מגבר משולב AVM A30 במבחן בכורה מחוץ לגרמניה

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נמר
סקירה מעולה.
טוב לראות שניתן לרכוש מוצר איכותי במחיר שפוי:בעד:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
סקירה מעולה נמר. נהנתי לקרוא.
המחיר הפתיע אותי לגמרי! יש כאן ערך לכסף שהוא פשוט יוצא דופן. גם העובדה שכל כך הרבה בקופסה אחת מראה שהיום גם בהיי אנד יש ראש פתוח ויכולת לתת משהו אחר מהנורמה. כל הכבוד לחברה שם ב-AVM.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קראתי את הסיקור, וחשבתי מגבר טוב, מגבר טוב, כמה הוא עולה, אז בסוף ראיתי את המחיר - ובאמת הפתעתי (לטובה, כמובן לטובה :) )

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
כל ביקורת של מכשיר חדש שאני רואה שנמר מתלהב ממנו, יצר הרכישה שלי מתעורר למרות שאין לי שום צורך במכשיר. זו דוגמה מצויינת...

alokink

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
סקירה די דיפלומטית. לא הייתי ממליץ לקנות היום מגבר משולב חדש עם DAC מובנה ללא תמיכה ב- DSD ו- MQA

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
קראתי את הסיקור, וחשבתי מגבר טוב, מגבר טוב, כמה הוא עולה, אז בסוף ראיתי את המחיר - ובאמת הפתעתי (לטובה, כמובן לטובה :) )

בדיוק מה שקרה לי!
אגב, טוב שלא באת ביום חמישי הלכו כמה בקבוקים. היה אחד שאפילו עשה קולות של ינשוף על הספה ולא היה בקרבנו שוטר תנועה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סקירה די דיפלומטית. לא הייתי ממליץ לקנות היום מגבר משולב חדש עם DAC מובנה ללא תמיכה ב- DSD ו- MQA

מאוד תלוי מה מצפים מה DAC, אם רוצים חיבור לסטרימיג בלבד, אז למה צריך DSD בקשר ל MQA, אם עובדים עם מקור שיודע להמיר את ה MQA ל PCM אז זה מפחות חשוב. מצד שני לא בטוח כמה זמן ה MQA יחזיק לאורך זמן (למרות שאני מאוד אוהב את הפורמט הזה)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
המחיר ללא ספק מפתיע מאוד בהתיחס ליכולות שלו ולכל החבילה שהוא מספק. ללא ספק מציאה לאודיופיל מתחיל או לאודיופיל שפוי ........ ;)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אפי, המילים "אודיופיל ושפוי" לא יכולות להיות באותו המשפט. אני קורא אותך לסדר! ;)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בדיוק מה שקרה לי!
אגב, טוב שלא באת ביום חמישי הלכו כמה בקבוקים. היה אחד שאפילו עשה קולות של ינשוף על הספה ולא היה בקרבנו שוטר תנועה.

ביום חמישי לא הייתי צריך בקבוק להיות כמו ינשוף על הספה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על סקירת המכשיר נמר,

המגמה של מכשירים הכוללים מספר תכונות לטובת אלו שמחפשים All in One הולכת ומתפתחת, חברות כמו Simaudio, Cary, Hegel, Lumin, Technichs נמצאות גם הן בתחום.
אם באפשרותך להוסיף הייתי שמח לדעת איך ה AVM בהשוואה למכשירים למתחרים בקבוצת המחיר שלו ובייחוד מול Simaudio שקוטפים אין ספור פרסים של מוצרי ה All in one שלהם.

אגב, מבחינתי האישית ויש שלא יסכימו איתי, חוסר תמיכה ב DSD או MQA למרות שצורם בעיניים לא צריך להיות Deal Breaker , יש דברים חשובים מכך למרות שבאופן אישי היה לי קשה להכניס הביתה מכשיר שאינו תומך DSD.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
לפי דעתי הוספת DAC למכשיר זה מגבלה. עוד פעם לפי דעתי תחום ה DAC הוא תחום שעוד יכול להתקדם במהירות כל כמה שנים לעומת חידושים במגברים. ככה שאם לא תהיה אפשרות לעדכן בעוד כמה שנים אולי תתקע עם מגבר טוב ועם DAC מיושן. כבר היום אני רואה כאלו שמנסים למכור DAC שלפני עשור עלו עשרות אלפי שקלים וכיום עם השבבים החדשים הם נתקעו קצת מאחור.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
אפי, המילים "אודיופיל ושפוי" לא יכולות להיות באותו המשפט. אני קורא אותך לסדר! ;)
לקחתי לתשומת ליבי ואני מעדכן לאפשרות שלא כללת, אפשר במשפט אחד את שני המילים ......... "אודיופיל בלתי שפוי" :שתוי:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
כבר היום אני רואה כאלו שמנסים למכור DAC שלפני עשור עלו עשרות אלפי שקלים וכיום עם השבבים החדשים הם נתקעו קצת מאחור.

העניין שהמגבר הנסקר נמכר במחיר שפוי, וניתן יהיה ליהנות ממנו לעוד שנים ארוכות, גם במידה והדאק שבתוכו יהיה מיושן.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
העניין שהמגבר הנסקר נמכר במחיר שפוי, וניתן יהיה ליהנות ממנו לעוד שנים ארוכות, גם במידה והדאק שבתוכו יהיה מיושן.
לא אמרתי שלא, באמת נשמעת הצעה טובה. רק ציינתי...

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
לפי דעתי הוספת DAC למכשיר זה מגבלה. עוד פעם לפי דעתי תחום ה DAC הוא תחום שעוד יכול להתקדם במהירות כל כמה שנים לעומת חידושים במגברים. ככה שאם לא תהיה אפשרות לעדכן בעוד כמה שנים אולי תתקע עם מגבר טוב ועם DAC מיושן. כבר היום אני רואה כאלו שמנסים למכור DAC שלפני עשור עלו עשרות אלפי שקלים וכיום עם השבבים החדשים הם נתקעו קצת מאחור.

להוספת דאק למכשיר בתחום מחיר זה יש מספר יתרונות:
הראשון כמובן הוא מסלול קצר מאד.
השני- חסכון בכבל חשמל
השלישי - חסכון בכבל אינטרקונקט

לא מסכים שבאופן "אוטומטי" שבב חדש הוא טוב יותר.
למעשה מעדיף בהרבה את ה- PCM1704 מתחילת שנות ה- 90 שנשמע נפלא וטוב בהרבה מאלו החדשים.

עכשיו, תן לי דוגמא אחת למי שמנסה למכור דאק שעלה לפני עשור עשרות אלפי ש"ח ורוצה למכור אותו. משימה לא פשוטה לדעתי.

ובחזרה למכשיר הנסקר- אם הוא נשמע טוב לאזנייך בשנת 2018 איזו סיבה שישמע אחרת בשנת 2020?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
להוספת דאק למכשיר בתחום מחיר זה יש מספר יתרונות:
הראשון כמובן הוא מסלול קצר מאד.
השני- חסכון בכבל חשמל
השלישי - חסכון בכבל אינטרקונקט

לא מסכים שבאופן "אוטומטי" שבב חדש הוא טוב יותר.
למעשה מעדיף בהרבה את ה- PCM1704 מתחילת שנות ה- 90 שנשמע נפלא וטוב בהרבה מאלו החדשים.

עכשיו, תן לי דוגמא אחת למי שמנסה למכור דאק שעלה לפני עשור עשרות אלפי ש"ח ורוצה למכור אותו. משימה לא פשוטה לדעתי.

ובחזרה למכשיר הנסקר- אם הוא נשמע טוב לאזנייך בשנת 2018 איזו סיבה שישמע אחרת בשנת 2020?

מסכים איתך ויש לי אבל,והוא:
יש אנשים שקונים מגבר,כמו זה,כדי להאזין למוזיקה ויש אנשים שקונים בשביל להאזין לטכנולוגיה וגם...למוזיקה. לגבי האחרונים המגבר הזה,לא ממש בהגיון צרוף,הוא להיתקע ב 2018 עם טכנולוגיה של 2018. נסה לשכנע...את המשוכנעים.

מנחם

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תודה רבה לנמר על הסקירה המעניינת. האמת קיבלתי רמז מגבי עוד בתערוכה, שעוד מעט תצא סקירה משבחת למכשיר. רוצה לציין שההספק 125 וואט לערוץ ב 4 אוהם ו 80 וואט ב 8 אוהם בהתאם. מה שחסר לי בסקירה ההתייחסות למגבר פונו,אשר נימצא במכשיר ולא ניסקר ביכלל. אותי אישית כלל לא מעניין לא דאק ולא סטרימינג,במיוחד אם זה חלילה בא על חשבון ההגברה. המכשיר דואל מונו מלא,אבל גודל השנאים לא משכנע. https://www.timbre.de/files/media/img/produkte/Foto Produkte/AVM/DSC05386.jpg

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
נמר , נהניתי מהסקירה.

כל הכבוד על הבחירה של הרפרטואר החדש לבחינת מוצר.
צריך לא מעט תעוזה "להתקיל" מגבר (ונצ'יק) כזה בקטעים כאלה
וכל הכבוד למגבר שעומד בכך בהצלחה רבה.

וכעת מילה ליבואן - כבוד גדול שהיצרן בחר בישראל להשיק את המוצר החדש.
לא טרוויאלי ולא מובן מאליו.
כל הכבוד !!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור