האזנה ראשונית למערכת האודיו של משה דימיטשטיין-מיני כתבה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בשיטה האירופית המשמשת גם בארץ, מתח זרם החילופין הביתי הוא כ-230 וולט.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם מכשיר חשמלי נשמע שונה לאורך התחום בין 220-240 וולט אזי הוא ראוי להיזרק לכל הרוחות.
אתה יודע את זה כי תכננת ווהוצאת מקו הייצור מאות ואלפי מוצרי חשמל שונים?
או בגלל שיש לך מקלדת וגישה לאינטרנט?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מכשירים הם בהגדרה 220-240 , אך בכול אופן מה נותן מתח גבוהה מ220 הרגילים?

תודה
אם מכשיר חשמלי בימנו, דגש בימנו,נשמע שונה לאורך התחום בין 220-240 וולט אזי הוא ראוי להיזרק לכל הרוחות....... ובעצם גם לתת 2 סטירות חזקות למהנדס שתכנן אותו;)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

נראה לי שאתה פותר בעיות בחשמל עם פעמונים ורזונטורים ?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
כתבה מעניינת בעיקר בגלל הגישה של משה לתחום, ובכלל לדעתי שווה לעשות מיני סדרה של ביקורים בבתים של חברים עם מערכות מיוחדות ומעניינות.
תודה תומר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

ולעצם העניין, אם מכשיר רפואי יכול לעבוד בטווח מתחים 220-240 וולט גם מכשיר אודיו מסוגל....או שאודיו זה קסם, מסתורין ופעמונים קטנטנים ....רוזי1.....

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כתבה מעניינת בעיקר בגלל הגישה של משה לתחום, ובכלל לדעתי שווה לעשות מיני סדרה של ביקורים בבתים של חברים עם מערכות מיוחדות ומעניינות.
תודה תומר
יש לתומר בעיה עם מחלקת הגירה לדעתי. אין לו ויזה לקו רוחב צפוני מהרצליה או דרומי מרחובות בעיה. :)

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
ולעצם העניין, אם מכשיר רפואי יכול לעבוד בטווח מתחים 220-240 וולט גם מכשיר אודיו מסוגל....או שאודיו זה קסם, מסתורין ופעמונים קטנטנים ....רוזי1.....
זרם ה-BIAS משתנה. גם במגברי TR וגם בשפופרות.
טריודות בייחוד.
(ורד)
R

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יש לתומר בעיה עם מחלקת הגירה לדעתי. אין לו ויזה לקו רוחב צפוני מהרצליה או דרומי מרחובות בעיה. :)

משה גר צפונית להרצליה :p.

הצפונים לא מזמינים אותי :rolleyes: וגם הדרומים לא מזמינים אותי, שם אני מחוק :eek:.

יש אנשים בפורום שתופסים יוזמה מתקשרים ומזמינים אותי :).

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
וואו. טיעון... מוחץ. חדשני. לא שמענו אותו אף פעם.
מה לגבי הביטים בכבל דיגיטלי? זה תמיד 0 או 1, כן? אה, אז זאת הסיבה שאין הבדל בין כבלים דיגיטליים?

אבל בין כבלי רמקולים יש הבדל. כן?

רוברט אתה רוצה שאפתח לך בלוג שבו תוכל להעלות את כל הגיגיך? יש לי כבר רעיון לקטגוריות:
www.robert-audio.blog/the-truth/visual-acoustics/
www.robert-audio.blog/the-truth/electricity-conspiracy/
www.robert-audio.blog/the-truth/amplifiers-are-all-the-same/
www.robert-audio.blog/the-truth/blind-tests/
שים לב, אלה קטגוריות, לא עמודים. על כל אחת כזאת תוכל לאכול ת'ראש כאוות נפשך, ואז תוכל פשוט לשלוח לנו קישורים כאן.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט אתה רוצה שאפתח לך בלוג שבו תוכל להעלות את כל הגיגיך? יש לי כבר רעיון לקטגוריות:

מתנוש, כפרון, תזכה למצוות ולמעשים טובים על הפיתוח הרעיוני של ה- Multi-Blog שלי....ושוב תודה ושבת שלום

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אם מכשיר חשמלי בימנו, דגש בימנו,נשמע שונה לאורך התחום בין 220-240 וולט אזי הוא ראוי להיזרק לכל הרוחות....... ובעצם גם לתת 2 סטירות חזקות למהנדס שתכנן אותו;)

הבעיה במכשירים עם ספק וייצוב מתח ליניארי שהם זקוקים למתח גבוה יותר לפני המייצב מאשר אחריו...
ואם מתח הרשת נמוך בהרבה אז גם אין ממה לייצב.
אתה אמור להבין זאת אינטואיטיבית.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בשורה התחתונה מה אתה אומר ......שמכשירים רפואיים מצליחים לייצב ואודיו לא ניתן לייצוב?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בשורה התחתונה מה אתה אומר ......שמכשירים רפואיים מצליחים לייצב ואודיו לא ניתן לייצוב?

בשורה תחתונה, ספקים ממותגים יכולים לשמש במיכשור רפואי אך באודיו הם לא רצויים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
...ובעולם עדיין לא המציאו ספקים לינאריים עם ייצוב..... נניח ל PRE ו Compact......נכון ?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
...ובעולם עדיין לא המציאו ספקים לינאריים עם ייצוב..... נניח ל PRE ו Compact......נכון ?

לא, ממתי מייצבים ספקים לינאריים??
האם שמעת אי פעם על ספק לינארי מיוצב...:eek:
תפתח את מגבר ההספק שלך ותראה אם יש שם מייצב אחד לרפואה... אם יש, אתה מקבל ממני זיכוי מלא.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ואללה לא מייצבים ספקים לינאריים עם מייצב במוצא ???..... ב PRE ו COMPACT..... מחקת מיליארד COMPACT -ים מהעולם ?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
תודה לכולם וכמובן תודה לתומר שעשה אחלה כתבה!

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
משה,

לא שאלתי אותך מה הפירוש לשם משה625?

תודה רבה שהרשת לנו להיכנס לביתך ולשתף באמצעותי, את מערכת האודיו שלך :).

הכתבה אצלך "הזיזה" משהו לאנשים בפורום, שהתחילו לחשוב על רזונטורים (גם קפיצים) ופעמונים, כהוצאה לא יקרה. באותה הזדמנות, סליחה על הרזונטור ליד הספה, שמעכתי בצילומים ;).

השמעת דרך המחשב את "דיאנה קרול" ואנשים בפורום התחילו "לדאוג", שזו המוזיקה שאתה מאזין לה. בפועל יש לך שני כותרים שלה מתוך 500 + תקליטים שהם מוזיקה נטו. הוכחת לאנשי הפורום שזה לא נכון.

באמצעותך אני מגדיל את מעגל החברים :אצבע מורמת.

תומר

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
משה,

לא שאלתי אותך מה הפירוש לשם משה625?

תודה רבה שהרשת לנו להיכנס לביתך ולשתף באמצעותי, את מערכת האודיו שלך :).

הכתבה אצלך "הזיזה" משהו לאנשים בפורום, שהתחילו לחשוב על רזונטורים (גם קפיצים) ופעמונים, כהוצאה לא יקרה. באותה הזדמנות, סליחה על הרזונטור ליד הספה, שמעכתי בצילומים ;).

השמעת דרך המחשב את "דיאנה קרול" ואנשים בפורום התחילו "לדאוג", שזו המוזיקה שאתה מאזין לה. בפועל יש לך שני כותרים שלה מתוך 500 + תקליטים שהם מוזיקה נטו. הוכחת לאנשי הפורום שזה לא נכון.

באמצעותך אני מגדיל את מעגל החברים :אצבע מורמת.

תומר
ל 625 אין משמעות מיוחדת, סתם מספר. ..לגבי דיאנה קרול כל אחד שיקשיב לאיזה מוזיקה שהוא אוהב. לפעמים אני אפילו שם לי חוליו אגלסיאס או גיטרת הזהב. אז מה זה לא מוזיקה? ככה אני אוהב.
לגבי רזונטורים אני חושב שאנשים/אודיופילים לא באמת יודעים מה האפקט שהם עושים בחדר מטופל וגם בחדר לא מטופל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור