המלצה למצלמה, צורך עיקרי - וידיאו, יוטיוב וכו' צורך משני תמונות.

boazderi

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
היי חברי היקרים, אני קונה את המצלמה הראשונה שלי.
אין לי רקע או הבנה בתחום ולכן אשמח לשמוע את דעתכם המקצועית והחשובה :)
הצרכים העיקריים הם - סרטונים קצרים, הדרכות, ערוץ יוטיוב של חברה בה אני עובד ועוסק בקידום תכנים שלה במדיות הדיגיטליות.
תקציב - לא נקבע מתוך חוסר הבנה.
בגדול המטרה זה לקבל כלי שיכול לשמש ברמה טובה למטרות שכתבתי כאן למעלה בתקציב הגיוני כלכלית.
רוב הצילומים יתבצעו בסביבה של מבנה, או אולמות.
חשוב גם שההקלטות יהיו איכותיות וברמה מספקת וברורה.
אשמח לשמוע גם באיזה טווח מחירים ניתן להשיג משהו שיספק את הסחורה בצורה טובה, ואז אהיה יותר ממוקד.
תודה רבה לכל העוזרים, מעריך מאוד :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם מדובר על סרטונים שעולים לערוץ יוטיוב - גם מצלמה של טלפון יכולה לספק את סחורה.
כדי להשקיע במכישר הקלטה חיצוני טוב ובתוכנת עריכה של וידאו.

מצד שני יש פתרון של הרבה יותר יקרים של אלפי שקלים ויותר - כך שאני לא ממש יודע מה רמת האיכות שאתה מחפש
ומשפט של אני חפש איכות טובה - הוא חסר משמעות היות וכל אחד יכול לראות זאת בצורה שונה

boazderi

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
תודה רבה כרמי על העזרה.
צודק... המונח "טוב" הוא אכן סובייקטיבי מאוד.
אנסה להגדיר יותר טוב, שיראו באופן נורמלי, לא חייב 4K וכו' חשוב שישמעו באופן ברור, גם כאן אין צורך ברמה של אולפן מקצועי אלא שהשמע יהיה ברור למי שצופה.
בגדול כרגע בתוכניות זה הדרכות אינטרנטיות בערוץ אך לא מין הנמנע שנגוון לעוד כיוונים נוספים כמו תיעוד רגעים מהיומיום וכו'.
במידה והפלאפון שלי קצת מיושן (גלקסי S6) וכדאי שאחליף בשביל איכות ברמה טובה אתה חושב שגלקסי 9 יספק את הסחורה? ואם יש מכשיר אחר אז איזה?
תודה רבה על העזרה!:לב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בתאורה טובה מצלמה של טלפון תעשה את העבודה ככול שהתאורה פחות טובה יהיה צרוך במצלמה איכותית יותר
בהקשר של סאונד אפשר להשתמש במכשיר הקלטה חיצוני ולחבר בין אודיו ולוידאו בעריכה.

בגדול פנוסניק מאוד מצלחים בוידאו ומצלמה כמו G7 עם עדשת קיט 14-42 יכולה להיות אפשרות מאוד מוצלחת
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=900543

כמובן שהאחות הגדולה שלה GH4 או בכלל GH5 בכלל יותר טובות לכך - ונחשבות פתרון המעודף לצלמי וידאו (אבל ה G7 לא רחוקה משם)

boazderi

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
אני הולך לעבוד בעיקר בתאורה סבירה ומעלה, לכן כנראה אבחר בטלפון חדש.
תודה רבה כרמי היקר, מעריך מאוד על העזרה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור