Sony rIII או סוני III

טארה7

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי מתלבטת איזו מצלמה לקנות
Sony rIII או סוני III
זה 3500 שקל הבדל ואני לא בדיוק בטוחה לה? אשמח להצעות.
אני מצלמת בעיקר צילומי רחוב, טבע, מזון וקצת פסטיבלים ואירועים ווידאו מאוד חשוב לי תודה רבה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הסוני a7r iii יותר טובה מה a7iii, אבל זה לא אומר שה a7 iii לא מצלמה מדהימה ומאוד מוצלחת ולדעתי תספק אותך מעל הראש, ואת ההפרש אפשר להשקיע בעדשה טובה יותר

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
מערכת הפוקוס של הR3 פחות טובה , לא ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן, אבל זה לא אומר שה a7 iii לא תפקס מעולה ומהר.

Golan Ziv

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
הייתי הולך על ה a73 ולא על a7r3
a73 מציגה יכולות יותר טובות באיזו גבוהה

Golan Ziv

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
שתיהן מצלמות מצויינות. קחי בחשבון שהעדשות האיכותיות עבורן יקרות בטירוף וממש לא מצדיקות את המחיר. לכן מעבר להשקעה במצלמה את צריכה להשקיע עוד 6-9 אלף על עדשה מקצועית וזה כבר ממש לא משתלם. גם אני חשבתי לרכוש את הסוני בהתחלה (מכרתי את הניקון המדהימה שלי בגלל המשקל) וחשבתי לעבור לסוני. אבל אחרי שלמדתי את הנושא היה ברור לי שאני לא אגיע לאיכות כמו שהיתה לי במצלמת ניקון אלה אם ארכוש עדשה סופר יקרה (וגם סופר כבדה) ואז בעצם לא עשיתי בזה שום דבר. נראה לי שאלך על מצלמת פוג'י בסוף גם קלה (יחסית) וגם יש להם עדשות מדהימות במחירים סבירים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שתיהן מצלמות מצויינות. קחי בחשבון שהעדשות האיכותיות עבורן יקרות בטירוף וממש לא מצדיקות את המחיר. לכן מעבר להשקעה במצלמה את צריכה להשקיע עוד 6-9 אלף על עדשה מקצועית וזה כבר ממש לא משתלם. גם אני חשבתי לרכוש את הסוני בהתחלה (מכרתי את הניקון המדהימה שלי בגלל המשקל) וחשבתי לעבור לסוני. אבל אחרי שלמדתי את הנושא היה ברור לי שאני לא אגיע לאיכות כמו שהיתה לי במצלמת ניקון אלה אם ארכוש עדשה סופר יקרה (וגם סופר כבדה) ואז בעצם לא עשיתי בזה שום דבר. נראה לי שאלך על מצלמת פוג'י בסוף גם קלה (יחסית) וגם יש להם עדשות מדהימות במחירים סבירים

אם אתה לא לחוץ לרכוש כעת - יכול להיות שכדי לך לבדוק את ניקון Z6

Golan Ziv

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
אני לא לחוץ. ובכל מקרה אני אצטרך עדשות חדשות עבור סדרת ה Z
אני חושב שאני אלך על ה Fuji XT-3 שאמור לצאת בעוד כמה ימים ובטח יגיע לארץ בחודש הבא

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם יש לך עדשות ניקון אז בעזרת מתאם ניתן יהיה להשתמש בהן - יותר מכך תוכל לרכוש ממבחר עדשות ניקון עם מתאם זה - או לרכוש עדשות חדשות של ניקון עבור מצלמה זו הן צפויות להיות זולות מעדשות סוני.

אני לא אומר ש X-T3 לא מצלמה מוצלחת - היא מצלמה מעולה, אבל היא עדיין APS-C ולא FF, השאלה מה אתה מחפש במצלמה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור