מגבר משולב SPEC RSA-F33EX במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: מגבר משולב SPEC RSA-F33EX במבחן

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
סקירה מעולה כרגיל.
רק ברשותכם - מגברים שפועלים בקלאס D אינם מגברים דיגיטלים, והשימוש באותו מונח שבו משתמשים להגדרת מקורות (דיגיטלי סידי/קבצים מול אנלוגי פטפון) רק מבלבל.
כמי שחי כבר שנים בהנאה עם מגברי קלאס D זה לא מפתיע אותי שניתן להגיע לתוצאה יפה עם הטכנולוגיה הזאת. כן ירבו.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נהנתי לקרוא :בעד:
למרות שמחירו אינו זול יחסית לנתונים.
לפי כתיבתך,לרוכשי מגברים כדאי לשקול גם אותו.
אוהב את העיצוב.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
נמר
נהניתי לקרא :שתוי:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כיף לפתוח את בוקר שישי עם כתבת בחינה כמו זו, תודה נמר.
בבנימה אישית, איך המגבר הנ"ל מתמודד מול מגברים "קונבנציונאלים" ברמת מחירו?
בסופו של יום טכנולוגיה היא כינור שני לתוצאה, רוצה לומר - בחירת רכיב לסטאפ תתבצע ע"פ איכות סונית (בסטאפ) ולא ע"פ טכנולוגיה.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
סקירה תמציתית ואיכותית,
המוצר "חתיך " להחריד,
ביצועים יפים ,
המחיר, נו...
חן חן נמר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
עדיין מוכרים מגברים בלי שלט....?
ועוד מהטכנולוגיה האחרונה החדישה כביכול..
ולמה חיבורים לרמקול כמו ברסיבר שלי..או שזה רק נראה כך?
סליחה שאני נודניק אבל זה בולט לפחות לי.
כמובן כל זאת ללא קשר לאיכות הסונית,לא שמעתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

כבר כמעט ולא מוכרים מגברים בלי שלט. אבל יש כמה ״חרדים״ שחושבים שזה באמת הורס את הצליל.
לגבי החיבורים. הם אולי נראים פשוטים אבל הם מסיבים במיוחד.

תבוא לשמוע.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
יופי של סקירה:בעד:
נמר.. איך מתמודד המגבר עם הרמקולים שברשותך מול מגברי טרנזיסטורי באותו רמת מחיר.
האם הוא יותר סטרילי?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה על הסקירה.
המחיר שלו שם אותו בין המשולבים הטובים ביותר. מעניין אם הוא כזה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

Lavardin שנים התעקשו ללא שלט עם ארבע כניסות rca בלבד והיו בחוד החנית של ההגברה המעולה, הם נכנעו ללחץ והוסיפו מנוע לווליום, לא השוויתי בין עם ובלי אך לחברות שדוגלות במינימליזם וללא התערבות אלקטרונית כמו ווליום, בורר, הוספת דאק וכו' יש פינה חמה בליבי כי הן נשמעות מצויין.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
קצת מתקשה להבין את אלו מבחינתם העדר שלט מגיע אפילו לדרגת "דיל ברייקר", ודאי כך כשמדובר בחברים במסדר האנאלוגי, שנכון למועד הפוסט הזה מחייב התעסקות משמעותית בהרבה יחסית לזו הקשורה עם סיבוב כפתור או שניים במגבר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
קצת מתקשה להבין את אלו מבחינתם העדר שלט מגיע אפילו לדרגת "דיל ברייקר", ודאי כך כשמדובר בחברים במסדר האנאלוגי, שנכון למועד הפוסט הזה מחייב התעסקות משמעותית בהרבה יחסית לזו הקשורה עם סיבוב כפתור או שניים במגבר.
זה פשוט ,לא כל כך קשה.
אחרי שעברתי מכשירים ללא שלט. ונוסף גם הפט .ועברו עוד כמה שנים ושרירי הבטן והרגליים נחלשו קצת.
הבנתי שמספיק לי מכשיר אחד ללא שלט.
והדור הצעיר של היום, שעוד מעט ימציאו להם כנפיים ע"מ ללכת ממקום למקום . וחוץ מ טידל רון ועוד כמה
לא מוכנים גם אם תהרוג אותם לקום ולהחליף דיסק.אז הם יקומו לכפתור הווליום...?

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
Lavardin שנים התעקשו ללא שלט עם ארבע כניסות rca בלבד והיו בחוד החנית של ההגברה המעולה, הם נכנעו ללחץ והוסיפו מנוע לווליום, לא השוויתי בין עם ובלי אך לחברות שדוגלות במינימליזם וללא התערבות אלקטרונית כמו ווליום, בורר, הוספת דאק וכו' יש פינה חמה בליבי כי הן נשמעות מצויין.
יש חברות עם שלט שנשמעות מצוין.
מכיר כמה מכשירים בלי שלט שנשמעים ממש לא משהו.
(יותק קל לייצר מכונית בלי מזגן - זה פוגם בתפוקת המנוע ומוסיף סיבוכים ומורכבות לתכנון)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
עיקר האזנה אצלי בדרכ בשעות הערב המאוחרות סביב 22:00 וצפונה..
(והאזנה מסוג אחר בימי שישי בבוקר ומידי שבת כשמתאפשר )
בשעות הערב, לאחר שבנותיי הלכו לישון, שעת נחת מול ה TV עם אשתי (עד שנרדמת )...משאיר לי לאחר מכן את הסלון חופשי לשמיעה מרוכזת...יושב בספה, מוזג כוסית יין, עוצם עיניים ונשאב למוזיקה (ונשאב מהמציאות והשגרה),
מוזיקה אני נוהג לשמוע בווליום יחסית מרוסן, יחד עם זאת כל קטע/שיר ב gain אחר ולפעמים מרגיש שהווליום מעט חזק יותר או להפך מוחלש..תלוי בשיר / קטע הספציפי...הקדם הגברה שאיתו עבדתי עד לפני חודש בערך היה ללא שלט ומצאתי עצמי בכל שיר / שניים נאלץ לפקוח עיניים, להניח את הכוסית יין בזהירות וקם בזריזות מהספה לפני שמישהי תקום אצלי בבית עם הווליום חזק מידי...או חלש מידי...
עניין זה בהחלט ביאס אותי קלות וגרם לי לחשוב על שדרוג ל קדם עם שלט רחוק.

עבורי שלט זה דיל ברייקר בהחלט.

isac69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
עם כל הכבוד למגבר הזה במחיר שלו אפשר להשיג "מפלצות " הגברה כמו של מקניטוש או ברייסטון שיניעו כל רמקול ללא שום מאמץ .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עם כל הכבוד למגבר הזה במחיר שלו אפשר להשיג "מפלצות " הגברה כמו של מקניטוש או ברייסטון שיניעו כל רמקול ללא שום מאמץ .

ועם כל הכבוד למקינטוש וברייסטון אפשר להשיג במחיר הזה נלסון פס שיניע כל רמקול בלי כל מאמץ.

לא הבנתי את הטענה שלך ומה הקשר בינה לבין כבוד וכושר הנעה של רמקולים.

isac69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מה יש פה לא להבין לשקיע סכום כזה גבוה על מגבר שמוציא 60 וואט נראה לי קצת מופרז כשיש אלטרנטיבות באותו סכום עם הרבה יותר כח כמו מקינטוש , ברייסטון ועוד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה יש פה לא להבין לשקיע סכום כזה גבוה על מגבר שמוציא 60 וואט נראה לי קצת מופרז כשיש אלטרנטיבות באותו סכום עם הרבה יותר כח כמו מקינטוש , ברייסטון ועוד.

אתה מציין פה שני מותגים שאין בניהם קשר. המגבר הנ״ל הניע את הטידל שלי באופן לא רע בכלל. ברייסטון, שאני מכיר היטב את ה-4 וה-7 שלהם, פחות איכותי מזה שעומד כאן למבחן. הוא פחות מאוזן, פחות טבעי ופחות ״נכון״. במילים אחרות, בין העומד למבחן לבין הברייסטון, הייתי בוחר את העומד למבחן בלי לחשוב פעמיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור