שוקל כניסה לאנלוג

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עד לא מכבר המחשבה על אודיו האנלוגי כלל לא חלפה בראשי, הרומן שלי עם פאטיפון הסתיים אי שם באמצע שנות השמונים ומאז לא מצאתי חשק לחזור לווניל, בעיקר בשל חוסר רגישות המדיה מחד וחוסר נוחות בתפעול פאטיפון מאידך.

לאחרונה התחלתי להרהר בנושא הכנסת אנלוג לסטאפ הקיים ברשותי, אני עדיין מתבשל בנושא אבל כנראה שבעתיד הקרוב אעבור את המחסום הנפשי.

אשמח לדעת האם בתקציב נתון של 20K - 30K ניתן להרכיב סטאפ אנלוגי טוב הכולל פונו, גוף, זרוע וראש שאפשר לחיות איתם למספר שנים.

תודה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
כן. ברור שכן (ואל תיפול בפח של תשובות באתרים מקבילים).
התקציב שהגדרת הוא לברזלים, בעוד שעיקר ההשקעה העתידית תהיה במדיה. קח בחשבון.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בשילוב נכון של יד 2 ומה שערן רשם לך באתר השכן אתה בפירוש יכול להנות מסט אפ אנאלוגי.
אתה לא חייב פטיפון רפרנס בשביל להנות מאנלוג.....ממש לא.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם יש לך הרבה תקליטורים ואין לך תקליטים, אל תבזבז את כספך. תשקיע את הכסף בשיפור נגן התקליטורים.

אריה

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
3 הצעות:
1. לך על זה! כייף שיש עוד מדיום במערכת. ועוד איזה..... זבדה צודק: לא חייבים פטיפון רפרנס כדי להינות. בתקציב שלך תוכל להרים סט מאוד מכובד! שום פשרה ושום נעליים.
2. אל תוותר על התייעצות עם נמר.
3. תקנה איפה שבא לך. אל תוותר על ביקור בזיפ אודיו.

תזכור שבתחביב שלנו הרציונל היחיד הוא ההנאה. כל היתר לא רציונלי. אם אין לך תקליטים, יהיו לך. לאט לאט. המדיום הזה יבוא בנוסף ולא במקום והוא ימלא אותך בהנאות רבות, השוואות לרוב (אנאלוג מול דיגיטל) והמון שעות של תענוג. אז עזוב אותך מהיועצים הכאילו רציונלים. אם היית יותר מידי רציונלי באודיו לא הייתה לך המערכת שיש לך היום. בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
כדי להשקיט את רצון והתאווה שלמשהוא שאתה רוצה - שכולנו ממש עם עם אותם סיפטומים
קנה לך יש שניה מרופא :אצבע מורמת פטיפון סביר{לא בתחום אנוכי כבר אבל פרוגקט. למשל } אפילו חדש בסכום סביר קנה כמה תקליטים
אם , תרצה תמיד תוכל לעלות ברמה .

וגם הייתי לוקח את ההצעה של אריה ברצינות . גם או בכלל במקום כל ההשקעה העצומה
להמר על סכום קטן והיתרה קנה מוסיקה שאתה הכי אוהב בעולם .
עם השילוב הנהדר שלך עם מגבר +אוזניות - סט אחד - מערכת הום סינמה סט שני - וסט שלישי דו ערוצי שמשולב בו הפטיפון -

ככה את כל העולמות בחדרים נפרדים או על אותו קוננית לא יבקשו ממך אוכל .

תתחדש :לב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לאחרונה התחלתי להרהר בנושא הכנסת אנלוג לסטאפ הקיים ברשותי, אני עדיין מתבשל בנושא אבל כנראה שבעתיד הקרוב אעבור את המחסום הנפשי.

לדעתי אתה בכיוון הנכון, סט אפ אנלוגי כמקור עיקרי זה הדבר הכי טוב אם אתה אוהב לשמוע מוזיקה ואני מניח שזו הסיבה שאתה חוזר לאנלוג.

אפשר לבנות סט אפ אנלוגי מדהים אפילו בתקציב יותר נמוך וזה כל היופי באנלוג. אני למשל מרוצה עד השמיים (ולא פוסל שדרוג בעתיד) מהProject rpm3, בא עם זרוע קרבון וראש MM של אורטופון סילבר (הוחלף אחרי תקופה קצרה עם ראש MC של Hana EH). אני משתמש בפונו של הAS 3000, עדיין לא החלטתי איך לתרגם את העלות המשוערת של פונו ברמתו, כנראה שבבוא העת לא יהיה מנוס מלבדוק את הנושא כדי שאני אדע כמה צריך להוציא בשביל לעבור את רמת הביצועים שלו.

אם אתה רוצה לקפוץ לרמה גבוהה יותר אז Nottingham Analogue Ace Spacedeck עם ראש של Hana או Shelter ופונו של ASR הם אופציה מעולה אם לא הטובה ביותר עבור התקציב שלך.

.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חברים, תודה רבה על שלל העצות וההכוונה.
נכון לזמן הנוכחי לא נראה לי שאם אכניס אנאלוג הוא יהפוך למקור המרכזי לפחות בשנים הקרובות ולו בגלל מחסור במדיה זמינה אצלי.
אניח לדברים להתבשל עוד קצת בטרם אחליט אם אעשה צעד בכיוון.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אין בעיה, קח יום-יומיים, אתה תחזור לזה, באחריות, זה הרי לא ירפה ממך והיית כבר בסרט הזה לא פעם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני מוכן לקחת אותך לשמוע סט אנלוגי שנבנה חלקו ביד 2 וחלקו חדש.וזה עומד בתקציב שלך.
אני מבטיח שזה יחסוך לך את כל ההתלבטות לכאן או לכאן.אתה פשוט תדע מתאים לי ,לא מתאים לי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לדעתי אתה בכיוון הנכון, סט אפ אנלוגי כמקור עיקרי זה הדבר הכי טוב אם אתה אוהב לשמוע מוזיקה ואני מניח שזו הסיבה שאתה חוזר לאנלוג.
.

אני מתלבט אם לקנות סוס. מה עם הרכב הזה. אין בו טיפה של רגש :) חח

@zs שלמה, תן דוגמה לסטאפ טוב (שאתה מוכן לחיות איתו כמובן, לא בכאילו עבור שכן אלא בשבילך) ב-20 אלף שקלים

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113

@zs שלמה, תן דוגמה לסטאפ טוב (שאתה מוכן לחיות איתו כמובן, לא בכאילו עבור שכן אלא בשבילך) ב-20 אלף שקלים
אני לא שלמה ואפילו לא מתקרב, אבל אנסה גם.
ראשית, פותח השרשור דיבר על 30k.
זוהי דוגמה אחת אצל זיו פרלמן. אני יכול לתת לך דוגמאות מקבילות גם אצל רועי מקודו וגם אצל רן שביט.

http://m.audiozip.me.showenter.com/site/phoneApp/getDetailCat.asp?detail_id=5319462&page_id=24598

http://m.audiozip.me.showenter.com/site/phoneApp/getDetailCat.asp?detail_id=5899135&page_id=24598

http://m.audiozip.me.showenter.com/site/phoneApp/getDetailCat.asp?detail_id=5886081&page_id=24598

נשאר לי עודף!!!
אפשר או לקחת את האשה למסעדה טובה או לחילופין לקנות אינטרקונקט מהפונו למגבר.
סך הכל, 30k
סט מכובד שייתן הנאה צרופה לכל מי שירכוש אותו.
אני הייתי חי איתו בשלום ובשמחה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
השאלה שלך מראה כמה מטורף הפך להיות התחביב שלנו.
אתה לא בטוח ש-20-30 אלף יספיקו לשמוע טוב תקליטים.
התשובה היא- ברור שכן.
אני מסתמך בתשובתי על האזנה לפטיפונים של מישל ושל נוטינגהאם שששמעתי פעמים רבות.
בקיצור אם לצטט מישהו כאן בפורום- חיים פעם אחת! ;)
תתחדש:)

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני חושב וממליץ להכנס לתחום בצורה מתונה. לראות עם אתה מתחבר לעניין. גם ברמות כניסה זה יכול להיות מאוד מהנה.

יש מכשירים שיש עליהם קונצנזוס ולא מאוד יקרים כמו הפונו של E.A.R ה-834P.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

אין דוגמה ,אתה רוצה תבוא לשמוע.... (הבחור ציין 20-30)

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני מוכן לקחת אותך לשמוע סט אנלוגי שנבנה חלקו ביד 2 וחלקו חדש.וזה עומד בתקציב שלך.
אני מבטיח שזה יחסוך לך את כל ההתלבטות לכאן או לכאן.אתה פשוט תדע מתאים לי ,לא מתאים לי.

התלבטות שלי שונה (לא קשורה לאם אנלוג טוב או לא בדיוק כמו בדיגיטאל יש לכאן ולכאן), היא קשורה יותר מכל לתפעול, לנוחות ומעל לכל לשמוע סט אפ אצלי במערכת ולהבין עושה לי את זה - רוכש, לא עושה לי את זה עובר הלאה.

לגבי יד 2 באנלוג, מודה שאני חושש, אחרי הכל מדובר בחלקים מכניים (פלטה, זרוע) ומתכלים (מחט).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
השאלה שלך מראה כמה מטורף הפך להיות התחביב שלנו.
אתה לא בטוח ש-20-30 אלף יספיקו לשמוע טוב תקליטים.
התשובה היא- ברור שכן.
אני מסתמך בתשובתי על האזנה לפטיפונים של מישל ושל נוטינגהאם שששמעתי פעמים רבות.
בקיצור אם לצטט מישהו כאן בפורום- חיים פעם אחת! ;)
תתחדש:)

אם כבר אתה מצטט, נסה את זה: "מתים פעם אחת, חיה טוב". (שלי)

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
חברים, תודה רבה על שלל העצות וההכוונה.
נכון לזמן הנוכחי לא נראה לי שאם אכניס אנאלוג הוא יהפוך למקור המרכזי לפחות בשנים הקרובות ולו בגלל מחסור במדיה זמינה אצלי.
כנס כנס אם הגעת עד הלום
כנס - לא בכל הכח .בעדינות כמו חברנו אמר למעלה פרוגקט אחלה פטיפונים למחיר
נפלה עלייך ירושה של אלפי תקליטים
תקנה פטיפון כמו של נמר .:מאזין:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני גם שוקל מעבר לאנלוג ומחפש פטפון טוב, וגם חשוב מאוד שיהיה יפה ולא מגושם (שיראה יפה בסלון)
אצלי הבעייה הפוכה, יש לי הרבה מאוד מדיה... בבוידם 20 שנה.. :)
הבעייה היכן אני תוקע את מאות התקליטים מבלי שאשתי שתחיה תעיף אותי (או אותם) :)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור