הודעה מועברת - כבל מושאל ממאסטרו אודיו שלא הוחזר

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
לפני כמה שבועות השאלתי ליומיים לצורך הדגמה כבל חשמל של SINE מדגם Coliseum.
לצערי לא תיעדתי באותו רגע את ההשאלה. הכבל לא הוחזר ואני לא מצליח
להיזכר מי השואל
icon_cry.gif

הכבל Mk 1 עם שרוול בצבע שחור \ ירוק.

אם אתה קורא את ההודעה, אם מישהו יוגע במקרה אצל מי הוא - בבקשה צור קשר.

תודה!
עופר.

003127rknb36rv97b7779k.jpg

054-3160030

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אחד מניאק חסר מצפון יכול לפגוע באמון בכל הלקוחות הפוטנציאליים ולהוציא חשק לתת מוצרים לבדיקה בבית. ברכה לא תצא מזה ואינשאללה כל הסכום של העקיצה ילך לתרופות. :שטן:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חוצפה, אין לי מילה אחרת.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
ממש עצוב לי לשמוע עופר:mad:
אבל אותו אדם ניצל את טוב ליבך וגם שאתה
שחכת מיזה וזה ממש גועל נפש
ואני מאמין שעוד תזכר לי נתת את הכבל

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
לא כבל ולא נעליים . סתם פירסומת סמוייה לבית העסק . כאילו הלווה כבל . גם בפרום השחור הוא פירסם את ההודע הזו
שם אני לא כותב .

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
לא כבל ולא נעליים . סתם פירסומת סמוייה לבית העסק . כאילו הלווה כבל . גם בפרום השחור הוא פירסם את ההודע הזו
שם אני לא כותב .

לא יפה.
זה גם בכלל לא עופר כתב את ההודעה כאן.
אני חבר פורום שראה את ההודעה ב hifimusic ועל דעת עצמי העברתי אותה גם לכאן, כדי שאם מי ששאל את הכבל ולא קרא שם אולי יקרא כאן.
גילוי נאות..
מעולם לא הייתי במאסטרו אודיו ולא קניתי שם כלום.
אוהד

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אז שם בעל העסק עשה פרסומת סמוייה לעסק שלו. ןאתה נפלתה בפח . ופרסמתה כאן את העסק שלו . אם בעל עסק לא מכיר אדם . נותן לו כבל בהשאלה . זה הזוי. אדם לא מוכר לבעל חנות . אומר לו תלווה לי כבל מחר אחזיר לו . לוקח מס' טלפון לפחות מימנו.הוא לא נתן את הכבל לאדם שקנה אצלו דברים והוא מכיר אותו. זה אדם זר שניכנס וביקש כבל . לרסיבר שקנה אצל סוחר אחר . ןהוא בטוב ליבו נתן לו כבל. אני הייתי אומר לאדם. לך לחנות שמימנה קניתה את הריסבר

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
אז שם בעל העסק עשה פרסומת סמוייה לעסק שלו. ןאתה נפלתה בפח . ופרסמתה כאן את העסק שלו . אם בעל עסק לא מכיר אדם . נותן לו כבל בהשאלה . זה הזוי. אדם לא מוכר לבעל חנות . אומר לו תלווה לי כבל מחר אחזיר לו . לוקח מס' טלפון לפחות מימנו.הוא לא נתן את הכבל לאדם שקנה אצלו דברים והוא מכיר אותו. זה אדם זר שניכנס וביקש כבל . לרסיבר שקנה אצל סוחר אחר . ןהוא בטוב ליבו נתן לו כבל. אני הייתי אומר לאדם. לך לחנות שמימנה קניתה את הריסבר
מאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
בפורום HT הכחול. מודע כזו הייתה אחרי 5 דקות נימחקת על פירסום סמוי .
לעורכי דין אסור לפרסם בעיתון מודעות על עצמם . אז מה עושים עורכי דין ?
הוא כותב : לעורך דין X העוסק בתחום הבנייה . והגישור שנים רבות . דרוש פקידה . למתאימים מס' פקס XX
כאן העורך דין פירסם את עצמו ועיסקו . ואת הפקסים שמקבל זורק לפח . בהרבה תחומים יש פירסום סמוי . שאנשים חושבים שזה נכון

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
מה בעל העסק זקוק לפרסומת סמויה כאשר הוא יכול לעשות פרסומת גלויה ללא כל עלות?
כמו אוהד, גם אני מאחל לך בריאות

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
פרסומת גלויה עולה כסף . כי הפורום מתפרנס מזה . הוא קיים על מנת לעשות $$ . בפירסומת סמויה . בעל העסק מציג עצמו שבות בחור טוב . ופירסם את העסק שלו. בפורום HT . שם המנהל מוחק מיד הודעות מהסוג הזה . ראיתי במו עניי . הודע מבסוג הזה . ומיד נימחקה
הבנתה? . ליפני כ30 שנה . כאשר לא הייה אינטרנט . אני עסקתי באנטנות. פנה אלי עיתון מאוד מפורסם . היציע לי עיסקה . שאני יפרסם 4 פעמים היום שיש מודע על התקנת אנטנות . ובפעם החמישית . יכתבו עלי כתבה שגילו מתקין מיקצועי. עם כול המעלות הטובות עלי . הכול תמורת סכום מכובד . כמובן שלא היסקמתי
שבת שלום ומבורך

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אתה שובר שיאים, קרמר.
גם השיא הקודם היה שלך.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
פרסומת גלויה עולה כסף . כי הפורום מתפרנס מזה . הוא קיים על מנת לעשות $$ . בפירסומת סמויה . בעל העסק מציג עצמו שבות בחור טוב . ופירסם את העסק שלו. בפורום HT . שם המנהל מוחק מיד הודעות מהסוג הזה . ראיתי במו עניי . הודע מבסוג הזה . ומיד נימחקה
הבנתה? . ליפני כ30 שנה . כאשר לא הייה אינטרנט . אני עסקתי באנטנות. פנה אלי עיתון מאוד מפורסם . היציע לי עיסקה . שאני יפרסם 4 פעמים היום שיש מודע על התקנת אנטנות . ובפעם החמישית . יכתבו עלי כתבה שגילו מתקין מיקצועי. עם כול המעלות הטובות עלי . הכול תמורת סכום מכובד . כמובן שלא היסקמתי
שבת שלום ומבורך
לא יפה.
על איזה בסיס אתה אומר את זה?
מי שמכיר את עופר יודע שהוא נאות להשאיל ציוד שלו (אני בעצמי השאלתי ממנו מס' מוצרים, את חלקם רכשתי ואת חלקם לא, והחזרתי).
חוצמיזה, כל יבואן יכול להעלות פוסט (בפורום המסחרי), ללא צורך ל"שקר", ל"תחמן" (פשוט לרשום "הגיע כבל X... "... "ראו ביקורות של ... מהמגזין...".
אין חוק שאוסר זאת.

גילוי נאות- אני מכיר את עופר ורשתי ממנו בעבר, כמו גם מיגאל לסרי, ערן פוגל, לוני, מישל, אמיר ארמה, מיגאל סבו....
ערב טוב.
ניר

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
לא כתבתי שהוא לא משאיל ציוד לחובבים!!
מי שרוצה ליקנות כבל שעולה כמה אלפי שקלים .
יש לו בבית מערכת של עשרות אלפי שקלים . לשיפר הצליל שהוא גם כך מעולה .
את המערכת היקרה הוא קנה אצל סוחר אחר . ונתן לו רווחים טובים של עשרות אלפי שקלים .
רק כבל הוא השאיל אצל . אצל פותח השירשור
הרי יותר קל הייה לו.ללכת איפו שקנה מערכת יקרה מאוד . ושם היו לו משאילים כבל
"והגנב" בחר ללכת לעופר דווקה ליגנוב כבל . ולא לחנות שקנה שם את המערכת היקרה שלו
ועופר האמין לאלמוני . שיחזיר את הכבל השווה כמה אלפי שקלים. מבלי לישאול אפילו לשמו
כזו תמימות אתם מפגינים כאן . מוזר

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
התחום הזה הפך להיות גועל נפש אחד גדול לכאן ולכאן ולכל השטויות שמאכילים אותנו בינלביין.
תהנו.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
התחום הזה הפך להיות גועל נפש אחד גדול לכאן ולכאן ולכל השטויות שמאכילים אותנו בינלביין.
תהנו.
מה כוונת המשורר ? לא הבנתי את הכתוב !

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תאמת אני לא נתקלתי בכל 20 שנותי במקצוע , בלקוח שהשאיל מוצר או כבל ולא החזיר או שכח להחזיר.
אני מניח שהלקוח , כאודיופיל , חבר בפורומים השונים , ונתקל במודעה .
מקווה שיוחזר במהרה לעופר.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
אחלה פרסומת לאנטנות!
המיקצוע אנטנות מת מיזמן . את המכה האחרונה נתן "העידן + " קונים ממיר ב100 ש"ח מחברים אנטנה פנימית . שמים על הממיר או ליד החלון . ויש לך 6 ערוצים בעברית . בקיץ קולטים גם קפריסין ומעזה

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
ניסיון יפה, אחת הפרסומות המתוחכמות שראיתי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור