זיכרון משעשע

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לפני שנה בזמן שהתקיימה תערוכת האודיו בכפר המכביה, אני טיילתי באנגליה. הינה מה שכתבתי בפייסבוק ב 10 לאוקטובר 2017:
בכפר המכבייה מתקיימת בימים אלה תערוכת ציוד אודיו ווידאו שמארגן - ולא בפעם הראשונה - אתר די טאון. אני קורא חוות דעת נלהבות, לכו להתרשם במקומי. כרטיס עולה משהו כמו 50 ש"ח ובתמורה מספר אולמות בהם מוצגים מוצרים איכותיים מאוד, חלקם גם מאוד יקרים, כך שמדובר בחוויה מיוחדת. מניסיוני מהתערוכת משנים קודמות, ממליץ מאוד! והינה קראתם עוד אחד מפלאי הטבע: אריה גור, ציוני נלהב, ממליץ מאנגליה, מדינה בה מיוצרות מערכות היי אנד מהטובות בעולם, על תערוכת סטריאו בתל אביב...[QUOTE/]

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לפני שנה בזמן שהתקיימה תערוכת האודיו בכפר המכביה, אני טיילתי באנגליה. הינה מה שכתבתי בפייסבוק ב 10 לאוקטובר 2017:

יפה!!!

אבל אם היית באמת נלהב היית חוזר לארץ, ניכנס לתערוכה ומשם, עולה על מטוס וחוזר לאנגליה.;)

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
וזה מה שעשיתי אחרי התערוכה במכביה,
"טסתי" ישר לטאבה,,,

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וזה מה שעשיתי אחרי התערוכה במכביה,
"טסתי" ישר לטאבה,,,

אין כמו טיול למצריים להכיר את השבטים של דעא״ש. כמו הטיולים לאפריקה בשביל לראות את בני השיין רק שבמקום כידונים הם עם קלצ׳ניקוב...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אין כמו טיול למצריים להכיר את השבטים של דעא״ש. כמו הטיולים לאפריקה בשביל לראות את בני השיין רק שבמקום כידונים הם עם קלצ׳ניקוב...
אותי שדדו פעמיים עם אקדח באפריקה ככה שאין לך מה להתלהב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור