LG-V30 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: LG-V30 במבחן

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום אורי,

אחלה סקירה נהנתי לקרוא, כתובה בעברית רהוטה, מפורטת, מצולמת יפה מאוד (בברלין) וכיף מאוד לקרוא :כל-הכבוד:.

תומר

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
סקירה יפה מאוד.
ממה שהבנתי גם כאן הסוללה לא להיט.
האמנם?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי יעקב. לא בדיוק נכון.
לסוללה לוקח שבוע להתייצב.
זה לא סוללה של שיאומי וואוואי.
וגם לא ניהול סוללה של סוני.
אבל היא מחזיקה יום ממוצע .
היתרון הוא המטען המהיר שפשוט ממלא את הסוללה בקצב מופרע.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לי יש נסיון רע עם lg v10 שהתפגר פעמיים עוד במסגרת האחריות.
מכווה שפה צפוייה רמת אמינות טובה יותר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אחלה סקירה.

אתמול נפל לי מכשיר בצורה לא מוצלחת במיוחד.. קניתי את z2 force

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סקירה יפה :)
תודה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לי יש נסיון רע עם lg v10 שהתפגר פעמיים עוד במסגרת האחריות.
מכווה שפה צפוייה רמת אמינות טובה יותר

צחי, בכל הודעה אתה חייב להכניס רעל?

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סקירה יפה מאוד.
ממה שהבנתי גם כאן הסוללה לא להיט.
האמנם?

הסוללה של LG V30 טובה מאוד. שאני משווה את הסוללה בסמסונג S8 פלוס, 5 דקות של שימוש הייתי 97 אחוז, ב-V30 אני ב-100 אחוז, אבל זה לא אומר כלום :rolleyes:, בדוק את זה:

ואת זה:

חברת LG הוציאה עדכון תוכנה אחרי כמה ימים, בא הסמארטפון מגיע ל-100 אחוז עם תזכורת לטעינה כל הזמן :eek:. אני מקווה שיפתרו את בעדכון תוכנה הבא.

תומר

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
צחי, בכל הודעה אתה חייב להכניס רעל?

תומר
כשצריך לבקר אז מבקרים . להגיד שזה רעל זה רעל !!!
עם יש מוצר או חברה שניכבתי מהם בהחלט אני יפרסם.
מייזו ובאג מכרו לי 3 מכשירים שלא שרדו חצי שנה ובכל קילקול האשימו אותי תרוץ נזק פנימי. הם יקבלו ממני "רעל" כמה שרק אפשר.
לאחר החוויה ים מייזו רציתי מכשיר פרמיום שאמור היה להיות אמין lg v10
אני עדיין בתוך האחריות . המכשיר התפחלץ פעמיים בלי סימנים מקדימים וכרגע המכשיר אחרי תיקון שני זרוק במגירה רק מהחשש מהתפחלצות שלישית. לציין את העניין הזה זה רעל או מידע שימושי לרוכשים.
זה כלל אצבע שלמדתי מנמר מי שפוגע בי אני פוגע הוא בחזרה עם נראה לך או לא

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
צחי,

ידוע שה-V10 כמו גם ה-G4, סבלו מהתופעה שזכתה לכינוי תקלת ה-BootLoop (בוטלופ), הנגרמת משימוש בלוחות אם פגומים, שאחרי זמן ממושך הפסיקו לעבוד. מדובר בבעיה רצינית הגורמת לעוגמת נפש אצל לקוחות רבים. אבל, בין זה ובין להזכיר את LG ו-Meizu לשלילה בכל הזדמנות שרק אפשר, המרחק רב :).

תומר

עומרר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
וואו סקירה מעולה!
קניתי את המכשיר הזה לפני כמה ימים וממש עפתי עליו (ואישתי על המצלמה שלו). סוללה חזקה, נוח לשימוש.
אני מרוצה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עומרר,
ברוך הבא לפורום :כל-הכבוד:.
קניתי אף אני את המכשיר, כל מילה מיותרת ;).

תומר

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תומר זה בהחלט לא היה ידוע
ולי בחברה נאמר שחוץ מלg4 אן את התופעה באף מכשיר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
איך ה z2 force ?

קיבלתי ביום חמישי.
מכשיר מאוד קל, מהיר (מעבד האחרון, 6 GB זכרון), ללא bloatware. מריץ 7.1.1 כמו ה-Z, גרסת ה-Oreo אמורה להגיע תוך חודש. יש כבר בטא.

סוללה מחזיקה המון שעות. במשך שש שעות ביצעתי התקנות non-stop, מסך דולק כל הזמן - בסוף ראיתי כי 30% מהסוללה נשאר עוד

בשבילי יתרון מוחץ זה ה-mods. אני בחו"ל מסתובב עם סוללות ספייר, וזה שונה מאוד מה-power bank בהביט הנוחות.

דבר שלא אהבתי זה כי ב-Z2 בניגוד ל-Z אי אפשר להפוך את כרטיס SD לזכרון פנימי. לא דרך התפריטים בכל זאת.

וכמובן זה Motorola (אני עוד ב-1992 הייתי עם טלפון של מוטורלה) ו-Lenovo המחשבים הניידים הכי טובים שיש :)

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
קיבלתי ביום חמישי.
מכשיר מאוד קל, מהיר (מעבד האחרון, 6 GB זכרון), ללא bloatware. מריץ 7.1.1 כמו ה-Z, גרסת ה-Oreo אמורה להגיע תוך חודש. יש כבר בטא.

סוללה מחזיקה המון שעות. במשך שש שעות ביצעתי התקנות non-stop, מסך דולק כל הזמן - בסוף ראיתי כי 30% מהסוללה נשאר עוד

בשבילי יתרון מוחץ זה ה-mods. אני בחו"ל מסתובב עם סוללות ספייר, וזה שונה מאוד מה-power bank בהביט הנוחות.

דבר שלא אהבתי זה כי ב-Z2 בניגוד ל-Z אי אפשר להפוך את כרטיס SD לזכרון פנימי. לא דרך התפריטים בכל זאת.

וכמובן זה Motorola (אני עוד ב-1992 הייתי עם טלפון של מוטורלה) ו-Lenovo המחשבים הניידים הכי טובים שיש :)
תתחדש ותהנה ! :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור