מהפכת הסטרימינג: ספוטיפיי נכנסת לישראל - כל הפרטים

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נעשה צפוף בשוק הקטן שלנו, בכל מקרה אני נשאר עם TIDAL בגלל האיכות וגם בגלל שלא מדובר בחברה סקנדינבית.

נערך לאחרונה ב:

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
spotify נחשב נחות יותר באיכותו לעומת טידל?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

נחות יותר מבחינת חווית שימוש או איכות הקבצים? או שגם גם?
אני למדתי לאחרונה ש-QOBUZ משאירה אבק לכולם. אני חייב לבדוק את זה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מדבר על רק על איכות הסאונד שמתקבל בסוף.
כמובן שכל תלוי במקור - אני ממש לא רץ לחפש קבצים שהם HI-RES כאשר יכול להיות שהמקור שלהם הוא בכלל גרוע, מה היתרון בכך.

מבחינת הנוחות אני משתמש בממשק של ROON שמאוד נוח לי לשימוש - להסיר ספק אני לא מדבר על שמיעה דרך הטלפון, אני מדבר על שמיעה דרך המערכת. spotify מדברת על צרכנים שונים לגמרי.

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
המידע שיוצא מהסטרימר הוא למעשה סיגנל דיגיטלי.
האם זה אומר שמה שמבדיל בין סטרימר אחד לשני מבחינת איכות הסאונד הוא
למעשה כמה Jitter יש לסיגנל ביציאה ממנו ?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למען האמת כן, גם את אריק אינשטיין, אריק סיני, אביב גפן, שם טוב לוי ורבים אחרים.

Ok. אז מעניין באמת למה לקח שנתיים לנהל מו"מ

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה לא סוד שכספי המיסים הסקנדינבים ממנים כאן כל מיני קרנות פוליטיות.

אתה מכיר את עמדותי. גם השוודים לא ממש חפים מתרומה לקרנות אנטי ישראליות, הגרמנים גם והצרפתים, אתה שמייצרים את הפוקל שאתה שם הכי קרוב לראש, הם האנטישמים הכי גדולים. אז מה. תמכור את הפוקאל?

צריך להפריד בין חברות מסחריות, שברוב המוחלט של הפעמים פוליטיקה זה מהם והלאה ומה שמעניין אותם זה לייצר, לפתח, למכור, לממשלות ופוליטיקה.

שיצרן סקדינבי או טורקי ישחרר לשוק מוצר שעליו מתנוסס צלב קרס, לא ארכוש את המוצרים שלו.

וזהו פוליטיקה. נשאיר את הפורום נקי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אתה מכיר את עמדותי. גם השוודים לא ממש חפים מתרומה לקרנות אנטי ישראליות, הגרמנים גם והצרפתים, אתה שמייצרים את הפוקל שאתה שם הכי קרוב לראש, הם האנטישמים הכי גדולים. אז מה. תמכור את הפוקאל?

צריך להפריד בין חברות מסחריות, שברוב המוחלט של הפעמים פוליטיקה זה מהם והלאה ומה שמעניין אותם זה לייצר, לפתח, למכור, לממשלות ופוליטיקה.

שיצרן סקדינבי או טורקי ישחרר לשוק מוצר שעליו מתנוסס צלב קרס, לא ארכוש את המוצרים שלו.

וזהו פוליטיקה. נשאיר את הפורום נקי.

הפוקאל הם "אירוע" חריג אצלי, 95% אחוז מציוד האודיו שברשותי איטלקי, בריטי או אמריקאי, היכן שניתן למצוא חברה ראויה שאינה גרמנית או סקנדינבית אני אתן עדיפות לאותן חברות וזה כולל את שאר המוצרים שאני מחזיק בבית.

Dan Ganon

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
מישהו ניסה לפתוח חשבון ב qobuz ולהזרים high-res?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור