מעריכים את המוסיקה של עומר אדם? אני לא מבין ממה ההתלהבות.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
מוכרח לציין שרוחו איתנה.והעיקר עדיין מנגן נפלא.

מקווה שרוחו איתנה תמיד והוא לא מ: "הגברים בוכים בלילה". בכל מקרה לאן שהוא הגיע ולא רק הוא, גם מירי אלוני ואחרים לא מוסיף לנו כחברה, הרבה כבוד.
אגב, זה מזכיר לי את ההבדלים בין ה"אימפריה הכלכלית" של אייל גולן, לבין הדלות המחפירה של זוהר ארגוב ועם זאת לדעתי, גם בהמשך, במבחן הזמן, השירים של זוהר ימשיכו להיות נכסי צאן ברזל של הז'אנר.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
מקווה שרוחו איתנה תמיד והוא לא מ: "הגברים בוכים בלילה". בכל מקרה לאן שהוא הגיע ולא רק הוא, גם מירי אלוני ואחרים לא מוסיף לנו כחברה, הרבה כבוד.
אגב, זה מזכיר לי את ההבדלים בין ה"אימפריה הכלכלית" של אייל גולן, לבין הדלות המחפירה של זוהר ארגוב ועם זאת לדעתי, גם בהמשך, במבחן הזמן, השירים של זוהר ימשיכו להיות נכסי צאן ברזל של הז'אנר.

התנהלות כלכלית חכמה,וסביבה תומכת
מי שגדל בחוסר כל וקצת חושב על העתיד מתנהל בחסכנות ובחכמה
כמובן שיועצים ואנשים חכמים סביבך אף פעם לא הזיקו
לזהר ארגוב לא היו את הדברים האלו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין לי מושג מה אתם יודעים או לא יודעים על ארגוב. אבל אעדכן אתכם שבזמנו הוא עשה יותר כסף ממה שאתם יכולים לדמיין (הכל הלך על סמים) ובאותה תקופה, הוא נחשב ל"תת תרבות"

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
לילה אחד די מאוחר פגשתי את זוהר ארגוב ב"שוארמה חזן" טרם היותו אימפריה.
כולנו אכלנו שם בעמידה,נילוו לזוהר אז מספר אוכלי חינם.
כשסיימו לאכול,זוהר הוציא מכיסו חבילת שטרות($)
שיכלה אז לכסות מערכת היי אנד מכובדת.
ושילם 200$ על הארוחה שעלתה אז אולי 50$.
הבעלים של המקום סרב לקחת את התשלום ועמד על כך שישלם רק מה שמגיע.
ללמדכם,שכסף לא חסר לו.

נערך לאחרונה ב:

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, צריך לבדוק עם האמרגנים שלו, האחים ראובני, אביגדור בו מוש ועוד, מה הם השאירו לו.
ברור שבחלק מהזמן הוא לא היה כשיר לקרוא את "האותיות הקטנות" בחוזים בגלל נושא הסמים שלצערנו, מהווה חלק בלתי נפרד מאורח החיים, גם אצל זמרים גדולים בינלאומיים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כסף בלא מעט מקרים לא קשור בהכרח לאיכות השירה, בחו"ל, למשל לא מעט זמרים הופכים למפיקים, בעלי אולפן הקלטות, מפיצים מוזיקה של אומנים שהם מטפחים ועוד. קשור יותר לחוש עסקי וייזמות.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113

עמי

לאייל אימפריה בזכות ניהול נכון!!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אין לי מושג מה אתם יודעים או לא יודעים על ארגוב. אבל אעדכן אתכם שבזמנו הוא עשה יותר כסף ממה שאתם יכולים לדמיין (הכל הלך על סמים) ובאותה תקופה, הוא נחשב ל"תת תרבות"

לא רק על סמים.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
עמי

לאייל אימפריה בזכות ניהול נכון!!

זה נכון אבל גם בגלל טמטום ותרבות השופוני...

אם בערב יום העצמאות בזמנו, הוא עשה מה שזה שחתום על ההזמנה, לא מרוויח ב- 5 שנים, זה טמטום.
כנ"ל גם באירועים פרטיים בהם משלמים סכומים הזויים, רק בגלל שגם השכן הזמין ושילם ואיך אנחנו נראה...

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
זה נכון אבל גם בגלל טמטום ותרבות השופוני...

אם בערב יום העצמאות בזמנו, הוא עשה מה שזה שחתום על ההזמנה, לא מרוויח ב- 5 שנים, זה טמטום.
כנ"ל גם באירועים פרטיים בהם משלמים סכומים הזויים, רק בגלל שגם השכן הזמין ושילם ואיך אנחנו נראה...

עמי
לאחד טוב להשקיע ביום שמחתו באייל גולן, לשני טוב להשקיע באולם יוקרתי, עם מוסיקת רקע בלבד.
אני מאמין שבמידה וזוהר היה חיי בתקופתנו היה מתנהג כמו אייל, ודיי בטוח שהיו משלמים לו בעין יפה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
איך פיספסתי עומר אדם vs שאר העולם...
ובכל זאת אריה אני אתך וואלה לא מתחבר לטקסטים בכלל. ולמוזיקה בפרט.
ואני אוהב מוזיקה מזרחית.
אוהב את כל הכבדים עופר לוי קוקו מאילת את כולם....עומר אדם, פאק לא מבין...
אבל עם עובדות כאילו מוריד הכובע.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
עם יחסי ציבור, שיווק נכון ומוצלח ורוח גבית של הרבה מזל....אפשר לכבוש את העולם :)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איך פיספסתי עומר אדם vs שאר העולם...
ובכל זאת אריה אני אתך וואלה לא מתחבר לטקסטים בכלל. ולמוזיקה בפרט.
ואני אוהב מוזיקה מזרחית.
אוהב את כל הכבדים עופר לוי קוקו מאילת את כולם....עומר אדם, פאק לא מבין...
אבל עם עובדות כאילו מוריד הכובע.

שלמה.
לדעתי הטקסטים של עומר אדם אינם דומים כלל למוסיקה המזרחית להם הורגלת. הטקסטים של עומר אדם פונים לקהלים גדולים יותר, ובכך סוד ההצלחה שלו.

נערך לאחרונה ב:

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אני לא שומע מזרחית כלל,וגם לא קלאסית.
אבל לנתח למה ומדוע?
לפותח השרשור,תאזין למה שאתה אוהב.
מוזיקה זה לכייף ולנפש,לא מדע טילים.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לאייל גולן שאי אפשר להתכחש לאיכות קולו, לא מצליח להתחבר מסיבות שאינן קשורות לצליל, או רפרטואר. עומר אדם הוא תופעה משונה לדידי, אין לו קול יוצא דופן, הופעה בימתית כובשת או משהו בסגנון, ועדיין עם הצלחה, שלי לפחות אין מושג מהיכן היא מגיעה, אי אפשר להתווכח, היא שם. מה שמצער הוא שמהצד השני ישנם כאלו עם קול נהדר, שירים מצוינים, אישיות כובשת והופעה בימתית מרשימה, דני ליטני לדוגמה, שלא מגרדים אפילו את צל ההצלחה של שני הראשונים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
עומר אדם זמר בינוני עם מסע שיווק ויח"צ פנומנליים, אמרגנו למד דבר או שניים מג'סטין ביבר ועדיש לי תחושה שחלק מאלה שהולכים להופעותיו עושים זאת כי כולם עושים זאת

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
עומר אדם זמר בינוני עם מסע שיווק ויח"צ פנומנליים, אמרגנו למד דבר או שניים מג'סטין ביבר ועדיש לי תחושה שחלק מאלה שהולכים להופעותיו עושים זאת כי כולם עושים זאת
לא שאני מתחבר לעומר אדם אך בזמנו כשהיה בגיל 15.5 והופיע בתוכנית כוכב נולד והתחיל לעלות בשלבים ופתאום גילו שהוא פחות מגיל 16 הדיחו אותו מהתוכנית.כבר אז מרגלית צנעני בקשה לקחת חסות עליו והיה ריב מאוד גדול ואפילו עולם הפשע היה מעורב.ללמדנו שאת הפוטנציאל הריחו מצויין מי שמבין...אנחנו פחות מבינים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שמצער הוא שמהצד השני ישנם כאלו עם קול נהדר, שירים מצוינים, אישיות כובשת והופעה בימתית מרשימה, דני ליטני לדוגמה, שלא מגרדים אפילו את צל ההצלחה של שני הראשונים.

הדגשתי קטע ממה שכתבת. אז אני מכיר אותו אישית - אדם דוחה בכל אספקט שאפשר להעלות על הדעת. לגבי יתר המחמאות - מסכים בלי ספק.

אממה. ההם מהצד השני מזמן הפסיקו לעבוד. מוציאים שיר חדש פעם ב-3000 שנה ומנסים להתלות על העבר שלא יגמר לעולם. אז מה לעשות, שלא עובדים זה מתפוגג. כבר נשבר לאנשים הxxx לשמוע את ״ואיך שלא יהיה״ או ״באנו לכאן, מתחת לשמיים״ של ברוזה או עוד הופעה מביכה של אפריים שמיר עם אנקדוטות גזעניות באמצע.

יש כאלה שלמרות שהם יוצרים פעם ב-200 שנה הם אינם נשכחים משום שהם לא מפסיקים לנוע. מתי כספי למשל (ליגה אחרת מליטני), שלום חנוך.

אבל כן יש לך את פבלו רוזנברג, פוליקר שאחרי תרדמת שיחרר תקליט מעולה, ארצי כמובן ששיתף פעולה עם ההם בצד השני (אפשר לחשוב כן?) ושיחק אותה בענק.

מי שלא עובד (במקרה של ליטני זה עוד לפני שהתחרש) נעלם. מי שעובד, יוצר, מקליט, מופיע זה נישאר.

ומר אדם הוא תופעה משונה לדידי, אין לו קול יוצא דופן, הופעה בימתית כובשת או משהו בסגנון, ועדיין עם הצלחה, שלי לפחות אין מושג מהיכן היא מגיעה

ענית לעצמך מאיפה היא מגיעה. הוא תופעה משונה, כובש באופיו הצנוע אקסטרה, שומר על עצמו מפני התבטאויות אומללות (ע״ע אייל גולן, אביב גפן, אפריים שמיר, שלום חנוך, חווה אלברשטיין)

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
1. התייחסתי לאישיותו הבימתית של ליטני, לרושם שהוא משאיר אצלי כזמר על בימה, לא מכיר אותו משום בחינה אחרת.
2. וכל זה מוסיף ומעצים את משונות התופעה הקרויה עומר אדם, שהרי "באופי צנוע אקסטרא" ו"שמירה מהתבטאויות אומללות" גם אני יכול להתהדר ועדיין לא בטוח שאני יכול למלא ולו חצי שורה בקיסריה ( וגם זה בתנאי שאני מצליח לאתר מספיק בני משפחה ).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא מבין מה כל כך מטריד אנשים בכך שעומר אדם מצליח. אני למשל לא שומע אותו, לא אוהב את גוון הקול הזה. מעדיף את גולן מהבחינה הזו.

אבל מזה תופעה? הוא לא תופעה, זה התהוות של שנים רבות בשינוי הרגלי התוכן המוסיקלי של עם ישראל. זה שכאן לא מעודכנים במה שמתרחש ופתאום נחשפים לזה בעוד זה בחש מתחת לקרקע שנים רבות, הופך את אלה שלא מבינים מה מתרחש לתופעה. כלומר: אנחנו (המתפלאים) הם התופעה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור