כבלים הנה עוד סיבה למה מחירי הכבלים מופרכים

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
עדיף כמה שיותר
האן אתה קונה אביזר USB - אז ברור לכל היציאות
ואם זה פקק לבננות RCA - גם כמובן להכל.

יש יותר מדי תאוריה וגם חרטבונה בזה

כבל חשמל אחרון שקניתי (קניתי זוג למעשה כי יש לי מונובלוקים) היה מ-Paul Speltz של anticables
יש להם שזירה מסוימת, אומרים כי זה משפיע

http://anticables.com/power-cords#!/~/product/category=3461168&id=14644826

צפה בקובץ המצורף 39380
היי, הם עושים משלוח לארץ? בהזמנה דרך האתר? נראה אחלה vfm...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
היי, הם עושים משלוח לארץ? בהזמנה דרך האתר? נראה אחלה vfm...

כן, שולחים לארץ.
אני התכתבתי איתו כי הייתי צריך מחברים מיוחדים.

כבלים איכותיים מאוד, עבודת יד, ולא יקרים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זוהי בדיוק הנקודה, שאני משווה כי לטעמי אין הבדלים בין כבלי חשמל שעשויים מנחושת טובה שזורה בהקפדה ופלאגים טובים מחומר ובניה טובה לאודיופיליים שעולים 600 ש"ח, לדעתי תחום זה באודיופיליה הוא הכי עבודה בעיניים, רק העובדה הפשוטה שלרוב האודיופילים הקו היעודי הוא בחתך של 2.5 ממ"ר וכבלי החשמל למערכת הם 3.5 4.0 ומעלה הופכת את ההתרשמות מהכבלים ללא רלוונטית.

אריה, לא כועס, רק שים לב שהרבה פוסטים שלך לאחרונה הם קנטרניים, לא יודע מה מציק לך מקווה שתפתור את הבעיה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זוהי בדיוק הנקודה, שאני משווה כי לטעמי אין הבדלים בין כבלי חשמל שעשויים מנחושת טובה שזורה בהקפדה ופלאגים טובים מחומר ובניה טובה לאודיופיליים שעולים 600 ש"ח, לדעתי תחום זה באודיופיליה הוא הכי עבודה בעיניים, רק העובדה הפשוטה שלרוב האודיופילים הקו היעודי הוא בחתך של 2.5 ממ"ר וכבלי החשמל למערכת הם 3.5 4.0 ומעלה הופכת את ההתרשמות מהכבלים ללא רלוונטית.

אריה, לא כועס, רק שים לב שהרבה פוסטים שלך לאחרונה הם קנטרניים, לא יודע מה מציק לך מקווה שתפתור את הבעיה.
לטעמך או ניסיונך?
לטעמי גם אין הבדלים, מניסיוני יש.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הבדלים יש, טוב יותר או פחות בהנחה שגם הזול מביניהם עשוי מחומרים טובים-בספק. מדובר על 230 וולט 50 הרץ לא כבל רמקול ולא דיגיטל עם הקצבים והקיבולת.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
וראה זה פלא: חברת ניים האגדית סומכת ידיה על כבלי גראהם שנראים כמו כבל לטוסטר ובחישוב פשוט עולים 250 ש"ח ליחידה.
ולמה הכבלים האלה טובים לניים ולא ליצרנים אחרים?
במחירים האלה יכול להיות ששווה לרכוש כבל אחד ולנסות אותו על מגבר מיצרן אחר..

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

אני מצטער אם אני נתפס כקנטרני, אני לא. גם אין לי ביקורת כלפי מי שמשקיעים סכומים גדולים בכבלי חשמל. אני הופתעתי מהסיפור של אטלס כשהתברר לי לאחר שיחה עם פיוז שמה שיקר הם הפלאגים ולא הכבלים עצמם ולכן הבנתי שהכבלים הזולים הם לא הזדמנות.

אבל אשתדל לשים יותר לב לכך שלא אראה כמקנטר אלא כאשר אני ממש מתכוון לכך.

אריה

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
וראה זה פלא: חברת ניים האגדית סומכת ידיה על כבלי גראהם שנראים כמו כבל לטוסטר ובחישוב פשוט עולים 250 ש"ח ליחידה.

ממש לא!
החברה הנ"ל הינה אחת מהספקים שניים עובדת/עבדה איתה בעבר. מכאן לקחת את הכבל המצורף ולהפכו למשהו"המיועד למוצרי ניים"',הדרך ארוכה.
ניים פיתחה יחד עם פורוטק כבל כח בשם power line והוא יותר ממומלץ למוצרי החברה.(בתור אחד שדגל שאין הבדלים שמיעים בכבלי כח)והוא לא עולה 250 ש"ח...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ממש לא!
החברה הנ"ל הינה אחת מהספקים שניים עובדת/עבדה איתה בעבר. מכאן לקחת את הכבל המצורף ולהפכו למשהו"המיועד למוצרי ניים"',הדרך ארוכה.
ניים פיתחה יחד עם פורוטק כבל כח בשם power line והוא יותר ממומלץ למוצרי החברה.(בתור אחד שדגל שאין הבדלים שמיעים בכבלי כח)והוא לא עולה 250 ש"ח...

אתה מכיר את הכבלים של גרהאם?

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אריה

הכבלים של גראהם זה כבלים של הובלנד. הובלנד כבר לא קיימת אבל יש כאלה ביד שניה בחו"ל. זולים וטובים. כמה טובים? יש טובים יותר, יקרים יותר.

אני משתמש בכבלי כוח זולים למכשירים (אחרי האזנה ובחינה מדוקדקת) וכבל הזנה לקופסא של סטילס. כרגע אני לפני רכישה של כבלי חשמל. בוחן, אוטוטו המסקנות.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28

אריה
שמעתי 250 מחובר ל-Graham Hydra והחלפנו ל-Power line.
ומה לעשות- בהפרש של &300 יש הבדל שמיע...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
די דומה לסתם כבל מחשב מ-aliexpress (לא אומר כבל קומקום בכוונה כי אצלי כבל כזה נראה טוב יותר)

מה מיוחד בו? איך הוא בנוי?
מדובר אכן בכבל הכי בסיסי של NAIM שמחירו כ 30 ש"ח לכבל - כולללללל הקונקטורים (-: .
מאחר והציוד של NAIM עובד בהארקת כוכב, הם מחברים את כל הכבלים לנקודה אחת (בהתאמה כמובן). תסתכל בתמונה מדובר בראש אחד שמתחבר לקיר ובהמשך הכבל יש התפצלויות עם פלאגים לחיבור לציוד. מספר ההתפצלויות כמספר הרכיבים המופעלים.

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

זה לא הכבל שנראה בלינק של גראהם שנתת, הכבל הזה של belden הוא זוועה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
די דומה לסתם כבל מחשב מ-aliexpress (לא אומר כבל קומקום בכוונה כי אצלי כבל כזה נראה טוב יותר)

מה מיוחד בו? איך הוא בנוי?

הכבל ש- Lavardin מספקים עם המכשירים שלהם ומומלץ על ידם לשימוש (ואין להם שום אינטרס פרט לאיכות הצליל כי הם לא מייצרים כבלי חשמל) נראה גם הוא כמו כבל טוסטר אך בחינה מקרוב מראה שתקע הקומקום עשוי מנחושת אמיתית אדומה והוא פשוט נשמע מצויין לא פחות טוב מהיקרים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא נראה זוועה, נשמע זוועה, ניסיתי עם כל מיני פלאגים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור