מגבר השנה שלי Lavardin ISx reference

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
בשנה האחרונה עברו בביתי כמה מגברים מגזרת עד 20 אל"ש מאלה הנזכרים באתר זה מדי פעם, מגברים טובים ומתקדמים כל אחד עם אופי משלו עם תוספות אלו או אחרות מהספקים של 80W ועד 120.
היום לשלם סכום הקרוב לנ"ל למגבר משולב שמספק 50W בעל ארבע כניסות אנלוגיות ללא כל תוספת כמו ממיר, פונו סטייג' וכו' נשמע פוריטני ופלצני, אז למה החלטתי לרכוש אותו? כי הוא באמת עושה מוזיקה!
הכרתי את Lavardin הבסיסי מודל IS ששינה לי את כל התפישה לאיך אמור להישמע מגבר בסיסי מבחינה מוזיקלית, 35 וואטים חזקים עם טונליות ורגש שמימיים אך ללא שלט ובהתאם למחירו הצנוע היה מוגבל בגודל במה ואטאק למשל.
מודל ה ISx reference מספק 50 וואטים ובתוספת מחיר (כן, תוספת) ניתן לקבלו עם שלט ובחדר לא גדול מדי ועם רמקולים יחסית קלים להנעה הוא ממלא יפה את האוויר.
המגבר שומר על הטונליות הנהדרת של קודמו אך בתוספת הפרדה ואוויר בין ובתוך הכלים בצורה מעולה, הדבר מורגש מאוד דווקא במוזיקה הכי מאתגרת סימפונית קלאסית שם ממש ניתן להרגיש את הרווח בין כסאות הנגנים, גבוהים ומצילות נמשכים עד תומם עם גוון מלא (לא מדי) ומתוק וכלי נשיפה מרטיטים ומדגימים כל רטט של לשונית, הבאס מלא ופאנצ'י אך יכול היה להיות יותר הדוק כנראה עקב מגבלת הוואטים.
ההבדל בין מגבר זה לאחרים שניסיתי שהוא נותן חוויה מוזיקלית ולא טכנית וזאת ללא כל לשון מליצית, הקשבה לו הזכירה לי את המגברים של פעם שלפני כל השטיקים האלקטרונים היו בנויים בסיסית עם רכיבים טובים שיכולנו להקשיב להם שעות ולהזיל דמעה בקצה העין.
המגבר הזה מאוד רגיש לכבילה, יכולותיו יבואו לידי ביטוי רק אם ישודכו לו כבלים מתאימים. כאן נכנס כבל השנה שלי: Cardas Clear cygnus, הוורסיה הזולה של ה Clear שנסקר ע"י נמר לפני זמן מה. זהו כבל שמכיל את הטוב שבכל העולמות במחיר הגיוני, נקי כבדולח מבלי להיות רזה או אנליטי, טבעי לגמרי, דינמי, מתוק ומפורט עד אין קץ, שילובם של הקרדסים (רמקול ואינט.) פשוט נתן תוצאה מהנה שלא קיבלתי זה זמן רב.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
האזנתי לו לפני כשנה אצל שחורי ואכן וכדבריך נשפכה ממנו המןזיקליות
הסיבה שלא רכשתי אותו היא כיוון שלא הצליח להרשים ביכולתו להחזיק רמקולים קשים
ולמרות שעופר היבואן טען שההספק שלו מטעה.
לבעלי רמקולים נצילים מדובר במגבר אדיר מוזיקלי ושונה מליין המגברים המפורטים להחריד
לי הוא הזכיר לי את מגבר nad הקשיש והטוב לפני שניים וחצי עשורים
20 וואט בלבד שניגנו מוזיקה כמו שלא שומעים היום
תתחדש, אחלה קניה ויופי של בחירה עשית.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
תתחדש ותהנה! (ורד)
אכן מגבר מדהים וברמה מאד גבוהה.
לגבי כבילה, מומלץ מאד להשתמש בכבילה של לברדין.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה רבה על השיתוף על מוצר ברמה גבוהה, ברשותך פוסט כזה יפה מבקש צילום של הסטאפ.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתחדש תהנה מהרכישה..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש ותהנה חביבי.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
:בעד: תתחדש,
איזה רמקולים יש לך?

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
שמעתי את המגברים של לברדין, אצל עופר שחורי. באמת מגברים נהדרים, מאד מוסיקליים.
תתחדש ותהנה

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
תתחדש,ושעות הנאה מרובות :בעד:

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
מה הם שאר רכיבי המערכת?
איזה הגברה החליף הלברדין?

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
בשנה האחרונה עברו בביתי כמה מגברים מגזרת עד 20 אל"ש מאלה הנזכרים באתר זה מדי פעם, מגברים טובים ומתקדמים כל אחד עם אופי משלו עם תוספות אלו או אחרות מהספקים של 80W ועד 120.
היום לשלם סכום הקרוב לנ"ל למגבר משולב שמספק 50W בעל ארבע כניסות אנלוגיות ללא כל תוספת כמו ממיר, פונו סטייג' וכו' נשמע פוריטני ופלצני, אז למה החלטתי לרכוש אותו? כי הוא באמת עושה מוזיקה!
הכרתי את Lavardin הבסיסי מודל IS ששינה לי את כל התפישה לאיך אמור להישמע מגבר בסיסי מבחינה מוזיקלית, 35 וואטים חזקים עם טונליות ורגש שמימיים אך ללא שלט ובהתאם למחירו הצנוע היה מוגבל בגודל במה ואטאק למשל.
מודל ה ISx reference מספק 50 וואטים ובתוספת מחיר (כן, תוספת) ניתן לקבלו עם שלט ובחדר לא גדול מדי ועם רמקולים יחסית קלים להנעה הוא ממלא יפה את האוויר.
המגבר שומר על הטונליות הנהדרת של קודמו אך בתוספת הפרדה ואוויר בין ובתוך הכלים בצורה מעולה, הדבר מורגש מאוד דווקא במוזיקה הכי מאתגרת סימפונית קלאסית שם ממש ניתן להרגיש את הרווח בין כסאות הנגנים, גבוהים ומצילות נמשכים עד תומם עם גוון מלא (לא מדי) ומתוק וכלי נשיפה מרטיטים ומדגימים כל רטט של לשונית, הבאס מלא ופאנצ'י אך יכול היה להיות יותר הדוק כנראה עקב מגבלת הוואטים.
ההבדל בין מגבר זה לאחרים שניסיתי שהוא נותן חוויה מוזיקלית ולא טכנית וזאת ללא כל לשון מליצית, הקשבה לו הזכירה לי את המגברים של פעם שלפני כל השטיקים האלקטרונים היו בנויים בסיסית עם רכיבים טובים שיכולנו להקשיב להם שעות ולהזיל דמעה בקצה העין.
המגבר הזה מאוד רגיש לכבילה, יכולותיו יבואו לידי ביטוי רק אם ישודכו לו כבלים מתאימים. כאן נכנס כבל השנה שלי: Cardas Clear cygnus, הוורסיה הזולה של ה Clear שנסקר ע"י נמר לפני זמן מה. זהו כבל שמכיל את הטוב שבכל העולמות במחיר הגיוני, נקי כבדולח מבלי להיות רזה או אנליטי, טבעי לגמרי, דינמי, מתוק ומפורט עד אין קץ, שילובם של הקרדסים (רמקול ואינט.) פשוט נתן תוצאה מהנה שלא קיבלתי זה זמן רב.

מעניין, התרשמותי מהמגברים שלהם היא אחרת לגמרי. סאונד דארקי שמוציא את כל הנשמה מהמוזיקה וצובע את מה שנשאר באיזו מתקתקות מעצבנת מלאכותית.
לזה אתם קוראים מגבר מוזיקלי?! נו שויין

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
הי GDS
מעוניין לדבר איתך לגבי המגבר. לצערי לא יכול לשלוח לך הודעה פרטית.
אשמח אם תוכל לשלוח לי מספר טלפון בפרטי
תודה

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
תתחדש ותהנה :אצבע מורמת

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
מגבר נהדר, לא צובע בכלל, על הצד האנליטי ניטרלי.
(נסה להעמיד אותו על מדף מעץ סנדוויץ עבה. יש למגבר הזה קטע. יודע שהעצה הזו נשמעת כמו שמן נחשים, ולא מאמין בכלל שכותב את זה...אבל שאל את עופר, שווה נסיון)

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תתחדש.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
מעניין, התרשמותי מהמגברים שלהם היא אחרת לגמרי. סאונד דארקי שמוציא את כל הנשמה מהמוזיקה וצובע את מה שנשאר באיזו מתקתקות מעצבנת מלאכותית.
ברור לך שלקלקל מסיבות זו הפרעה.לא יכולת להתאפק אה?

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אם כבר השמצת, נא פרט בבקשה באיזה סט-אפ שמעת את המגברים שנבין מה נקודת הייחוס שלך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור