OLED vs. QLED - רשמים מהתערוכה

Music_lover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
ראשית דבר, תודה והערכה למפיקי התערוכה - זה לא דבר של מה בכך לקיים אירוע כזה בשוק המקומי.

שנית, באתי השנה עם כוונה להתרשם מחזית הוידאו דווקא. בניגוד לביקורות, הופתעתי למצוא את עצמי מעדיף את ה-QLED על ה-OLED, ספציפית בדמות הסוני A1. נכון, הסוני מייצרת שחור מושלם, אבל חוץ מזה.. לא מצאתי עוד יתרונות. אני לא וידאופיל, אבל שמתי לב שבסמסונג הצבעים יותר חיים, חלקות התנועה מרשימה יותר ובעיקר אין הטייה ניכרת לגווני השחור כמו בסוני (שלג ב-A1 נראה קצת "מלוכלך" בעוד שב-LED הסמוכה של אותו יצרן, הוא נראה טהור וזך). כמו כן, שמתי לב לתופעת של "זרמים" (נדמה לי שקוראים לזה נמלים זוחלות?) שלא הייתה קיימת בסמסונג.

המציג של ישפאר ניסה לעבור על ההגדרות אחרי שהופנתה תשומת ליבו לעניין, אבל זה לא עזר (או שהוא לא הבין את הטענה). הבהירות, אגב, הייתה מקסימלית.

מה ההסבר לתופעה הזו של ה"קדרות" הכללית ב-OLED? האם זה קיים אצל יצרנים אחרים? האם גם אחרים שותפים לה?

האם יכול להיות שהדבר נעוץ בהפרש איכויות בין סרטוני ההדגמה של היצרנים? ההדגמות הן כל המקור שהיה זמין בתערוכה.

אשמח אם יגיבו גם מי מאלו שהיו בתערוכה או מתכוונים להגיע היום.

תודה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אחרי ששמעתי שכל אינטש בסמסונג עולה 378 ש"ח זה כבר לא עניין אותי. (75)
אבל עוד קודם לא נראה שזה לעניין להריץ סרט הדגמה של היצרן. (גם בחדר של SONY)
אפשר היה לחבר לתוכן יותר מעניין. פספוס.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אכן תודה רבה רבה למארגני התערוכה !!
ההבדלים שראית זה אולי בגלל תכנים שונים, תאורת סביבה שונה, ומסכים בגדלים שונים ...
מבלי להכנס לאיזה מסך שהוצג בתערוכה יותר טוב, אתייחס לטכנולוגיה עצמה.
אין כזה דבר בעולם הטכנולוגי QLED , SUHD או מוישלה...
השמות זה בעיקר שיווק של סאמסונג, שממציאה שמות מוזרים לטכנולוגיה שחסר לה... זה כמו שאני אדליק 8 לדים כל פעם ואקרא לזה octaled או מוישלה....
שלא תבינו לא נכון, זה לא אומר שהמסכים או "הטכנולוגיה" לא טובים, פשוט הטכנולוגיה חסרה ולא שלמה, ובמילים אחרות תחלוף מהר מהעולם...
הבעייה של סמסונג שהיא לא יודעת (עדיין) לייצר מסכי OLED גדולים ,
היחידה בעולם (כרגע) שיודעת לייצר מסכים גדולים זאת LG , גם המסכים של סוני , התצוגה עצמה שייכת ל LG...

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
QLED אינו שם של סמסונג , זה קיצור של quantum led. הטכנולוגיה ידועה מספר שנים לאנשי המיקרואלקטרוניקה אבל נכנסה מאוחר ליצור סידרתי. לדעתי הטובה ביותר ועולה על OLED.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
חוץ מעוצמת תאורה במה היא עולה על oled?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור