מגבר משולב AVM A30 במבחן בכורה מחוץ לגרמניה

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה רבה לנמר על הסקירה המעניינת.

בשמחה.

מה שחסר לי בסקירה ההתייחסות למגבר פונו,אשר נימצא במכשיר ולא ניסקר ביכלל.

אין לו פונו סטייג׳. לפחות לא לזה שהיה אצלי בסקירה. כפי שידוע לי אין אפשרות כזו בהזמנה. את זה צריך לברר מול גבי. מה שכן, יש להם פונו סטייג׳ שעולה לצרכן 3200 ש״ח בערך. תהיה עליו ביקורת בקרוב.

אותי אישית כלל לא מעניין לא דאק ולא סטרימינג,במיוחד אם זה חלילה בא על חשבון ההגברה. המכשיר דואל מונו מלא,אבל גודל השנאים לא משכנע. https://www.timbre.de/files/media/img/produkte/Foto Produkte/AVM/DSC05386.jpg

מדובר במגבר גבוה יחסית עם שני שנאים. שים אותם אחד על השני וקיבלת שנאי מגודל מרשים מאוד גם ביחס למגברי הספק גדולים.

בלי קשר לגודל השנאים והתחושות שיוצרת התמונה, אין דבר טוב יותר ממשמע אזניים. אני שמעתי, כתבתי על מה שהתרחש ברמקול שלי שאי אפשר להאשים אותו בסלחנות יתר עבור מגברים משולבים.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
נמר, לא חולק עליך חלילה וחס. ראיתי התיחסות לרגישות לראשים בדף הנתונים והבנתי שהמכשיר תומך בכניסת פונו. ברור, שחייבים לישמוע,בשביל להסיג מסכנות. אגב מה דעתך על שילוב אפשרי עם ASW GENIUS 310 מבחינת סינרגיה ? https://www.hifi-regler.de/shop/avm/avm_a30-silber-100007525-si.php

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יכול להיות שיש גרסה עם פונו. זה שהיה אצלי היה בלי. אחרת היה לו בורג הארקה.

לגבי השילוב. לא שמעתי אותם יחד אבל ההימור שלי הוא שזה יעבוד טוב ביחד. אני לא יכול להגיד לך ״קנה אותו - יעבוד״.
אבל לבדוק תמיד כדאי.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סקירה יפה ועניינית לגבי ביצועי האודיו,
חסר קצת נתונים לגבי "משולב" , מה זה "התממשקות עם בית חכם" ,
הכוונה. האם זה גם סטרימר ? , ואם כן באיזה פורמטים וכו...
אם אין לו כניסת פונו אז השילוב של DAC בלבד ?

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
וואלה שווה ביקור.

lion77

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
האם יצא לך לסקור את המגבר: parasound halo
ואם כן איך הוא לעומת המגבר הנ"ל ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האם יצא לך לסקור את המגבר: parasound halo
ואם כן איך הוא לעומת המגבר הנ"ל ?

לא יצא לי.
אני משער שמדובר במגבר מצוין שכן מדובר ביצרן מעולה.
אך מכיוון שלא שמעתי את המגבר המשולב שלהם (שמעתי את מגברי ההספק) לא אוכל לתת לך חוות דעת מלומדת.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
אחלה סקירה שמעלה הרהורים על מעמדם של המכשירים המשולבים לעומת הנפרדים.
אני חושב שיש היום מספיק דוגמאות בשוק למכשירים משולבים טובים, מצויינים וחלקם אפילו עילאיים, שמייתרים את הצורך בקופסאות הנפרדות.
נכון, שמבחינה מסחרית, התעשיה לעולם תעדיף למכור לנו עוד קופסאות ועוד חוטים שמחברים בינהם, אבל האם באמת זה עדיף?
מה שכן, האפשרות למשחקים אין סופיים בין פרה ופאואר מחברות שונות ומלא אפשרויות לאינטרקונקט שביניהם, מאפשר יצירת חותם סאונד אישי, לפי טעמו של הבעלים, שלא קיים במשולב שמגיע as is לטוב ולרע.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אחלה סקירה שמעלה הרהורים על מעמדם של המכשירים המשולבים לעומת הנפרדים.
אני חושב שיש היום מספיק דוגמאות בשוק למכשירים משולבים טובים, מצויינים וחלקם אפילו עילאיים, שמייתרים את הצורך בקופסאות הנפרדות.
נכון, שמבחינה מסחרית, התעשיה לעולם תעדיף למכור לנו עוד קופסאות ועוד חוטים שמחברים בינהם, אבל האם באמת זה עדיף?
מה שכן, האפשרות למשחקים אין סופיים בין פרה ופאואר מחברות שונות ומלא אפשרויות לאינטרקונקט שביניהם, מאפשר יצירת חותם סאונד אישי, לפי טעמו של הבעלים, שלא קיים במשולב שמגיע as is לטוב ולרע.

1. נכון שיש בשוק מכשירים משולבים מצוינים, בשידוך נכון לרמקולים מתאימים הם מייתרים את הצורך ברכישת קופסאות נפרדות.
2. לגבי שילובים בין רכיבים שונים, (פרה ופאוור). לטעמי שמגיעים לרף יוקרתי, עדיף לרכוש פרה ופאוור מאותו מותג.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר, תודה על הסקירה
כשקראתי מיד עלתה לי השאלה איך הוא בהשוואה ל HEGEL H160 ?
שניהם באותה קטגוריית מחיר וגם אותו יבואן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סאונד שונה, גישה אחרת. שני מגברים מעולים שכל אחד מהם יתאים למישהו אחר.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נמר, תודה על הסקירה
מה שהופך את הבדיקה לפשוטה ביותר, הולכים לגבי משווים ומחליטים....

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
מה לגבי ההבדל עם המכשיר "הכל כלול" של naim, שהיה בתערוכה ? (במערכת "הקטנה" של ניים שהיתה) גם אותו מחיר ?

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
נמר, תודה על הסקירה

H160 יקר יותר במידה לא מבוטלת.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
נמר סקירה מעולה, תודה.
מת על הקונספט של הכל באחד.
איך הוא מול ההגל המקביל?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההגל שדומה יותר בתמחור (זול יותר?) זה H90.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה לגבי ההבדל עם המכשיר "הכל כלול" של naim, שהיה בתערוכה ? (במערכת "הקטנה" של ניים שהיתה) גם אותו מחיר ?
כל מערכת "הכל כלול" של Naim אפילו מרמי לוי אוכלת כל מערכת על נפרדת על פני הגלקסיה שלנו - מה איכפת לי לפנק קצת את אריה גור סתם ביום חול שכזה (ורד);)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור