רמקול רצפתי spendor A2 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: רמקול רצפתי spendor A2 במבחן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
סה"כ סקירה יפה, נהנתי לקרא, חייב לומר משהו "זניח" שמפריע (לי בכל אופן) :
לפי דעתי המחיר של הרמקול הנ"ל תלוש מהמציאות, על אף התוצאה המתקבלת.
עיצובית רואים שחסכו פה כל אגורה ו חבל:
הכל למען חיסכון, למה לא השקיעו את האלמנטים בעץ שיהיה יפה ונקי, למה הברגים כאלה בולטים ומכוערים.
האלמנטים מנימליסטים, בפעם הבאה שישימו יח' בס של 3 אינץ ויאמרו וואי נשמע מפתיע, בטח עם תיבה גדולה גם אלמנט פצפון יכול לתת נפח, אולי עדיף להשקיע על מדפי טוב, גם זה לא ברור,התיבה משחקת פה תפקיד חשוב גם זה לא ממש ברור, סוג של ביינ-לביין, גם לא ברור...
10 אלף, נו שווין, עבור תווית של ספנדור, אם כבר תווית, לפי דעתי B&W מהסידרה האחרונה (603), נותן יותר בהכל ו בפחות כסף.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סה"כ סקירה יפה, נהנתי לקרא, חייב לומר משהו "זניח" שמפריע (לי בכל אופן) :
לפי דעתי המחיר של הרמקול הנ"ל תלוש מהמציאות, על אף התוצאה המתקבלת.
עיצובית רואים שחסכו פה כל אגורה ו חבל:
הכל למען חיסכון, למה לא השקיעו את האלמנטים בעץ שיהיה יפה ונקי, למה הברגים כאלה בולטים ומכוערים.
האלמנטים מנימליסטים, בפעם הבאה שישימו יח' בס של 3 אינץ ויאמרו וואי נשמע מפתיע, בטח עם תיבה גדולה גם אלמנט פצפון יכול לתת נפח, אולי עדיף להשקיע על מדפי טוב, גם זה לא ברור,התיבה משחקת פה תפקיד חשוב גם זה לא ממש ברור, סוג של ביינ-לביין, גם לא ברור...
10 אלף, נו שווין, עבור תווית של ספנדור, אם כבר תווית, לפי דעתי B&W מהסידרה האחרונה (603), נותן יותר בהכל ו בפחות כסף.

ראית את הרמקול ושמעת אותו?
איך אתה רואה שחסכו פה? הרי השקעת היחידה בתיבה נועת מסיבות אקוסטיות ולא קשורות לעיצוב כלל.
האם יש לך מידע מאיזה סוג ל mdf הוא עשוי, ומה איכות הדבקים והפורניר המצפה אותו?
האם אתה יודע מהו הדיפון בפנים ומאיזה רכיבים מורכב הקרוס?
האם אתה מבין את המשמעות של יחידת מידבס שיודעת לטפס על 3 קילוהרץ?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
נמר, תסתכל ויזואלית על איכות הגימור המנימליסטית, אתה יודע מה, גם מנימליסטי היה שם שם ברגים קוני שקוע במקום לתקוע כך סתאם ברגים שיבלטו,והיה עושה חיתוך טבעת בלייזר בשביל ליישר קו של האלמנט עם התיבה, מעניין מי המכאניקר/המהנדס מוצר שתכנן ואישר כזה עיצוב/גימור למוצר, לא ברור לי מה ניסו לעשות פה או לחילופין לאיזו נישה הרמקול הזה פונה בכלל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, תסתכל ויזואלית על איכות הגימור המנימליסטית, אתה יודע מה, גם מנימליסטי היה שם שם ברגים קוני שקוע במקום לתקוע כך סתאם ברגים שיבלטו,והיה עושה חיתוך טבעת בלייזר בשביל ליישר קו של האלמנט עם התיבה, מעניין מי המכאניקר/המהנדס מוצר שתכנן ואישר כזה עיצוב/גימור למוצר, לא ברור לי מה ניסו לעשות פה או לחילופין לאיזו נישה הרמקול הזה פונה בכלל.

שוב. קח את אפוס למשל. גם הם לא משקיעים את היחידה בתיבה וזה מסיבות אקוסטיות של התנהגות היחידה הממוקמת ברמקול. אתה תמצא את זה בלא מעט רמקולים.

לגבי הברגים. לא עולה יותר כסף לשים ברגים בקו הטבעת. זה עניין של בחירת היצרן.

מי שתכנן את המוצר הזה, כמו המוצרים של ספנדור, חולק 50 שנה של ידע בבניית רמקולים. לא שאני עושה שיווק לרמקול (אין לי ספנדור בבית). אבל בכל זאת, מדובר ביצרן שיודע דבר או שניים על איך מתכננים רמקול שישמע מעולה (ושמעתי אותו).

לגבי גימור העץ. עשה טובה לעצמך, גש לגבי ותראה אותו. הגימורים ברמה מאוד מוקפדת.

לגבי ״לאיזו נישה הוא פונה״.
לאיזו נישה לדעתך?

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
אין לרמקול הזה גריל?
נראה "ערום"

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על סקירה מפורטת גיא.
נחמד לראות שגם ללא מחיר בשמים וטכנולוגית הייטק של חומרים מורכבים ספנדור יודעים להוציא תחת ידם רמקולים מאוד מוצלחים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
כתבה יפה והזדהיתי עם כל מילה בביקורת, יצא לי לשמוע את הספנדורים הנ״ל כמה וכמה פעמים וכל פעם הופתעתי מחדש מהאיכות והמוזיקליות שלהם (אין לי ספנדור)
כמו שכתוב בביקורת הגימור של הרמקול בעיני עדין ומהמם.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
תודה רבה גיא על הסקירה. אילו הרמקולים שהיו בתערוכה האחרונה בכפר המכביה בחדר של גבי? אם אילו הרמקולים אז שמעתי ואהבתי, אני חייב לציין שאני אוהב את איך שהרמקול ניראה, עיצוב לעניין ללא התחכמויות מיותרות, כמו כן השידוך בתערוכה למגבר משולב של היגל היה מצויין.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
תודה רבה גיא על הסקירה. אילו הרמקולים שהיו בתערוכה האחרונה בכפר המכביה בחדר של גבי? אם אילו הרמקולים אז שמעתי ואהבתי, אני חייב לציין שאני אוהב את איך שהרמקול ניראה, עיצוב לעניין ללא התחכמויות מיותרות, כמו כן השידוך בתערוכה למגבר משולב של היגל היה מצויין.

למיטב זכרוני בתערוכת dtown האחרונה הספנדורים שנגנו היו דגם מעל.
הA-2 היו בתצוגה פסיבית.

zarfati88

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
התמונה האחרונה לדעתי קצת מיותרת היא התמונה של ה A4

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
סאונד "מודרני".
אוי זה כ"כ פתטי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קופסה צרה, סאונד צר.

וואו. מסקנה מדהימה.
ומה עם קופסא קטנה (כמו ההרבר׳ט למשל) זה סאונד קטן?
ואם כן, מה ההבדל בין סאונד קטן לצר?

אני עוקב אחרי ההודעות שלך. על כל שלוש הודעות אחת עניינית והשתיים האחרות מתובלות ברעלנים. יש מצב שאתה יורד מהרגל הזה?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
קופסה גדולה, סאונד גדול.
זה כמו כלי נגינה, קח בליליקה, סאונד קטן, כמו ל A2.
קח קונטרה-בס, סאונד גדול כמו להרבט או לסידרה קלאסית של ספנדור, סאונד גדול.

מה זה סוונד צר ? זה סאונד שנוצר מרמקולים שיקריים כגון PMC סידרה twenty וה A2...
רמקולים שכמעט בלתי אפשרי למקם בחדר בצורה אופטימלית ,בגלל המבנה הדפוק שלהם, שנותנים סאונד טוב בזויות מאוד מסויימות.

.
אני עוקב אחרי ההודעות שלך. על כל שלוש הודעות אחת עניינית והשתיים האחרות מתובלות בתוכן שיווקי. יש מצב שאתה יורד מהרגל הזה?[/QUOTE]

לוקח את הסיכון ונותן לך לייק :) ואת זה אני כותב בתור אחד שיש לו ספנדור סידרה A
לגבי ציוד מודרני זה בולשיט, אתה רוצה לחזור לתקופה שמכשיר הריברב היה מכני ?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אולי הוא מתכוון לכמות דחיפת האוויר של ממברנות גדולות ששם ההבדל מורגש היטב. לא פעם אני עוצר ליד נגן רחוב שמנגן על סקסופון ולא משנה כמה וואטים יש לי במגבר וכמה הרמקול נציל-ממברנה קטנה פשוט לא עושה את זה כמו גדולה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אולי הוא מתכוון לכמות דחיפת האוויר של ממברנות גדולות ששם ההבדל מורגש היטב. לא פעם אני עוצר ליד נגן רחוב שמנגן על סקסופון ולא משנה כמה וואטים יש לי במגבר וכמה הרמקול נציל-ממברנה קטנה פשוט לא עושה את זה כמו גדולה.

ומה גודל היחידה הדרוש?
7 אינטש זה מספק או שלא?
ומה עם יחידות קטנות ומהירות בטירוף שבצידה יחידת בס נוספת?
ומה עם יחידה גדולה ואיטית? הוא תדחף הרבה אוויר אבל לא תהיה מספיק מהירה ודינמית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור