
אוזניים אמרתה ,אני לא מתווכח.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
https://www.whathifi.com/linn/klimax-lp12/review

ה lp 12 עולה 18,600 ליש"ט, נו, זה בטח משפיע לטובה על האיכות שלו... אולי אם הוא היה עולה 30,000 ליש"ט אז הוא היה פי 2 טוב יותר.

אני לא עו"ד של לין או של כל חברה אחרת. אני לא חושב שנכון להביע דעה על ציוד על פי מחיר ולא נכון להביע דעה על ציוד שלא שומעים אותו.

אריה
אתה מדבר על כל המכשיר. כולל זרוע, ספק, גוף וכמובן ראש. אנחנו מתעסקים כרגע בגוף בלבד כי זה מה שהובא בתחילת הפוסט ועל זה שאלת אם הוא טוב יותר מהלין.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ואתה באמת מאמין לזה? אשריך.

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
זה נשמע טוב יותר מלין בן 10 שנים שעולה כ-6000 ש"ח?

אריה

צריך להשוות

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83

מה לעשות.
מה שיותר יקר (משמעותית באחוזים), יותר טוב!
(אני מדבר על הכלל. לא מקרה ספציפי).
וזה נכון לכל מוצר שיש.

רכבים של 400,000 שח, יותר טובים מ 100,000
רמקולים של 50,000 שח, יותר טובים מ 16,000
מחשבים של 10,000 שח, יותר טובים מ 3000 שח.
וכן הלאה, לכל סוג מוצרים שיש בשוק.

והראיה לכך : שאתה לא מוכר את הרמקול שלך מחר
וקונה רמקול יותר טוב ברבע מחיר.
וכו ... לכל מוצר אחר שיש לך בבית.

ושוב, אני מדבר כמובן על הכלל. ולא מקרה ספציפי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור