התחדשתי!!!! Sennheiser HD630VB פרטים ותמונות בפנים

• פותח הנושא orku
  • פורסם בתאריך

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אחרי שבשבוע שעבר ערכתי לא מעט בדיקות במס' חנויות וניסיתי המון חברות ודגמים שונים של אוזניות-נבחרו אוזניות שממש לא היו בתקציב שלי אבל היה שווה לעשות את המאמץ הכלכלי ולרכוש אותן :).

מדובר באוזניות מבית סנהייזר דגם HD630VB, הדבר העיקרי שהיה באמת חשוב מבחינתי היה עוצמת הבאס, כמה שיותר חזק מבלי לפגוע באיכות הסאונד, על הפרק היו גם Audio Technica M50X שבהחלט נתנו מענה לדרישות שלי וכמעט נרכשו (אני יכול להמליץ עליהן בלב שלם למי שמחפש אוזניות Over Ear עשירות בבאס בתקציב של פחות מ 1000 ש"ח), אבל אחרי ששמעתי את הסנהייזר לא הייתה אופציה אחרת מבחינתי.

ועכשיו הנה מעט תמונות UNBOXING-סתם כי בא לי לפנק (להשוויץ :p ):
קופסא:
3605498.jpg

בתוך הקופסא האוזניות יושבות בתוך נרתיק קשיח:
6624424.jpg

4920662.jpg

בתור הנרתיק הקשיח נמצא האוצר היקר:
2074530.jpg

הנה האוזניות במלוא תפארתם:
4206107.jpg

חוגת השליטה בבאס זה החלק הכסוף שרואים בתמונה, בחלקה הפנימי יותר זה השלט שמאפשר להגביר ולהנמיך את הווליום *בזמן שיחה* וכמובן לענות או לנתק כאשר האוזניות מחוברות ישירות למכשיר אנדרואיד או אפל:
172607.jpg

תוצאה סופית:
7982474.jpg
עם חיוך ענק! ותודה אינסופית לאישה שלי שהחליטה לפנק אותי ליום ההולדת!.

תודה לכל מי שתרם בדיון הארוך שהיה לי בנוגע לאוזניות, תודה על ההמלצות, על הכיוונים השונים שהפנתם אותי אליהם ובעיקר תודה שעזרתם לי להגיע לסאונד האולטימטיבי עבורי.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
יפה - נראות בנויות לתלפיות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש, לפי החיוך אין מאושר ממך :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש ותהנה!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
ברכות :שתוי:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אהיה מעט משבית שמחות אולם הדבר יועיל להמשך דרכך האודיופילית , אני מבין שאתה אוהב ווליומים, אני יותר , ......יתכן ושמיעתי נפגעה משמיעה בעוצמות מטורפות באוזניות , לצערי אז כהיום אני ממש נהנה "מלהפגיז את האוזניים" ......תנסה להתרגל לעוצמות נמוכות יותר.

ראה הוזהרת !!!!!!

וכמובן תתחדש ותהנה (ורד)

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@orku
קודם כל תתחדש.

שנית:תודה על השיתוף זה בהחלט מעודד לעזור...

האוזניות האלה זקוקות לכ-70 שעות ברייק אין. אם אינך מקשיב להן חבר אותן למקור כלשהו (אם יש לך טיונר אז לתחנה שמשדרת מוזיקה כמו 88 או קול המוזיקה) לא צריך ולא רצוי בעוצמה גבוהה להיפך.

חלק מהכייף ותחושת שביעות הרצון בקניית אוזניות זה להאזין לחומר שאתה מכיר בתקופת הברייק אין ולשמוע כיצד האוזניות מתאזנות ומתישבות באופי הסוני שלהן.

בהמשך תנסה להאזין לחומר מוכר כשחוגת הבאס נמצאת בדיוק במרכז. אז האוזניות האלה מדגימות את ה DNA של סנהייזר ועל פי חוכמת ההמונים ה DNA הזה מדבר להרבה מאזינים - שווה לנסות ולהיתנסות.

רוברט (בפתיל מעלי) לא משבית שמחה בכלל. הוא צודק לחלוטין: האוזנייה הזו מכויילת,על ידי היצרן,לרגישות גבוהה בכניסה משהו שנדרש למרחב המחייה בטבעי שלה,קרי:כשהיא מחוברת לטלפון נייד. ולכן:

א. תיזהר כשאתה מסובב את חוגת העוצמה במגבר שלך. תלמד את האוזניות ואת ההתנהגות וההתנהלות שלה מול הגברה שהיא לא טלפון נייד.

ב. בא לך לקרוע אוזניים.... תסתכל על השעון ארבע שעות ביממה בעוצמה של 90 דציבל ליום מעבר לזה - האוזנייה הבאה שתקנה תהייה בחנות עזרי השמיעה.

מה זה 90 דציבל? כלל האצבע הוא כזה:

אוריאנטציה:

אני מניח שבגבר שלך יש חוגת ווליום עגולה. השעות הן ביחס לשעון יד אנלוגי עם ספרות.

כשהחוגה בחצי זה שעה 12 כשהחוגה ב 3/4 כלומר 3/4 הדרך ימינה זו השעה 3. כשהחוגה ברבע הראשון שלה,כלומר שמאלה,זו השעה 9.

כשהחוגה על השעה 9 או פחות יש לך 6 שעות האזנה רציפה ביממה.

כשחוגה בשעה 09:30 כלומר באמצע הדרך בין 9 לעשר יש לך 4 שעות האזנה רצופה ליממה.

כשהחוגה על שעה 11 יש לך שעתיים האזנה ביממה ובצומת הבאה תאותת ימינה שם הדרך לאוזנייה הבאה שלך בחנות עזרי השמיעה.

אוזניה טובה,ויש לך אחת כזו ביד,לא צריכה ביקורים תכופים בשעה 9 הפירוט הבמה והאיזון הטנאלית מקיימים משם ומטה.

המון המון הנאה לך מהאוזניה הזו,אין שום סיבה שלא תהייה כזו.

מנחם.

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
תודה רבה לכולם על הברכות :) בהחלט אפשר להגיד שאני מאושר!.

לגבי הברייק אין אני אתן לזה לקרות לאט ובהדרגה על האוזניים שלי, אין דבר מרגש יותר מלהנות מהתהליך שגורם לאוזניה להשמע טוב יותר מרגע לרגע.

תודה רבה על האזהרות מנחם ורוברט אני אנסה להחליש את העוצמות, אעבוד על זה :)

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
בחירה מצויינת!
תהנה, וכמו שהמליצו כאן החברים, תשמור על החוש היקר הזה, שלא ייחלש, אתה עדיין צעיר, ולחוש היקר הזה, תזדקק בגיל ההתבגרות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
......שתוכל לשמוע היטב את ה"תלך תבוא" מזוגתך האהובה גם בגיל מופלג...

במחשבה שניה ושלישית קרע את האוזניים שלך ותהנה כל עוד אתה צעיר......תמיד אפשר ללמוד קריאת שפתיים;)

נערך לאחרונה ב:

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
הרגתם אותי מצחוק! תודה על הדאגה אני בהחלט עובד על העניין ומרגיל את עצמי לעוצמות יותר נמוכות.

אני חייב לציין שאחרי שמיעה ארוכה (בעיקר אתמול בלילה כי לפניכן לא בדיוק מצאתי את הזמן המתאים לכך) האוזניות האלו פשוט נוחות!, למרות הגודל שלהן והנראות הקשוחה-הן עדינות ונוחות לאוזן גם בשמיעה ארוכה של מס' שעות, אין תחושה של התעייפות בכלל, לא באוזניים שלי ולא באוזניות, זו הייתה בחירה נהדרת ואני כל כך שמח שלא התפשרתי אחרי שבדקתי לא מעט אוזניות, היה שווה להמתין את הזמן הזה.

ושוב תודה רבה לכולם שספגתם את החפירות וההתלבטויות שלי, פורום מדהים אמרתי זאת כבר לא פעם ולא פעמיים!.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אכן מבחינת נוחות תמיד שווה להשקיע באוזניות שמכסות "את כל האוזן" ולא אוזניות שיושבות "על האוזן" ....הלחץ המופעל באוזניות כשלך מתחלק בצורה אחידה על כל "המסביב לאוזן" שהוא משטח באותו מישור וכמובן העניין נוח יותר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אכן מבחינת נוחות תמיד שווה להשקיע באוזניות שמכסות "את כל האוזן" ולא אוזניות שיושבות "על האוזן" ....הלחץ המופעל באוזניות כשלך מתחלק בצורה אחידה על כל "המסביב לאוזן" שהוא משטח באותו מישור וכמובן העניין נוח יותר.

מסכים לחלוטין אם כי יש יוצא מן הכלל.

נתקלתי בכמה אוזניות מאוד נוחות שלא עוטפות את כל האוזן. הבעיה באוזניה היא שעניין הנוחות הוא אישי לחלוטין. חוץ מביירדינמיק שהן לטעמי האוזניות הנוחות ביותר שאפשר למצוא (לדעתי זו גם די אקסיומה) אוזניות זה קטע אישי.

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
מסכים עם כל מילה, Beyerdynamic באמת נותנות נוחות ללא פשרות, ה Custom One יכלו להוות פשרה מצויינת מבחינתי, בעיקר בגלל הנוחות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור