מה השינוי הכי משמעותי שעשיתם בסט אפ ב 2017 ?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תתייעץ עם נמר. הוא מבין בתחום.
;)

אני בטוח שנמר מבין גדול בתחום ובלשמוע....לדעתי פחות בלבנות ב-DIY טוויטרים Ribbon.....אלומניום, מגנטים. ריכוז שדות מגנטיים, תדרי תהודה של Cavity "לעשות אקורדיון" מהStrip , שנאים להתנגדות ממברנה של מאיות האוהם ושאר ירקות לדעתי "לא עושים זאת" לנמר

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני עצוב ובבאסה וצריך צ'ומי:בכי:, כולם מדברים פה על השנויים שהם עברו ב-2017 מהאלמנטים הקטנים ביותר עד "מהפכות תעשייתיות" ואני עם אותה מערכת כבר 25 שנה ......מכסימום עשיתי שואב על כיסוי הבד של הרמקול ....אולי שיפר משהו בגבוהים.....אבל הי , לפחות גיא עשה לי כמה לייקים וסמיילים (גיא- זה לא נאמר בציניות)....התחלה טובה ל 2018.....

מישהו מוכן לחבק אותי "פורומית" ? ;)

תוספת מאוחרת: האמת שאני כבר הרבה זמן מתכוון לכתוב פוסט על שינוי די גדול שאני רוצה לבצע ברמקולים שלי (אפוג'י) ....מבטיח שיהיה מעניין.....זהו אני כבר בסדר.....יבשו הדמעות

לפחות אין לך קרדית אבק ברמקולים, זה בהחלט נחשב.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
החלפתי את הכבלי רמקולים ל ansuz שנתנו טביעת נשמה מתקנת לרמקולים.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
מאחל לך שב 2018 יתאפשר לך לשבת בנחת והנאה ולהאזין לתוצאה הסופית.

תודה גיא, מאחל לך, לחברי האתר ומנהליה, ולכל עם ישראל את כל הטוב שאני מאחל לעצמי.
(ורד)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
1.שדרוג מקורות- CD AUDIONET ל G3 וראש הפטפון לSHELTER 9000
2.HARBETH לMONITOR 30.1
מזדהה עם אלי.....לי נגמר הכסף
:שתוי:
בועז

ובטח גם כמה בקבוקי אלכוהול משובח, לנוקי הנפש - בטוח שעוזר לסאוד :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

אני לא שותה מי יודע כמה אלכוהול וגם לא שומע כבלים ....יתכן שזה קשור ? .......זו שאלה רטורית :)

כרמי , זו היתה הרמה להנחתה , צטערת.....;)

......ועכשיו ברצינות, אני זוכר שכשעבדתי כטכנאי באולפני הקלטות (לפני כ-35 שנה) , בזמן בישול(*) השיר רוב הטכנאים היו מעשנים גראס לפני .......הם היו טוענים שנפתחים להם החושים והם מודעים לסביבתם ולסאונד ברמות על לעומת היותם "מפוקחים" .

כאן מדובר על גראס לעומת השתיה חריפה שדיבר עליה כרמי, ולדעתי (לא מנסיון אישי) השפעת הגראס היא לטובת "חידוד השמיעה" בניגוד לאלכוהול ....שוב לדעתי.....

------------------------------------------------------------------------------------------------------
(*) בישול שיר הוא השלב שכל הכלים והשירה כבר מוקלטים בטייפ רב ערוצים ונשאר רק לבצע MIX בין כל הכלים השונים והשירה, להוסיף אפקטים , Echo ,Delay , להכניס קוממפרסורים למניהם לכלים או לשירה, לתקו EQ במידת הצורך וכו'.

כל הפקת השיר נקבעת בעצם בשלב זה, שהוא השלב הסופי שבו מועברים כאמור כל עשרות הערוצים השונים של הכלים, השירה והאפקטים ל 2 ערוצי סטריאו וזוהי בעצם התוצאה הסופית שאנו שומעים.

נערך לאחרונה ב:

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
לזה נישאר לי כמה גרושים:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני לא שותה מי יודע כמה אלכוהול וגם לא שומע כבלים ....יתכן שזה קשור ? .......זו שאלה רטורית :)

כרמי , זו היתה הרמה להנחתה , צטערת.....;)

הערה הייתה לבועז והוא יודע מה הכוונה - לא כל מה שנאמר כאן בפורום קשור אליך :)
סליחה אבל זו הייתה הרמה להנחתה :)

spiro6

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
רכשתי רמקול diy פולריינ'ג מ יד 2 וקדם + מונובלוקים מנורתיים (חדשים) מתוצרת עצמית בעלות כוללת של 8.5k (כולל מנורות איכות).

קיבלתי סאונד סופר דופר ולא פחות חשוב בעיניי...פ.ר.ו.פ.ו.ר.צ.י.ה!!! שוב מחדש..לפעמים גם צריך מזה :)))

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רכשתי רמקול diy פולריינ'ג מ יד 2 וקדם + מונובלוקים מנורתיים (חדשים) מתוצרת עצמית בעלות כוללת של 8.5k (כולל מנורות איכות).

קיבלתי סאונד סופר דופר ולא פחות חשוב בעיניי...פ.ר.ו.פ.ו.ר.צ.י.ה!!! שוב מחדש..לפעמים גם צריך מזה :)))

נשמע סופר מעניין.

פנק אותנו קצת עם תמונות!!!!!

spiro6

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
בקרוב..יותר מאשמח :)

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
כנראה שהשדרוג שלי יהיה הזול ביותר שנכתב פה, אבל בחודש האחרון החלפתי את הMU VDAC II הישן והטוב שלי, ועברתי לDAC אחר (סיני) TOPPING D30.
השיפור משמעותי ממש, וההנאה (הגבוהה ממילא) ממוסיקה שהיתה קודם השתפרה אפילו עוד.
למי שמתחשק לחפש - יש סקירה של הVDAC II מול הTOPPING מול הM8A של SMSL באתר של הד פיי שהעליתי (אוכל לתרגם ולהעלות לפה אם יהיה ביקוש)

השיקולים בשדרוג היו פשוטים -
שמעתי טדי דאק אצל חבר טוב, אבל אני לגמרי לא במקום של להוציא יותר מ500 דולר על DAC, זה בשילוב חשבון אמאזון פריים הביאו אותי פשוט להזמין ערימה של DACים הביתה, לבחון אותם במשך שבועיים ולבחור מי מהם בא לי לשמור.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני כבר מתחיל לחלום על השידרוג של 2018

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כנראה שהשדרוג שלי יהיה הזול ביותר שנכתב פה, אבל בחודש האחרון החלפתי את הMU VDAC II הישן והטוב שלי, ועברתי לDAC אחר (סיני) TOPPING D30.
השיפור משמעותי ממש, וההנאה (הגבוהה ממילא) ממוסיקה שהיתה קודם השתפרה אפילו עוד.
למי שמתחשק לחפש - יש סקירה של הVDAC II מול הTOPPING מול הM8A של SMSL באתר של הד פיי שהעליתי (אוכל לתרגם ולהעלות לפה אם יהיה ביקוש)

השיקולים בשדרוג היו פשוטים -
שמעתי טדי דאק אצל חבר טוב, אבל אני לגמרי לא במקום של להוציא יותר מ500 דולר על DAC, זה בשילוב חשבון אמאזון פריים הביאו אותי פשוט להזמין ערימה של DACים הביתה, לבחון אותם במשך שבועיים ולבחור מי מהם בא לי לשמור.

כוונת המשורר בפוסט לא היתה השדרוג שעלה הכי הרבה כסף אלה השדרוג הכי משמעותי עבורך (השידרוג שהכי עשה לך את זה), שמח ללמוד שמצאת את המכשיר שהביא עבורך תוצאות מהנות (Y), מקווה שגם ב 2018 תמשיך להנות מהרבה מוזיקה טובה.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
אצלי הוחלפה השלישייה הקדמית ל-Sonus Faber venere 2.5' (היו פוקאל 807) ועדיין לא סגור לגמרי ..

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני התחלתי לשמוע מוזיקה השנה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אצלי הוחלפה השלישייה הקדמית ל-Sonus Faber venere 2.5' (היו פוקאל 807) ועדיין לא סגור לגמרי ..

לאיזה אלקטרוניקה הם משודכים?

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני עצוב ובבאסה וצריך צ'ומי:בכי:, כולם מדברים פה על השנויים שהם עברו ב-2017 מהאלמנטים הקטנים ביותר עד "מהפכות תעשייתיות" ואני עם אותה מערכת כבר 25 שנה ......מכסימום עשיתי שואב על כיסוי הבד של הרמקול ....אולי שיפר משהו בגבוהים.....אבל הי , לפחות גיא עשה לי כמה לייקים וסמיילים (גיא- זה לא נאמר בציניות)....התחלה טובה ל 2018.....

מישהו מוכן לחבק אותי "פורומית" ? ;)

רוברט,
במנואל של הרמקולים כתוב בפירוש להמנע משואב אבק בסביבות הרמקול.
תבטיח לא לחזור על כך ואח"כ תדרוש חיבוק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור