סקירה דנון AVR-X6400H‏

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
בתור מישהו שזוכה לשמוע את הרסיברים הללו בפרויקטים שלו בכלל ואצל איציק בפרט, אני מסכים לחלוטין עם איציק- הדנונים, מלבד היותם מכשירי חימום מצוינים לחורף, דיי מאכזבים בתוצאת השמע הרב ערוצי שלהם ובמיוחד בהשוואה לפיוניר וימהה... לעניין ביקורות של אתרים- אין רסיבר לא טוב, יש רסיבר ששילמו מספיק כסף כדאי לא לכתוב עליו שום דבר רע. בא כאן סוקר, שמרשה לעצמו "לשחוט" פרות קדושות ועל כך מגיע לו שאפו גדול!!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בתור מישהו שזוכה לשמוע את הרסיברים הללו בפרויקטים שלו בכלל ואצל איציק בפרט, אני מסכים לחלוטין עם איציק- הדנונים, מלבד היותם מכשירי חימום מצוינים לחורף, דיי מאכזבים בתוצאת השמע הרב ערוצי שלהם ובמיוחד בהשוואה לפיוניר וימהה... לעניין ביקורות של אתרים- אין רסיבר לא טוב, יש רסיבר ששילמו מספיק כסף כדאי לא לכתוב עליו שום דבר רע. בא כאן סוקר, שמרשה לעצמו "לשחוט" פרות קדושות ועל כך מגיע לו שאפו גדול!!!

אין סכום בעולם שיגרום למי מהצוות שלנו לכתוב דבר שהוא ההיפך ממה שהוא שמע.
מי שלא עומד בתנאים האלה, לא יכול להיות חלק מהצוות שלנו.

בלי קשר. כל הכתבים שלנו מקבלים הנחיה אחת ברורה.

״אתם כותבים מה שאתם שומעים בלי לפחד מביקורת מבחוץ״.

ט.ר אלקטרוניקה היא יבואנית רצינית ומקצועית. אמרו תודה רבה על הביקורת והזמן וכמו מקצוענים לקחו את הביקורת כפי שהיא. אלופים!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
בתור מישהו שזוכה לשמוע את הרסיברים הללו בפרויקטים שלו בכלל ואצל איציק בפרט, אני מסכים לחלוטין עם איציק- הדנונים, מלבד היותם מכשירי חימום מצוינים לחורף, דיי מאכזבים בתוצאת השמע הרב ערוצי שלהם ובמיוחד בהשוואה לפיוניר וימהה...

לדעתי, הם מאכזבים לא רק מול ימהה, פיוניר, מרנץ.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
בעמוד הקודם אמרת:
"דנון יודעת לבנות מגברים, ורסיברים מהשורה הראשונה."

?

מומלץ מאוד לדייק בפרטים לפני שמעלים טענה כל שהיא.

דנון יודעת לבנות מגברים, ורסיברים מהשורה הראשונה.
לכן אין שום קשר בין הדגם הספציפי שנסקר שהציג בינוניות, לבין שאר מוצרי החברה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
Denon כמו onkyo כיום, יאלצו לעבוד קשה במיוחד בדגמים הבאים בשביל שירוויחו אותנו שוב כקהל שיחזור להעריך אותם.
מפני שדרכם אבדה לצערי.

ONKYO הייתה בהחלט אהודה עלי אי שם בשנות ה 90/2000 עם ה 939 האגדה שלהם שהגיע אלי ממש במקרה לאחר שמכרתי את ה AX1 של ימאהה שלצערי הייתה לו תקלה שעלתה לי לא מעט לסדרה וכבר עייפתי ממנו, ה 989 של אונקיו החליף את ה 939 והיה downgrade באיכות הסונית למרות שהיה מושקע יותר טכנולוגית, לאחר מכן ה 5000 של אונקיו שהיה סוס ולאחר מכן דגמי דגל מטורפים של DENON.

נוסטלגיה של מוצרים מושקעים וייחודיים שלצערי לעולם לא יחזרו...:בכי:

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
מומלץ מאוד לדייק בפרטים לפני שמעלים טענה כל שהיא.

דנון יודעת לבנות מגברים, ורסיברים מהשורה הראשונה.
לכן אין שום קשר בין הדגם הספציפי שנסקר שהציג בינוניות, לבין שאר מוצרי החברה.

לא העליתי שום טענה, אלא שאלתי רק מה הכוונה על מנת להבהיר, כי זה לא מובן , עבורי לפחות.
ראיתי מה שרשמת קודם ולכן זה מבלבל.
נכתב על ידי חבר אחר "הדנונים, מלבד היותם מכשירי חימום מצוינים לחורף, דיי מאכזבים בתוצאת השמע הרב ערוצי שלהם ובמיוחד בהשוואה לפיוניר וימהה"

ואז הגבת - הם מאכזבים לא רק מול ימהה, פיוניר, מרנץ.

אז כוונתך "הם" כחברה או דגם אחד ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
לא העליתי שום טענה, אלא שאלתי רק מה הכוונה על מנת להבהיר, כי זה לא מובן , עבורי לפחות.
ראיתי מה שרשמת קודם ולכן זה מבלבל.
נכתב על ידי חבר אחר "הדנונים, מלבד היותם מכשירי חימום מצוינים לחורף, דיי מאכזבים בתוצאת השמע הרב ערוצי שלהם ובמיוחד בהשוואה לפיוניר וימהה"

ואז הגבת - הם מאכזבים לא רק מול ימהה, פיוניר, מרנץ.

אז כוונתך "הם" כחברה או דגם אחד ?

אין צורך להיתמם, כתבתי בברור, שמדובר במכשיר הספציפי שנבחן.
נכון, הרסיברים של דנון שנבחנו ע"י פחות טובים מפיוניר, ימהה, ומרנץ. .

לא מזמן סקרתי מגבר של דנון דגם PMA-2500 שהציג יכולות מרשימות.
http://www.dtown.co.il/articles/4053.html

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
חבל שבמקום להסביר עניינית אתה ממשיך בקו הלא ברור. ואני לא מבין מה אתה לוקח את זה אישי , לא עושה חשק להגיב או לשאול פה. אני לא "מיתמם" הראיתי ציטוט שלך אחד מול השני, שניהם לדעתי סותרים. כלומר 1. דנון מייצרת רסיברים מהשורה הראשונה 2. היא נופלת משאר החברות שבמיינסטרים.
במילים אחרות איך הם "יצרן רסיברים מהשורה הראשונה" ומצד שני כולם עוקפים אותו ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
חבל שבמקום להסביר עניינית אתה ממשיך בקו הלא ברור. ואני לא מבין מה אתה לוקח את זה אישי , לא עושה חשק להגיב או לשאול פה. אני לא "מיתמם" הראיתי ציטוט שלך אחד מול השני, שניהם לדעתי סותרים. כלומר 1. דנון מייצרת רסיברים מהשורה הראשונה 2. היא נופלת משאר החברות שבמיינסטרים.
במילים אחרות איך הם "יצרן רסיברים מהשורה הראשונה" ומצד שני כולם עוקפים אותו ?

1. העלת רק חלק מהציטוט. פשוט לא מכובד.
2. אני רק מסביר עינינית.
3. כשהיא רוצה היא יודעת לבנות רסיברים. זה עדין לא אומר שהיא בונה אותם יותר טוב מהשאר.
במידה והיית קורא את הסקירה לעומקה, היית מבין שבכל אחד מהנגזרות היא הציגה בינוניות מינוס.

בסופו של דבר כל אחד רוכש את המוצר המתאים לצרכיו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור