Canon PowerShot SX70 - מישהו התנסה כבר?

mmMigy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מחפש סקירה אמיתית (לא "על הנייר") של הדגם החדש של ה-powershot ולא מוצא. מישהו כבר התנסה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
השאלה היא למה SX70?

mmMigy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
יש לי Nikon d5500 עם עדשת ניקון 18-140. היא מצוינת ואני אמשיך להשתמש בה, אבל יש לה שני חסרונות לטיולי הייקינג ארוכים בהרים: היא כבדה ואורך המוקד שלה מוגבל (cropping לא מספיק טוב כשאני רוצה להתמקד בחיה רחוקה לדוגמא).
חשבתי שהפתרון הוא עדשה עם אורך מוקד גדול יותר, אז קניתי את ה-Nikkor 18-300 ומכרתי אותה אחרי שבוע, כשהבנתי שכדי לקבל תמונה חדה אני חייב חצובה וכשקלטתי כמה זה לא בא בחשבון מבחינת משקל.
נראה לי שה-SX70 יכולה להיות פתרון טוב - גם קלה יחסית (600 ג') וגם עם זום X65 אופטי. הייתה לי SX40 בזמנו ונהנתי משני הפרמטרים שחסרים לי ב-DSLR, ואיכות הצילום לא הייתה רעה בכלל.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם אתה מצלם עם DSLR וחושב שאיכות התמונה של SX40 לא רעה בכלל - אני מרים ידים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בהצלחה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
האמת, נראה שהרמת ידיים מהתגובה הראשונה. אגב, שמתי לב שבתמונת פרופיל אתה מרים ידיים ;-)
בכל זאת, אם מישהי או מישהו התנסה במצלמה או ראה סקירה איפשהו - אשמח מאוד!

לא חסר סקירות, ממה שקראתי עכשיו - לא להיט
מה עם איזה סוני rx100 ?

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לא חסר סקירות, ממה שקראתי עכשיו - לא להיט
מה עם איזה סוני rx100 ?
נראה לי שהסוני לא עונה על הדרישה של זום גדול.

mmMigy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אתה צודק michael123, בסקירות הקיימות אין איזה התרשמות חיובית ברורה מהקנון החדשה. רוב הסקירות שראיתי הן של אנשים שלא ניסו אותה בעצמם אלא רק הביעו את דעתם על הנתונים שעל הנייר.
לגבי הסוני RX100 - ממה שהבנתי הגרסה האחרונה (VI) באה עם זום אופטי יחסית נמוך (8.3X). לשם השוואה, בקנון החדשה יש 65X ובניקון P1000 יש 125X! השאלה אם המספרים האלה שווים משהו בפועל. את הניקון אני לא אקנה בכל מקרה כי היא כבדה מאוד, אבל את הניקון אני שוקל...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
שאלה האם אתה מחפש איכות או מספרים :)

ל-RX יש שם מאוד טוב בכל מה שקשור לאיכות תמונה בגוף מאוד קומפקטי
אני מניח כי בהגדלת הזום בגרסת ה-VI הם שמרו על איכות, אבל אתה צריך לבדוק זאת לעמוק, אני די סקפטי לגבי 24-200

כדי לקבל איכות אופטית טובה עבור 125X אני חושב שאתה צריך עדשה בגודל של מקל בייסבול

mmMigy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
כן, זה תמיד מצטמצם בסוף לשאלת האיכות מול כמות... :מבולבל:
קיצר, צריך לחשוב על זה עוד קצת... כרגע מקפיא את רעיון הקנון, אולי סקירה רצינית יותר בהמשך תשנה את דעתי.
תודה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור