בחירת מצלמה למשתמש מתחיל

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
היי,מחפש המלצה למצלמה
MIRORLES או DSLR שעדין לא הצלחתי להבין מי בגדול עדיפה יותר למשתמש.
אני רוצה לצלם בעיקר נופים,טבע,בעלי חיים,ותצפיות מרחוק על הרים וכו'
עד 3500-4000

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השאלה האם אתה צריך מצלמה שמסוגלת לצלם אוביקט נע במהירות ולעקוב אחריו וכן לאפשר לצלם עם זום גדול מרחוק.
זה פשוט מצריך ציוד יותר יקר - נכון שקל להגיד אני רוצה גם וגם וגם, אבל לכל אחד יש תקציב :)

בתקציב שלך עם אתה רוצה מצלמה שמסוגל לצלם מהר וכן לאפשר עדשות זום DSLR תספק לך את התשובה, פשוט גוף כזה יהיה זול יותר ועדיין ל DSLR יש מגוון עדשות גדול יותר.

מצד שני אתה תפספס את היכולות של מצלמות ללא מראה - כמו לדעת איך בדיוק התמונה תיהיה לפני שאתה מצלם, כמו יתרון בגדול פיזי ומשקל, ויכולת לפוקוס מתקדם של זיהוי פנים ועוד ...

אם אתה מוכן לרכוש כעת סט בסיסי ותיהיה מוכן לרכוש ציוד נוסף בעתיד אז אולי אפשר לדבר על ללא מראה.

אז לפני שאני מתחיל להציא לך דגמים - מה חשוב ועד כמה זה חושב

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
היי תודה על התשובה הזריזה!
פחות מחפש תזוזה מהירה של אובייקטים,החלטתי לקנות מצלמה אחרי כמה טיולים בחול שפשוט הרגשתי שהתמונות בטלפון לא ממחישות מספיק טוב את הנוף האמיתי,ואני חובב מאוד צילום וטבע!
בעיקר תמונות של נוף,הייתי בכיוון של DSLR יותר הרגישה לי מצלמה "אמיתית"
אבל הבנתי שעדיף כיום ללכת על מירור לס למרות שהם יותר יקרות בהשוואה לDSLR
מה שחשוב לי זה איכות תמונה גבוהה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצלמות DSLR בתקציב הזה עדיין מדובר על מצלמות כניסה פלוס
לדומגא ניקון D5600 עם עדשת ניקון 18-140 יכול להיות סט מוצלח מאוד
מחיר בארץ יהיה לדעתי שווה או עדיף על מחיר מחו"ל

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=932612

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=858191

מצד שני אני יכול מאוד להמליץ על פנסוניק G85 עם עדשת 12-60 שרכישה מחו"ל הרבה יותר זולה כאן
https://www.amazon.com/gp/product/B06XHC5H9V/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AXCB29L39I26U&psc=1

רכישה מאמזון המחיר בארץ יהיה

Order Summary
Items: ILS 3,142.40
Shipping & handling: ILS 177.27
Total before tax: ILS 3,319.67
Estimated tax to be collected: ILS 0.00
Import Fees Deposit: ILS 719.70
Order total: ILS 4,039.37

יש יתרונות לכאן ולכאן - ה DSLR עם חיישן קצת יותר גדול ובעל יתרון בתאורה חלשה, אבל כאמור זה DSLR עם עדשה בעלת טווח זום יותר גדול, מצד שני פנסוניק מצלמה ללא מראה עם יתרונות של ללא מראה.

אישית הייתי הולך היום על ללא מראה - אבל כאמור אלו שתי אופציות טובות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
תודה רבה!אתה ממש עוזר מהלב!
שמעתי המון המלצות על הסוני A6000
על הניקון D5600 יש כרגע מחיר בארץ של 4000 שקל כולל עדשה של 70-300 ועדשת קיט
או את העדשה שהמלצת בלבד ללא עדשת קיט ב3500

איזה התלבטות קשה!
הבנתי שהבעיה בסוני זה גם תפעול לא נוח וגם עדשות יקרות ופחות מגוון.
המליצו לי בחנות גם על קנון M50
פוגי XT20

ללא ספק בחירת מצלמה היא בין הבחירות המורכבות!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
פוגי מצלמות מאוד מוצלחת אבל כמו סוני גם שם העדשות לא זולות.

מעבר לכך אני כל הזמן אומר רוכשים ציוד צילום שצריך ולא מבצע - עדשת הקיט של ניקון לא ממש עדשה שאני ממליץ עליה.

לא ממליץ על קנון M50 - אין מגוון עדשות מספיק עבור המצלמה וקנון לא כל כך מוצלחים במצלמות ללא מראה - מעניין מי המליץ לך על המצלמה?

למה אתה לא חושב על פנסוניק? איכות התמונה שלה לא פחות טובה מזו של קנון (אולי אפילו טובה יותר גם בתאורה חלשה).

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
המוכרים בMDK ממש התאמצו למכור לי אותה אבל אני לא משתכנע מהר =)
בגדול אתה אומר שאם אני מחליט ללכת על DSLR אז זה הניקון D5600 עם עדשה 18-140
ואם אני הולך על מירור לס לכוון לסוני A6000 עם 18-105
או על פנסוניק G85?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני אישית לא מת על MDK, אם אתה רוכש מצלמה מהם - אז לא עם אחריות שלהם
אם אתה צריך המלצות על חניות אשמח לספק.

אם אתה רוצה מצלמה לטיול אז מירורלס יש לה יתרונות ויש לה חסרונות, חשוב להבין שזמן סוללה של מירורלס יהיה קצת יותר מזה של DSLR ואז כדי לרכוש סוללה נוספת.

פנסוניק היא דגם חדיש נוח לשימוש (יחסית, למי שעובד מטלפון יהיה בכל מקרה זמן לימוד :) ), ה A6000 דגם ישן שהוחלף על ידי A6300 שהוחלף על ידי A6500, אבל הם כבר יהיו יקרים עבורך (זה לא אומר ש A6000 לא תספק תמונות טובות).

רכישה מאמזון היא רכישה מוצלחת יש להם שרות טוב, אבל זה לא שרות בארץ ואת הסט של פנסוניק הזה בארץ יהיה יקר יותר לרכוש.

מעבר לכך אפשר לרכוש במקום ה D5600 את האח הקטן שלו בD3400 שהוא גם זול יותר וגם קל יותר, אותה איכות תמונה, אבל מערכת פוקוס פחות טובה וקצת צילום איטי יותר - בכל מקרה לא ממליץ על עדשת הקיט וכן ממליץ על עדשת 18-140.
יש עדשות אחרות טובות, אבל זה סיפור לפעם אחרת.

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
בוקר טוב!
בגדול זה לא שאני חסר ניסיון לגמרי,השתמשתי במצלמה של קנון SX230 קצת ישנה כבר=)
אני חושב שצמצמתי את האופציות ל3
מבחינת MIRORLES
פוגיפילם XT20 עם עדשה 16-50 (אולי יש לך המלצה לעדשה אחרת )
סוני A6300 עם עדשה16-50
פנסוניק G85
או את הניקון D5600 עם 18-140
שוב מה שחשוב לי זה איכות תמונה גבוהה(ברור שגם תלוי בצלם)
תפעול נוח
ואשמח מאוד להמלצה על חנויות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצלמת קנון מסדרת SX אלו מצלמות קומפקטיות חלקן עם גוף גדול ומגושם ממש לא DSLR למרות שיש שקוראים להן דמוי SLR - אבל זה שיווקי בלבד. ברוב במצלמות שאנחנו מדברים הזום בעדשה הינו ידני וצילום יהיה דרך העינית - שונה ממה שאתה רגיל.

פוג'י X-T20 מצלמה חביבה ביותר עם חיישן מוצלח, עדשת 16-50 היא עדשת קיט שהיא לא רעה כלל, אבל יש לה טווח זום קצר מאוד כפול 3 בלבד ועדשות נוספות למצלמה לא יהיו זולות.

סוני A6000 חיישן מוצלח, אבל מצלמה קצת ישנה - עדשת הקיט 16-50 בנונית מאוד (וגם זום כפול 3 בלבד) ולא מומצלת, כדי לרכוש את המצלמה עם עדשת סוני 18-105 שאומנם לא זולה, אבל טובה ומוצלחת.

פנסוניק G85 דגם מתקם ומאוד נוח לשימוש עם עדשת 12-60 סט נהדר - אחריות של אמזון (אמזון אחת החניות הטובות בעולם לרכוש ציוד), אבל שרות בחו"ל דרך הדואר (איטי אבל עובד).

ניקון D5600 עם עדשת ניקון 18-140 DSLR קלסית (ממש לא דומה למה שהיה לך, צורת צילום שונה לגמרי דרך העיניית בלבד - צילום דרך המסך מאוד איטי, ואיטי יותר ממה שהיה לך ולא נוח, מצלמות ללא מראה טובות בכך) עם עדשה טובה.

אני מאוד אוהב את ארליך בתל אביב, כמו גם את יוגנד בתל אביב, רואים עולם בפ"ת, 2CLICK בחולון, קמרה מיה וסטודיו לנד ברמת השרון.

אם רוכשים מצלמה חשוב לדעת ממי האחריות, ארליך זה גם מעבדה והן טובים אז אחריות שלהן בהחלט אופציה, הדר זה היבואן של ניקון, שמעוני זה היבואן של פוג'י וישפאר היבואן של סוני.

פנסוניק אין ממש יבואן בארץ - היה יוורוקום, אבל הם מתפרקים

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ברור לי שהDSLR שונה המטרה היא להכנס קצת לתחום המקצועי יותר!
לפי מה שרשמת משתמע שפנסוניק היא ההחלטה הטובה,קראתי שהחיישנים שלהם קטנים יחסית למתחרים ושהאיכות תמונה שלהם גם נמוכה ביחד לפוגי וסוני,נכון הדבר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בגדול זה באמת נכון כמה שהחיישן גדול יותר כך הוא מוצלח יותר,
איפה נראה את ההבדל בעיקר שמעלים את רגישות החיישן כלומר מעלים את ערכי ISO ואז בחיישנים גדולים יותר יהיה פחות רעש רקע. אמרתי שזה נכון בגדול, היות ולדוגמא חיישני קנון במצלמות DSLR לא טובים יותר מחישני פנסוניק שקצת יותר קטנים.

בבקשה תמונה זהה ב ISO 3200 שזה יחסית גבוהה

פוג'י X-T20
https://www.imaging-resource.com/PRODS/fuji-x-t20/FULLRES/XT20hSLI03200NR5D.HTM

סוני A6000
https://www.imaging-resource.com/PRODS/sony-a6000/FULLRES/A6000hSL03200NR2D.HTM

פנסוניק G85
https://www.imaging-resource.com/PRODS/panasonic-g85/FULLRES/G85hSLI03200NR6D.HTM

ניקון D5600
https://www.imaging-resource.com/PRODS/nikon-d5600/FULLRES/D5600hSLI03200NR2D.HTM

עד כמה ההבדלים ברעש אתה רואה בתמונות - את תתיחס לגוונים או גודל התמונה.

מעבר לכך עד כמה נושא איכות התמונה חושב יותר ממגון עדשות או מנוחות שימוש או ממשקל וגדול המצלמה.

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
מאוד קשה לשים לב להבדלים !
במידה והלכתי על הפוגי איזה עדשה אתה מממליץ חוץ מהקיט

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זו בדיוק הבעיה עם פוג׳י עדשות זום פרט לקיט יקרות

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
מה זה למשל יקר?אם עדשת זום נחמדה של הסוני עולה 2500
אז כמה יעלה בפוגי?
ראיתי דווקא אחת ב
1700

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
יש גם את המצלמה עם
Fujifilm X-T20 + 18-55mm Lens

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ואולי אפשר לגלוש בתקציב גם למצלמה הזו
Sony Alpha a7 camera + 28-70mm/3.5-5.6 OSS Lens
איך היא?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תראה פוג'י מצלמה טובה ה X-T20 בעלת חיישן מוצלח - אין מבחור עדשות זום בתקציב זול, יש כמה עדשת טווח זום של 15 עד ה 50 אבל עדשות נוספות יהיו יקרות או שהולכים על עדשות פריים (עדשות ללא טווח זום כלל כלומר כמו עדשה 35ממ ועדשה כמו 50ממ עדשות מעולות אבל כאמור ללא זום) , זה מתאים לך?

מצלמת סוני A7 היא מצלמה עם חיישן יותר גדול מאלו שדיברנו עליו עד כמו - שזה נהדר לאיכות התמונה, אבל גם דורש עדשות יקרות וכאמור העדשות של סוני גם מאוד יקרות עדשת 28-70 עדשה לא רעה, אבל היא פחות מזום כפול 3 אתה יכול לחיות עם זה?

אם אתה יכול לעלות בתקציב לך על סוני A6300 במקום A6000 ותשאר עם עדשת 18-105.

אני באמת כבר לא מבין מה אתה מנסה למצוא? מצלמה טובה עם מספר עדשות או סט עם עדשה אחת, או אולי אתה קופץ מעבר למה שאתה צריך?

לדעתי זה שיש ציוד יותר טוב ויותר יקר - לא בטוח שזה מה שאתה צריך

sasson88

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אני פשוט רוצה לחסוך קנייה מיותרת של עדשה נוספת אחרי חודש מקניית עדשת הקיט ולכן אני מנסה לקנות עכשיו את המצלמה עם עדשה אחרת שהיא לא קיט!
חשבתי רבות על ה6300 עם העדשה שאמרת זה נשמע ממש טוב
לפוגי יש עדשה בסגנון של 18-105?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור