התחדשתי... 4K אמרנו

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
כן ראיתי תודה .אפשר דרך אמזון אם כתובת אמרקאית של USHOP אבל זה יוצא באיזור 2500 שקל

אין צורך דרך כתובת אמריקאית. ברגע שהם שולחים לישראל המשלוח מגיע עד פתח הדלת.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אונקיו 809 איציק מסוף 2011

ממליץ לך לרכוש רסיבר מעודכן מאשר להחליף את רמקולי האטמוס שלך.
העליתי סקירה לגבי אינטגרה דגם 4.2.
רסיבר מעולה במחיר שפוי.

רסיבר אינטגרה דגם Integra DRX-4.2 במבחן - רמקולים & אודיו - ביקורות http://www.dtown.co.il/articles/4491.html

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
אני יקרא איציק עוד לא יצא לי לראות אם אני ילך אינטרגה זה יהיה על 5.2 הבנתי שהוא קצת יותר חזק?.לגבי משלוח רק מאייבי כרגע יש משלוח להארץ אמזון לא שולחים את הדגם הזה להארץ אולי יהיה בשלב יותר מאוחר

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113

ה 4.2 רסיבר מבוסס הייקורנט 9 ערוצים מניבים 100 וואט RMS.. אין צורך ברגע שאין לך רמקולים קשים מאוד להנעה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אני יקרא איציק עוד לא יצא לי לראות אם אני ילך אינטרגה זה יהיה על 5.2 הבנתי שהוא קצת יותר חזק?.לגבי משלוח רק מאייבי כרגע יש משלוח להארץ אמזון לא שולחים את הדגם הזה להארץ אולי יהיה בשלב יותר מאוחר

בשביל מה להזמין מאיביי אירופה.. שתהיה מעונין באינטגרה אבדוק לךלגבי מחיר הוגן עם אחריות ל 3 שנים מלאות.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
בשביל מה להזמין מאיביי אירופה.. שתהיה מעונין באינטגרה אבדוק לךלגבי מחיר הוגן עם אחריות ל 3 שנים מלאות.
תודה איציק . סליחה התכוונתי לרמקולים 500sa של קלפיש רסיבר אם אני ילך על אינטרגה אני יקנה בהארץ

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
תודה איציק . סליחה התכוונתי לרמקולים 500sa של קלפיש רסיבר אם אני ילך על אינטרגה אני יקנה בהארץ

הרסיבר הוא הלב של המערכת הרב ערוצי.
אין ספק שישנם רמקולים שמעצימים את חוויית השמע הרב ערוצי.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
הרסיבר הוא הלב של המערכת הרב ערוצי.
אין ספק שישנם רמקולים שמעצימים את חוויית השמע הרב ערוצי.
מקווה שאני יצליח להזדכות על 140 הם עוד סגורים בקרטון .ואז אני יוכל להזמין את 500

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
סנטר 450קלפיש
קידמיים CANTON 590
סראוונד 250 קלפיש
סאאב R-112SW קלפיש

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
י
סנטר 450קלפיש
קידמיים CANTON 590
סראוונד 250 קלפיש
סאאב R-112SW קלפיש

יש לך יופי של סטאפ.
ממליץ לך להתמקד ברכישת רסיבר משובח.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
י

יש לך יופי של סטאפ.
ממליץ לך להתמקד ברכישת רסיבר משובח.
תודה איציק. כן כאב ראש לא קטן הרסיבר.איציק אתה חושב שאם אני יכול להחליף את רמקולי אטמוס שיש לי 140 של קלפיש ל500 לדגם החדש כדאי לי להחליף ?הם עדיין סגורים בקרטון.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
תודה איציק. כן כאב ראש לא קטן הרסיבר.איציק אתה חושב שאם אני יכול להחליף את רמקולי אטמוס שיש לי 140 של קלפיש ל500 לדגם החדש כדאי לי להחליף ?הם עדיין סגורים בקרטון.

תלוי מאוד מה גודל החלל שלך.. ובאיזה תצורה אתה מתכון להתקין אותם.
הרגע שהחלל שלך בינוני לא הייתי ממליץ לך להחליף אותם.

ההפך הוא האתר שלנו נותן לך יופי של פלטפורמה לבחור את הרסיבר המתאים ביותר עבורך.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תלוי מאוד מה גודל החלל שלך.. ובאיזה תצורה אתה מתכון להתקין אותם.
הרגע שהחלל שלך בינוני לא הייתי ממליץ לך להחליף אותם.

ההפך הוא האתר שלנו נותן לך יופי של פלטפורמה לבחור את הרסיבר המתאים ביותר עבורך.
חס ושלום איציק אין לי טענות זה אתר נפלא ומבחנים שלך חבל על הזמן.פשוט יש מבחר ענקי של רסיברים וגם בקרוב יוצאים כבר דגמים חדשים שכנראה יגיעו אםHDMI 2.1 .אז זאת החלטה לא פשוטה .דרך אגב החלל של 26 מר ואטמוסים יהיו צמודים לתקרה משני הצדדים .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
חס ושלום איציק אין לי טענות זה אתר נפלא ומבחנים שלך חבל על הזמן.פשוט יש מבחר ענקי של רסיברים וגם בקרוב יוצאים כבר דגמים חדשים שכנראה יגיעו אםHDMI 2.1 .אז זאת החלטה לא פשוטה .דרך אגב החלל של 26 מר ואטמוסים יהיו צמודים לתקרה משני הצדדים .

לגבי רסיברים חדשים. מה עוזר לך HDMI 2.1.?
אותי זה לא עיניין HDMI 2.1 ורכשתי רסיבר יקר ונהנה ממנו כל רגע.

mcbi2

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
לגבי רסיברים חדשים. מה עוזר לך HDMI 2.1.?
אותי זה לא עיניין HDMI 2.1 ורכשתי רסיבר יקר ונהנה ממנו כל רגע.
לא נעול על זה מחכה שיצאו הדגמים החדשים ונראה אם 2.1 נותן עוד משהו פרט ל8K אם גם פתאם יהיה איזה מבצע על רסיבר שאני רוצה בחול או בהארץ אז אני יזמין בלי להמתין .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
צודק, אמזון ארהב וגרמניה לא נתנו לשלוח את המוצר לארץ....תודה ל ebay שכן, הרמקולים 394 usd משלוח 87usd ומיסים, סה״כ 643 דולר עד הבית.

הזמנת זוג אחד?
במידה וכן... ממליץ לך להתקין אותם בפורנט צמודים לתקרה.

1. לוודא שהמתג מאחור על מצב אטמוס.
2. לחתוך בפרה ב-150Hz

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הזמנת זוג אחד?
במידה וכן... ממליץ לך להתקין אותם בפורנט צמודים לתקרה.

1. לוודא שהמתג מאחור על מצב אטמוס.
2. לחתוך בפרה ב-150Hz

אכן הזמנתי זוג יחיד שימוקם על בפרונט צמוד לתקרה - אין לי חדר אודיו יעודי וחלל המגורים מתחיל להרגיש כמו אולם תצוגת אודיו מכמות הרמקולים והציוד הנלווה.
בנוסף מגבר הק"ב שלי ישנם 7 ערוצים (איני מערבב את מגבר הסטיראו בכל מה שמתקשר לק"ב) כך שברכישת סט אטמוס נוסף אצטרך להוסיף מגבר.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אכן הזמנתי זוג יחיד שימוקם על בפרונט צמוד לתקרה - אין לי חדר אודיו יעודי וחלל המגורים מתחיל להרגיש כמו אולם תצוגת אודיו מכמות הרמקולים והציוד הנלווה.
בנוסף מגבר הק"ב שלי ישנם 7 ערוצים (איני מערבב את מגבר הסטיראו בכל מה שמתקשר לק"ב) כך שברכישת סט אטמוס נוסף אצטרך להוסיף מגבר.

המהלך הזה ייתן לך ליהנות מפורמט אטמוס!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור